bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
کاهش تعرفه های بیهوشی بی عدالتی است
رئیس هیئت مدیره انجمن بیهوشی آذربایجان شرقی:
رئیس هیئت مدیره انجمن بیهوشی آذربایجان شرقی در نشست خبری هیئت مدیره انجمن بیهوشی استان در بیمارستان ولیعصر(عج) در جمع خبرنگاران گفت: ارزش ریالی تعرفه های بیهوشی 40 درصد نسبت به دیگر تعرفه ها کاهش یافته است.
همایش پیشکسوتان سپاه امامت تبریز برگزار شد
فرمانده سپاه امامت تبریز در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان این سپاه گفت: انتقال فرهنگ استقامت، ایثارگری و پشتیبانی از ولایت فقیه مهم ترین رسالت پیشکسوتان سپاه در برهه کنونی است.
واقعه غدیرخم در تبریز بازسازی می شود
به همت سپاه امامت تبریز؛
فرمانده سپاه امامت تبریز در جمع خبرنگاران از بازسازی واقعه غدیرخم به همت این ناحیه خبر داد و گفت: این واقعه در کمربندمیانی بالاتر از میدان ارتش بعد از ظهر روز شنبه بارسازی می شود.
ستاد بزرگداشت عید غدیر خم در سپاه امامت تشکیل جلسه داد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نشست ستاد بزرگداشت عید غدیرخم با اشاره به اهمیت وجود ولایت گفت: با وجود نعمت ولایت فقیه است که هیچ استکبار و نظام های استبدادی توان مقابله با کشور ما را ندارند و در مقابل این همه توطئه و هجمه، انقلاب با قدرت و قوت در حال حرکت است.
دیدار از خانواده شهدای منطقه طرلان دره سی تبریز
گزارش تصویری؛
فرمانده حوزه جناب قاسم(ع) سپاه غدیر تبریز از خانواده شهدا ساکن در منطقه طرلان دره سی دیدار کرد.
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز-3
گزارش تصویری؛
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز در سفر خود به مناطق عملیاتی شمالغرب از منطقه عملیاتی حاج عمران و منطقه مرزی تمرچین بازدید و به شهدای گمنام در آن منطقه ادای احترام کردند. عکس ها از: رقیه غلامی
دعوت کنندگان به مناطق شهدا هستند
فرمانده سپاه غدیر تبریز در تمرچین:
فرمانده سپاه غدیر تبریز در جمع بسیجیان این ناحیه در منطقه مرزی تمرچین با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و بازدید از آن ها، گفت: شهدا مردم را خودشان برای زیارت دعوت می کنند.
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز-2
گزارش تصویری؛
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز با حضور در ارومیه از رزمایش رزمی فرهنگی بصیرتی علمداران ولایت سپاه شهدای آذربایجان غربی دیدن کردند. عکس ها از: رقیه غلامی
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز-1
گزارش تصویری؛
کاروان راهیان نور شمالغرب سپاه غدیر تبریز در سفر خود به مناطق عملیاتی شمالغرب در گلزار شهدای ارومیه حضور یافته و با آن ها تجدید میثاق کردند. عکس ها از: رقیه غلامی
ولایت مداری عامل وحدت و پیروزی است
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:
جانشین فرمانده سپاه عاشورا در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه غدیر تبریز، گفت: ولایت فقیه عامل وحدت و پیروی کامل از آن موجب پیروزی بر دشمنان خواهد شد.