bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
بصیرت شهدای مدافع حرم مهم ترین امتیاز آن هاست
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ساعتی پیش در آیین تشییع شهید مدافع حرم؛ وحید فرهنگی والا بصیرت را مهم ترین امتیاز شهدای مدافع حرم در دفاع از اسلام و انقلاب خواند.
37 هزار و 350 فقره ویزای اربعین در تبریز صادر شده است
برای زوار آذربایجان شرقی و غربی:
مدیر امور حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 37 هزار و 350 فقره ویزای سفر زیارتی اربعین برای متقاضیان استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در تبریز صادر شده است.
شهدا موجب امنیت و اعتلای ایران شدند
معاون وزیر ورزش و جوانان:
معاون وزیر ورزش و جوانان در افتتاحیه سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با ادای احترام به روح شهیدان، گفت: درود بر روح شهدا که با نثار جان خود موجب اعتلای ایران شدند تا ما در امنیت زندگی کنیم و رهرو راه شهیدان باشیم.
طنین زنگ عاطفه ها در دو هزار مدرسه آذربایجان شرقی
19 مهر ماه به صدا در می آید؛
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه ها با رویکرد تامین نیازهای دانش آموزان نیازمند برگزار می شود، گفت: مرحله دوم این جشن در ۱۹ مهر ماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
مدال قهرمانی ام؛ حجاب/ قهرمانی ام را از شهدا دارم
گفتگوی بسیج با دانشجوی پزشکی و ورزشکار بسیجی؛
امروز با گذشت سال ها از انقلاب و دفاع مقدس هنوز ایران به جوانانی می بالد که برای حفظ آرمان ها، جان بر کف چون شهدای مدافع گرفته اند، پسرانش شهید می شوند و دخترانش خون پسرانش را در عرصه های مختلف با حجاب خویش پاس می دارند.
نمایشگاه آثار هنری مددجویان کمیته امداد دایر می شود
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی بر برپایی نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان تحت حمایت این نهاد با موضوع هنر و ادبیات دینی در تبریز خبر داد.
نخستین مدرسه غیردولتی کودکان بازمانده از تحصیل در تبریز افتتاح شد
روز گذشته؛
وز گذشته نخستین مدرسه غیردولتی کودکان بازمانده از تحصیل کشور به همت انجمن حمایت از کودکان مستعد به تحصیل تبریز، در این شهر راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد.
قیام امام حسین(ع) برای کسب قدرت نبود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در آیین سوگواری امام حسین(ع) در جمع کارکنان این جمعیت بر لزوم اجرای امر به معروف و نهی از منکر تاکید و بیان کرد: امام حسین(ع) نه برای کسب قدرت و ریاست و نه از روي خودخواهي علیه یزید قیام کرد بلکه برای اقامه امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.
بهره مندی 14 هزار دانش آموز از خدمات تحصیلی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی؛
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به ارائه خدمات و حمایت های تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، گفت: 14 هزار و 146 دانش آموز و دو هزار دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.
ایران به برکت خون شهدا به قدرت برتر منطقه ای تبدیل شده است
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی:
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در یادواره شهدای محله خیابان تبریز، گفت: اگر ما امروز به یک قدرت تراز اول جهانی در حال تبدیل شدن هستیم و توانسته‌ایم در 40 سال گذشته همه تهاجمات استکبار را خاموش کنیم به‌برکت خون شهداست.