‌باشگاه خبرنگاران
برترین های مسابقه قرآنی سوره لقمان در نطنز مورد تجلیل قرار گرفتند
تجلیل از برترین های مسابقات قرآنی در نطنز
برترین های مسابقه قرآنی سوره لقمان در نطنز مورد تجلیل قرار رگفتند .
هر ساله در شب اربعین اباعبدالله حسین(ع) مراسم حلیم پزان حسینیه مرکز شهر نطنز برگزار می شود و همچنین دوستداران اهل بیت(ع) درکنار مراسم حلیم پزان عزاداری و سینه زنی می پردازند.
در روز اربعین حسینی؛
در روز اربعین حسینی جاماندگان از کربلا، از حسینیه مرکز شهر به سمت امامزاده احمد بن محسن بن زین العابدین (ع)را پیاده روی کردند و در پایان نماز ظهر و عصر و نماز باران به امامت حجت الاسلام موسوی اقامه شد.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز؛
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز از حضور پرشور و حماسه آفرین اقشار مختلف مردم شهرستان نطنز در راهپیمایی یوم الله 13 آبان قدردانی کرد.
راهپیمایی 13 آبان در 8 نقطه نطنز برگزار شد
همزمان با ایام 13آبان ماه، راهپیمایی 13 آبان در 8 نقطه از شهرستان نطنز برگزار شد.
بمناسبت روز آتش نشانی:
آتش نشانان و کارکنان شهرداری نطنز در آستانه 7 مهر ماه سالروز آتش نشانی و ایمنی برسر قبور مطهر شهدای نطنز و شهدای گمنام حاضر و ضمن غبارروبی و عطرافشانی و اهداء گل، با شهدا تجدید میثاق و در ادامه مسئولین شهرستانی نیز قبور مطهر شهدای نطنز را گلباران کردند.
شهردار نطنز:
علی پیراینده گفت: با توجه به اینکه استفاده سریع از گوشت های تازه ذبح شده ، امکان ابتلا به تب کریمه کنگو را افزایش می دهد، لزوم احداث سالن پیش سرد در مهار این بیماری کشنده را بیشتر می کند.
گزارش تصویری:
در اولین روز از ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در حسینیه ارشاد اولیا برگزار شد و در دهمین سال برگزاری این همایش در نطنز، بیش از پنج هزار نفر از مادران نطنزی به همراه فرزندانشان در این مراسم حضور داشتند.
در اولین روز از مهر ماه؛
صبح روز شنبه 1 مهر ماه زنگ مهر و مقاومت در مدرسه شهیدان تقی زاده با حضور یوسف حسنی فرماندار شهرستان، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران، مجتبی صفاری نطنزی مسئول اجرایی دفتر نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر، محمدآقا مرادی رئیس شورای اسلامی شهر نطنز، علی پیراینده شهردار نطنز، علیرضا محمودی مدیر آموزش و پرورش ،مسئولین شهرستانی، دانش آموزان و با یاد و خاطره شهیدان دانش آموز نواخته شد.
با حضور مردم شهیدپرور و ولایی نطنز؛
یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس با همت هئیت حضرت ابوالفضل العباس(ع) حسینیه ارشاد علیا و همکاری حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر و با حضور پرشور مسئولین، مردم شهید پرور و عاشقان حسینی در حسینیه ارشاد علیا برگزار شد.