‌باشگاه خبرنگاران
علت وقوع فاجعه ی منا بی لیاقتی و ناشایستگی حکام آل سعود است
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس :
حجت الاسلام والمسلمین دکتر علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی معتقد است سعودی ها برای تشکیل کمیته ی حقیقت یاب سنگ اندازی می کنند
ظرفیت بالای بسیج برای رفع نارسایی ها و محرومیت ها بی نظیر است
فرمانده پایگاه بسیج ولایت دلیجان در گفتگو با بسیج:
امیر حسین اکرمی گفت: نمونه ی اردوهای جهادی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد که مردم به صورت خود جوش از کار و زندگی خود دست بردارند و برای هدفی بالا تر که همان دست گیری از محرومان است در شرایط سخت و نبود امکانات رفاهی تلاش کنند.
امنیت عنصر زمینه ساز پیشرفت و تعالی کشور
در نشست مشترک سپاه و نیروی انتظامی در دلیجان
حجت الاسلام عظمتی در نشست مشترک کارکنان نیروی انتظامی و سپاه دلیجان ، امنیت را عنصر زمینه ساز پیشرفت در عرصه های مختلف دانست
اندیشه و فرهنگ دینی ساختار اصلی جامعه اسلامی
حجت الاسلام محمود عظمتی تاکید کرد:
حجت الاسلام محمود عظمتی گفت: تبلیغ موثر باورها و فرهنگ دینی در جامعه از جایگاه مهمی برخوردار است که این امر مستلزم فعالیت هوشمندانه ی نهادهای فرهنگی می باشد.
بخش زیادی از مشکلات اقتصادی ریشه ی داخلی دارد
کارآفرین دلیجانی در گفت و گو با بسیج:
سجاد آقا علی ، کارآفرین دلیجانی راه حل مشکلات اقتصادی را در داخل کشور میبیند و معتقد است با تغییر نگاه مدیران و استفاده از ظرفیت جوانان با استعداد می توان جنگ اقتصادی دشمن را خنثی نمود
اندیشه ی عدالت ، جوهره ی تفکر انقلاب است
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دلیجان:
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت : فراهم شدن شرایط و زمینه های برابر برای ارتقاء همه ی افراد جامعه و برخورداری یکسان آنها از فرصت های اجتماعی ، از عوامل مهم تامین برابری در جامعه است
شکست همه جانبه ی غرب علیه فرهنگ و تمدن غنی اسلامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دلیجان گفت:
حجت الاسلام محمود عظمتی سیاست های فرهنگی غرب علیه ایران اسلامی را شکست خورده و جیره خواران رسانه ای استکبار به دنبال تضعیف جایگاه زن مسلمان هستند.
افتخار میکنم که با حضور در مناطق محروم موجب شادی دل محرومان می شوم
پزشک جهادگر دلیجانی در گفت و گو با بسیج:
دکتر رضایی پزشک جهادگر دلیجانی در گفتگو با بسیج از چرایی حضور در تیم پزشکی بسیج سازندگی و لذت خدمت رسانی به محرومان صحبت کرد.
محمد شریفی از فعالین فرهنگی شهر دلیجان از برپایی جشنواره پارک آسمانی ، شب نشینی دلیجانی ها در پارک های شهر دلیجان همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.
عصر امام جعفر صادق (ع) یکی از حساس ترین ادوار تاریخ اسلام و تشیع
کارشناس علوم دینی تاکید کرد:
کارشناس علوم دینی گفت: وقایع و حوادث عصر امام جعفر صادق (ع) این دوران را یکی از حساس ترین و مهمترین ادوار تاریخ اسلام و تشیع تبدیل کرد.