‌باشگاه خبرنگاران
مشکلات اقتصادی و بیکاری ناشی از ضعف و سوء مدیریت است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز:
فرمانده سپاه ناحیه درگز با تاکید بر وجود مشکلات اقتصادی گفت: وجود مشکلات اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری و تورم ارتباطی با اصل نظام و انقلاب ندارد بلکه مشکل از ضعف و سوء مدیریتی مسئولین ناکارآمد و بی بصیرت است.
افتتاح سه پروژه عمرانی به مناسبت هفته بسیج در درگز
به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج درگز، سه پروژه سالن فرهنگی ورزشی، واحد پرورش زالو و خانه مدد جو در درگز افتتاح شد.
اتحاد امت اسلامی در منطقه عامل سرنگونی داعش شد/ بسیج فرمول عزتمند و مستقل زندگی کردن است
مشاور فرمانده سپاه امام رضا(ع):
مشاور فرمانده سپاه امام رضا(ع) آزاد سازی ابوکمال را مایه فروکشیده شدن پرچم داعش و برافراشته شدن پرچم عزت اسلام دانست و گفت: اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی در منطقه باعث سرنگونی داعش شد.
فراخوان ۸ ساعته گردان‌های بیت المقدس در درگز برگزار شد
فراخوان ۸ ساعته گردان‌های بیت المقدس حوزه‌های مقاومت بسیج در میدان تیر قدس برگزار شد.
صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی در درگز برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی؛
صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان درگز با به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و یگان‌های حاضر در میدان با رژه گروهی، نظم، اقتدار و صلابت خود را به نمایش گذاشتند.
همایش پیاده‌روی خانوادگی رهروان حسینی در درگز برگزار شد
گزارش تصویری//
همایش پیاده‌روی خانوادگی رهروان حسینی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از میدان شهید غلامی به سمت امامزاده سید مرتضی(ع) به مسافت 5 کیلومتر به همت تربیتی سپاه ناحیه کاشمر برگزار شد. عکس از قاسم جمالان
یادواره شهدای روستای داغدار در درگز برگزار شد
همزمان با هفته دفاع مقدس و شب‌های عزاداری ماه محرم، یادواره شهدای روستای داغدار از توابع بخش چاپشلو شهرستان درگز در مسجد جامع این روستا برگزار شد.
افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید مهدی جانفزا در زادگاه شهید علی صیاد شیرازی +تصاویر
پایگاه مقاومت بسیج شهید مهدی جانفزا با حضور فرمانده سپاه و تعدادی از مسئولان شهرستان درگز در زادگاه و محله تولد شهید سپهبد علی صیاد شیرازی افتتاح شد.
موفقیت ما در جنگ تحمیلی حاصل روحیه انقلابی و بسیجی آحاد ملت بود
فرمانده سپاه ناحیه درگز:
فرمانده سپاه ناحیه درگز با بیان اینکه جنگ تحمیلی تنها جنگی بود که در آن‌ یک وجب از خاک کشور از این سرزمین جدا نشد، گفت: موفقیت ما در این جنگ حاصل روحیه انقلابی و بسیجی آحاد ملت بود.
ایست و بازرسی به مناسبت هفته دفاع مقدس در درگز برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، بسیجیان حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه درگز، برنامه ایست و بازرسی را در ورودی‌های حوزه‌های خود به شهرستان برگزار کردند.