‌باشگاه خبرنگاران
وحدت و همدلی رمز پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود/ ارزش های معنوی دفاع مقدس بایدبه عنوان یک الگو معرفی شود
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در نشست خبری هفته دفاع مقدس مطرح کرد:
سرهنگ پاسدار رشید اکبری گفت:هفته دفاع مقدس دانشگاه شهادت و ایثار و از خودگذشتگی بود رزمندگان اسلام با تاسی از شهدای کربلا با تقدیم جان خود کربلای دیگری آفریدند ودنیای استکبار فهمیدند به مقاصد شوم خود دست پیدا نخواهند کرد
مراسم عزاداری و جلسه اخلاق مدیران شهرستان کمیجان
گزارش تصویری:
همزمان با ماه محرم و در آستانه هفته دفاع مقدس مراسم عزاداری و سوگواری سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش جلسه اخلاق مدیران شهرستان کمیجان باحضور امام جمعه شهر کیمجان و جمعی از مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان درمحل حسینیه شهیدمحسن حججی سپاه ناحیه کمیجان برگزارشد. عکاس :محمد حسینخانی هزاوه
پیام حادثه عاشورا همان شعار هیهات من الذله و زیر بار ذلت نرفتن است/فهم معارف عاشورا، فهم معارف قرآن است
امام جمعه شهر میلاجرد:
حجت الاسلام دکتر هادی خلیلی گفت: حضرت‌ اباعبدالله الحسین(ع) با وقوع حماسه کربلا و هدایت آن، در دانشگاه‌ و مکتب کربلا، درس‌ ایثار، شجاعت‌، بصیرت، صبر و استقامت‌، عشق به خدا، کرامت‌، اخلاص،گذشت‌، شهادت‌ و جهاد، تن‌ ندادن‌ به‌ ذلّت‌، ایستادگی‌ در راه‌ خدا و... را به‌دوران بعد از خود وانسان های آزادی خواه و بیدار و آگاه‌ داد.
مراسم عزاداری و سوگواری دهه اول محرم سپاه ناحیه کمیجان
گزارش تصویری:
ماه محرم آمد، ماه عشق و دلدادگی وایثار، ماه مانوس شدن با مکتب عاشورا فرا رسید و عزاداران سالار شهیدان فرصت محرم را غنیمت می شمرند و در انگیزه ای وعشقی دوباره با به کارگیری شعار و شعور حسینی محرم را ماه افزایش معرفت و معنویت و گسترش محبت اهل بیت قرار خواهند داد و به تجدید میثاق با مکتب حضرت اباعبدا…علیه السلام اقدام خواهند نمود.
منبر خط مقدم وسنگر روحانیون است/باید اهداف نهضت عاشورا درمحرم بیان شود
امام جمعه شهر کمیجان:
حجت الاسلام علی مقدسی پور گفت: امروز اسلام در جوامع مختلف تاثیرگذار ونقش آفرین بوده وزیادی خواهان را هراسان کرده؛ امروز روحانیت و طلاب اسلام تکلیف سنگینی برعهده دارند و باید اسلام را بگونه ای معرفی کنند که اذهان و دلهای مردم را سرشار از معنویت وعشق به خدا نماید.
عاشورا تجسم عینی از تقابل حق با باطل بود/حماسه عاشورا درس عشق و ایثار را به همگان می‌آموزد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان مطرح کرد :
حجت الاسلام سیدحسن رفیعی گفت: زنده نگاه داشتن فرهنگ عاشورا، مسیر نفوذ و توطئه چینی دشمن را می بندد وبه فرموده امام عزیز این محرم وصفر است که اسلام را زنده نگه داشته است و اکنون فرهنگ عاشورا ، همه نقشه های بدخواهان را برملاکرده و امروزه می بینیم که با وجود همه این توطئه ها، فرهنگ عاشورا درحال فراگیرشدن در همه عالم است.
بسیج برگرفته از فرهنگ عاشورا و اباعبدالله الحسین(ع) است/ روحیه جهادی و انقلابی بسیج تحول آفرین است.
مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کمیجان:
سید ابوالفضل موسوی گفت:بسیج یک موتور محرک وجهادی است، بسیج در تمام عرصه ها با صلابت ورود کرده و هرجا نام و نشانی از بسیج باشدخدمت بی من و انقلابی موج می زند ، بسیجیان با صداقت ،شجاعت ،رشادت ، شهامت ، و عشق و معنویت را سرلوحه وباور خود می دانند و این روحیه باید در میدان های مختلف بتواند توسعه یابد.
اردوی گروه جهادی شهیداحمدی روشن سپاه کمیجان / رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله
گزارش تصویری:
اردوهای جهادی میدانیست که بسیجیان بی ادعا با تاسی به شهدا و بدون هیچ چشم داشتی برای رفع محرومیت تلاش می کنند.در این میدان وخط مقدم عشق و محبت و ایثار، بصيرت و پشتکار،بی ادعا بودن اينها ستون‌هاى اصلى یک کار جهادی است. عکاس:محمد حسینخانی
آغاز به کار اردوی جهادی طرح هجرت در مناطق محروم شهر کمیجان/اردوهای جهادی تبلور ایثار و نمادخدمت
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کمیجان خبرداد:
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کمیجان گفت: برگزاری اردوهای جهادی، بر پایه سازندگی استوار شده است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می شود ودر این راستا این حرکت های جهادی نقش بسزایی در آبادانی کشور ایفا می کند و جوانان روستاها و شهرها را تشویق می کند تا مناطق محروم را آباد کنند.
امر به معروف و نهی از منکر نقشه ها و توطئه های فرهنگی استکبار را خنثی می کند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت:در راستای ترویج و احیای ارزش های اسلامی و الهی و تقویت عقاید و باورهای دینی و مذهبی،سبک زندگی سالم و پرنشاط کارگاه امر به معروف ونهی از منکر بسیجیان اقشار در شهرستان کمیجان برگزار شد