bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
همایش گرامیداشت روز سرباز در ناحیه راز و جرگلان برگزار شد
در این همایش که با حضور مسئولین و نیرو های مسلح شهرستان در محل سپاه ناحیه راز و جرگلان برگزار شد عباسعلی ریحانی فرمانده ناحیه گفت:خدمت وظیفه عمومی یک خدمت مقدس در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
قرائت زیارت عاشور در جوار گلزار شهداء گمنام شهر راز
در این مراسم که با حضور کارکنان ناحیه مقاومت بسیج راز و جر گلان برگزار شد علاوه بر قرائت زیارت عاشوراءبه ذکر مصیبت پیرامون امام حسین (ع )پرداختند.
حضور گسترده کارکنان سپاه ناحیه راز و جر گلان در نماز جمعه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رازو جرگلان قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه به ارائه و تببین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس وهمچنین نقش سپاه و بسیج در این هفته پرداخت .
دیدار پاسداران و مسئولین راز و جرگلان با امام جمعه
عباسعلی ریحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج راز و جرگلان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تشریح و تبیین برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت.
مراسم رژه خودرویی در سطح شهر راز برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
دراین مراسم سپاه شهرستان راز و جرگلان، نیروی انتظامی و مرزبانی به همراه ادارات سطح شهرستان به رژه خودرویی پرداختند .
ملت ما در دفاع از دین خدا با کسی تعارف ندارد/آرمان ما در عاشورا بسته شد
جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین:
صبح امروزمراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سومین روز از هفته دفاع مقدس در میدان صبحگاه سپاه حضرت جوادالائمه(ع) برگزار شد.
حاکم شدن تفکر انقلاب اسلامی را مدیون شهدا هستیم
فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی:
سردار سید حسن مرتضوی در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان شمالی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در شرایطی که همه استکبار و نظام سلطه به دنبال حذف ایران هستند، الحمدالله امروز ایران در دایره آتش، در امنیت کامل به سر می برد.
رژه نیروهای مسلح جمعه در بجنورد برگزار می‌شود
مسئول روابط عمومی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) گفت: همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در بجنورد برگزار می‌شود.
۱۸۳ برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود
فرمانده سپاه شهرستان راز و جرگلان:
فرمانده سپاه شهرستان راز و جرگلان گفت: بیش از ۱۸۳ برنامه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در سراسر شهرستان در قالب ۷۰ عنوان برنامه در ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان پیش بینی و در دستور کار قرار گرفته است.
برگزاری دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان
مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی خبر داد:
مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی از برگزاری دومین جشنواره رسانه ای ابوذر ویژه فعالان رسانه ای در استان خراسان شمالی خبر داد.