‌باشگاه خبرنگاران
بسیج در عرصه‌های مختلف به کمک دولت آمده است
امام‌جمعه خلیل‌آباد:
امام جمعه خلیل‌آباد با بیان اینکه فعالیت‌های بسیج در تولید و اشتغال از دید مردم پنهان نیست، گفت: بسیج در عرصه‌های مختلف به کمک دولت آمده است.
برخی خواص زمان جنگ با شلیک یک گلوله از کشور فرار کردند/جوانانی نظیر شهید حججی فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس را در سوریه زنده کردند
دلبریان:
راوی دفاع مقدس بابیان اینکه بکار نگرفتن جوانان در جنگ تحمیلی عامل شکست بنی‌صدر بود گفت: امروزه یک تفکری باعث عدم به‌کارگیری جوانان در پست‌های مختلف می‌شود چون جوانان اهل تعامل و تبادل نیستند.
باید حقایق جنگ تحمیلی تببین شود/ در دوره‌هایی پس از انقلاب نگذاشتند حقایق جنگ را بیان کنیم
رزمنده دوران دفاع مقدس:
رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در دوره‌هایی پس از انقلاب نگذاشتند حقایق جنگ را بیان کنیم، گفت: در دوران اصلاحات تمام بازمانده‌های جنگی را از خرمشهر و آبادان و اهواز جمع کردند.
یادواره ۱۰ شهید روستای بزنجرد خلیل آباد برگزار شد
گزارش تصویری//
همزمان با هفته دفاع مقدس و ماه محرم یادواره 10 شهید والامقام روستای بزنجرد از توابع شهرستان خلیل آباد با حضور پرشور مردم، مسئولان شهرستان و رزمنده مدافع حرم در حسینیه حسینی روستا برگزار شد. عکس از رضا کفاش
همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای بزنجرد خلیل آباد برگزار شد
همایش پیاده روی خانوادگی در روستای بزنجرد همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور پرشور مردم این روستا برگزار شد.
ششمین یادواره ۲۶ شهید والامقام روستای مزده برگزار شد
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و ماه محرم؛
همزمان با شروع ماه محرم‌الحرام و در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس یادواره ۲۶ شهید والامقام روستای مزده از توابع شهرستان خلیل‌آباد با حضور اهالی روستا و مسئولان شهرستان برگزار شد.
بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در خلیل‌آباد برگزار می‌شود
فرمانده سپاه خلیل‌آباد:
فرمانده سپاه خلیل‌آباد از برگزاری بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در خلیل‌آباد خبر داد و گفت: گل‌باران مزار مطهر شهدا، رژه موتوری، افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی و... ازجمله این برنامه‌هاست.
ابتکار، نوآوری و مردم محوری لازمه برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس است
فرماندار خلیل‌آباد:
فرماندار خلیل‌آباد بابیان اینکه ابتکار، نوآوری و مردم محوری لازمه برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس است، گفت: هدف اصلی گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باشد.
تشییع و تدفین باشکوه شهدای گمنام در کندر خلیل آباد
غریبه‌های آشنا مهمان شهر کندر شدند؛
در میان خیل عظیم جمعیت مشتاقان و عاشقان پیکر دو شهید دوران دفاع مقدس در شهر کندر تشییع و تدفین شد و حال و هوای دیار عمیدالملک کندری بار دیگر رنگ و بوی عاشورایی به خود گرفت.