bolet_tele
bolet_tele
‌باشگاه خبرنگاران
اجرای 60 برنامه طی هفته دفاع مقدس در حوزه حضرت زهرا(س) همدان
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) سپاه ناحیه همدان خبر داد
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) سپاه ناحیه همدان از اجرای 60 برنامه محوری طی هفته دفاع مقدس در محل پایگاه‌های این حوزه خبر داد.
اهداء 300 بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند در همدان
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) سپاه ناحیه همدان خبر داد
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) سپاه ناحیه همدان از اهداء 300 بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند در شهرستان همدان خبر داد.
ضرورت بازخوانی ارزش‌های دفاع مقدس/هنوز ناگفته‌های دفاع مقدس بسیار است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان تأکید کرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه هنوز ناگفته‌های دوران دفاع مقدس بسیار است که نیاز به بازگویی دارد، گفت: آیندگان باید بدانند که فرزندان دلیر این مرز و بوم با دستان خالی توانستند در برابر استکبار جهانی با تمام قوا بایستند و ابهت پوشالی غرب و شرق را در هم بشکنند.
سکوت در برابر جنایات میانمار خیانت بزرگ به مسلمین جهان است
جانشین سپاه ناحیه همدان:
جانشین سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه سکوت در برابر جنایات و کشتار مسلمانان میانمار در حقیقت خیانت بزرگ به جامعه مسلمین جهان است، گفت: باید صدای مظلومیت کشور میانمار به گوش تمام دنیا برسد واز طریق محاکم بین‌المللی این کشتار را محکوم کنند.
مسلمانان سدی در مقابل منافع استکبار
فرمانده سپاه ناحیه همدان عنوان کرد
فرمانده سپاه ناحیه همدان مسلمانان را سدی در مقابل منافع استکبار دانست و گفت: استکبار جهانی مسلمانان را مزاحم مقاصد خویش می‌دانند بنابراین از هیچ جنایتی برای از میان برداشتن آنها دریغ نمی‌کنند که کشتار مسلمانان میانمار نیز در این راستا است.
کشورهای مسلمان در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار سکوت نکنند
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه همدان:
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه همدان گفت: کشورهای مسلمان نباید در برابر این جنایات اسفناک و نسل‌کشی سکوت کنند و باید سریعا واکنش نشان دهند.
برگزاری 600 برنامه طی هفته دفاع مقدس در شهرستان همدان
فرمانده سپاه ناحیه همدان خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه همدان از برگزاری 16 عنوان برنامه کلی و 600 برنامه فرعی به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه و حوزه‌های مقاومت شهرستان همدان خبر داد.
برگزاری رژه دوچرخه‌سواران حوزه شهید«خادم‌پر» همدان
فرمانده حوزه شهید «خادم‌پر» همدان خبر داد
فرمانده حوزه شهید «خادم‌پر» همدان از برگزاری مراسم رژه دوچرخه‌سواران حوزه شهید«خادم‌پر» همدان به‌مناسبت عید غدیر خم خبر داد.
رژه دوچرخه‌سواران پایگاه شهید«حصارخانی» همدان
گزارش تصویری؛
به مناسبت عیدغدیرخم دوچرخه‌سواران پایگاه شهید «حصارخانی» همدان با پیشانی‌بندهای «لبیک یاعلی(ع)» در حصارامام خمینی(ره) همدان به رکابزنی پرداختند.
راه‌اندازی کارگاه تولیدات نانو برای اولین بار در شهرستان همدان
به همت بسیجیان همدانی صورت گرفت؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان بر خودباوری و خوداشتغالی، به همت بسیجیان کارگاه تولیدات نانو برای اولین بار در شهرستان همدان راه‌اندازی شد.