‌باشگاه خبرنگاران
پایگاه مقاومت بسیج کارگری  شهید رجایی کمیجان افتتاح شد
پایگاه اداری کارگری مقاومت بسیج شهید رجایی در اداره برق شهرستان کمیجان افتتاح شد.
بسیج عامل بازدارنده توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که با دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) برای بیمه کردن انقلاب اسلامی در مقابل توطئه دشمنان شکل گرفت
مسابقات ورزشی بسیج خواهران برگزار شد
به همت ناحیه مقاومت بسیج کمیجان؛
همزمان با هفته بسیج مسابقات بومی محلی در چهار رشته هفت سنگ، طناب زنی، دارت و طناب کشی با حضور بسیجیان به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) کمیجان در سالن ورزشی امام هادی(ع) شهر کمیجان برگزار شد.
برگزاری دوره‌های آموزش خانواده برای 250 مددجو
مدیر کمیته امداد شهرستان کمیجان مطرح کرد
مدیر کمیته امداد شهرستان کمیجان گفت: امسال 250 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمیجان از دوره‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.
خانواده‌های شهدا بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند
امام جمعه کمیجان:
امام جمعه کمیجان ایثارگران و خانواده‌های شهدا را بزرگترین یادگاران دفاع مقدس دانست و گفت: خانواده‌های شهدا میراثی گران‌بها برای انقلاب اسلامی بشمار می‌روند و موجب عزت و افتخار و امنیت این نظام شده‌اند.
شهدای مدافع حرم غریب هستند
زائر کمیجانی:
یک زائر کمیجانی مناطق عملیاتی غرب کشور گفت: شهدای مدافع حرم هم غریب هستند و متاسفانه هنوز قدر این شهدا را نمی‌دانیم، آنان بدون هیچ چشم‌داشتی در خارج از مرزهای جغرافیایی برای صیانت از اسلام و مقابله با هر نوع تجاوز احتمالی دشمن به خاک کشورمان می‌ایستند و تنها زمانی برای ما شناخته می‌شوند که جان خود را بر طبق اخلاص نهاده‌اند.