bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
درآمدزايي شهروند ایوری با پرورش ماكيان در حياط منزل
غلامرضا سلطاني از فعالان اقتصاد مقاومتي در شهر گرمه توانسته با دريافت ۷۰ ميليون ريال تسهيلات اقتصاد مقاومتي از بسيج سازندگي و راه‌اندازي مزرعه پرورش ماكيان كمك شاياني به اقتصاد خانواده خود داشته باشد.
دوره تربیت تعالی ویژه سربازان ناحیه گرمه برگزار شد
با هدف آموزش و تعمیق معنویت سربازان، دوره تربیت و تعالی با موضوعات نماز، احکام عقیدتی اخلاقی ، قران خوانی و مسایل روز با حضور اساتید برجسته شهرستان در محل نماز خانه ناحیه برگزار شد.
همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان گرمه برگزار شد
همایش پیاده روی خانوادگی عمومی با حضور آحاد مردم و مسئولین شهرستان گرمه با هدف ایجاد نشاط و حفظ تندرستی از میدان مرکزی گرمه به سمت پارک فدک و شقایق برگزار شد.
واقعه غدیر خم در شهرستان گرمه بازسازی شد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه با بیان اینکه عید غدیر خم از مهمترین اعیاد مسلمانان جهان اسلام است و باید قدرآن را دانست گفت: برپایی جشن غدیر با همکاری و همدلی سایر دستگاهای اجرایی شهرستان امکان پذیر شد.
آغاز طرح هجرت دانش آموزی در شهرستان گرمه
طرح هجرت دانش آموزی به همت حوزه مقاومت بسیج شهید بهنام محمدی در عرصه های مختلف رنگ آمیزی و نظافت و بهسازی وسایل در سطح مدارس شهرستان گرمه آغاز شد.
همایش ائمه جمعه وجماعات و هیت امناءوفرماندهان پایگاهها شهرستان گرمه
شهرستان گرمه :
با فرارسیدن روز جهانی مساجد همایش ائمه جمعه وجماعات و هئیت امناءوفرماندهان پایگاهها شهرستان گرمه  در محل مسجد صاحب الزمان (عج) گرمه با سخنرانی حجت الاسلام افشین فر برگزار شد.
اعضاء حوزه دانش آموزی شهید بهنام محمدی ناحیه گرمه با آزاده هشت سال دفاع مقدس آریان پور دیدار کردند
دیدار با آزاده هشت سال دفاع مقدس :
در این دیدار که در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش برگزار شد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای همرزم ، لوح تقدیری توسط رئیس اداره آموزش و پرورش گرمه به این آزاده سرافراز اهداء شد.