bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
نهم دی ماه در تاريخ انقلاب به يوم الله تبديل شده است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه در جلسه ستاد 9 دی شهر خداجو، گفت: نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی به يوم الله تبديل شده و ماندگار خواهد بود.
مدافعان حرم به امام حسین(ع) اقتدا کردند
فرمانده سپاه مراغه:
فرمانده سپاه مراغه در دیدار با مدافع حرم ارتشی، با بیان اینکه مدافعان حرم به تاسي از امام حسين(ع) و با ايمان و اخلاص، مقابله با جريان تکفیری را انتخاب کرده اند، گفت: رزمندگان مدافع حرم مایه مباهات مردم ایران هستند.
صدای خردشدن استخوان های داعش در منطقه شنیده می شود
مسئول عقیدتی سیاسی آماد و پشتیبانی ارتش:
مسئول عقیدتی سیاسی آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش در آیین یادواره شهدای پدافند هوایی لشکر 31 عاشورا و شهید میکائیل ابراهیمیان در روستای کرده ده مراغه با اشاره به نقش تعیین کننده فرهنگ عاشورایی در شکست توطئه های نظام سلطه در عصر حاضر گفت: صدای خردشدن استخوان های داعش به برکت راهبری های هوشمندانه رهبر انقلاب و شهدای مدافع حرم در منطقه شنیده می شود.
ولایت مداری نجات دهنده کشور از تهدیدات نرم و اقتصادی است
رئیس عقیدتی سیاسی گروه 433 مهندسی شمالغرب نزاجا:
رئیس عقیدتی سیاسی گروه 433 مهندسی شمالغرب نزاجا در جمع بسجیان و پاسداران مراغه با اشاره به نقش نیروهای مسلح در دفاع از امنیت کشور گفت: در شرایط کنونی که در معرض تهدید و تحریم های اقتصادی و جنگ نرم دشمن قرار داریم، فقط با پیروی از ولایت فقیه از این بحران ها نجات خواهیم یافت.
امنیت ایران به برکت مجاهدت نیروهای نظامی و انتظامی است
عضو خبرگان رهبری:
عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اشاره به نقش نیروهای مسلح در ایجاد نظم و آرامش در جامعه گفت: امنیت کنونی ایران اسلامی به برکت مجاهدت های نیروهای نظامی و انتظامی در نقاط مختلف کشور محقق شده است.
قطعه زمینی برای ساخت مسجد در روستای کهق مراغه وقف شد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه خبر داد؛
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: قطعه زمینی به مساحت 700 متر مربع برای ساخت مسجد و حسینیه در روستای کهق این شهرستان وقف شد.
اتحاد مهم ترین پیام دوران دفاع مقدس/ترامپ نشان داد ایران را نمی شناسد
معاون استاندار و فرماندار مراغه:
معاون استاندار و فرماندار مراغه در آیین رژه نیروهای مسلح این شهرستان با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت گفت: روی پای خود ایستادن، ایستادگی در برابر دشمن و اتحاد ملت بزرگ ایران مهم ترین پیام هشت سال دفاع مقدس برای نسل های آینده است.
ایجاد مرکز تحقیقات داروهای گیاهی در دانشکده علوم پزشکی مراغه
معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه در جمع خبرنگاران از صدور مجوز ایجاد مرکز تحقیقات فیتو فارماکولوژی(داروهای گیاهی) در این دانشکده خبر داد.
طرح هجرت فرصتی برای ایثار و آغاز عمل به امر رهبری است
دانش آموز جهادگر در گفتگو با بسیج:
یکی از دانش آموزان پیش دانشگاهی مدرسه فرزانگان مراغه با اشاره به شور و حال خود در اردوی طرح هجرت، گفت: طرح هجرت فرصتی است تا روحیه ایثار و فداکاری را در خودمان ترویج دهیم و جوان انقلابی مورد تاکید رهبرمان باشیم.
فرهنگ غدیر و ولایت چراغ هدایت برای نجات انسان هاست
رئیس عقیدتی سیاسی پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی:
رئیس عقیدتی سیاسی پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی در نشست غدیر در مسجد مراغه گفت: فرهنگ غدیر و ولایت چراغ هدایت برای نجات انسان هاست.