‌باشگاه خبرنگاران
آمادگی سپاه کمیجان برای جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده
مسئول روابط عمومی سپاه کمیجان :
پاسدارحسینخانی گفت:سپاه ناحیه کمیجان آمادگی کامل دارد تا کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم ولایتمدار وشریف کمیجان را برای مردم و مناطق سیل زده ارسال نماید.
ارسال محموله کمک‌های مردمی شهرستان کمیجان به مناطق سیل زده
گزارش تصویری:
سپاه ناحیه کمیجان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان را به مناطق سیل زده کشورمان جمع آوری و ارسال کرد.واین محموله‌ها شامل اقلام حمایتی و کمک‌های خیرین شهرستان کمیجان برای سیل زدگان است که شامل دو کامیون: آب معدنی، البسه، فرش، موکت، پتو، مواد غذایی، و... می باشد.
تجمع مردمی  شهرستان کمیجان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
گزارش تصویری:
مردم همیشه در صحنه شهرستان کمیجان، در کنار مسئولان با فریاد شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، اقدام سخیف دولت مستکبر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی را به شدت محکوم کردند.
محموله کمک های مردمی شهرستان کمیجان  به مناطق سیل زده اعزام شد/آماده باش بسیجیان کمیجانی  درصورت نیاز به کمک رسانی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد:
سرهنگ اکبری گفت:اولین محموله کمک های مردمی شهرستان کمیجان که طی روزهای گذشته توسط حوزه های مقاومت وپایگاه های بسیج جمع آوری شده بود و شامل لوازم منزل و مواد غذایی پوشاک و...به مناطق مختلف سیل زده ارسال شده است.
سپاه نماد اقتدار نظام اسلامي است/ پاسداری از انقلاب اسلامی  یک فرهنگ است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان مطرح کرد:
حجت الاسلام رفیعی گفت:حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) دارای ویژگی‌های خاص مانند اخلاص، فداکاری، از خودگذشتگی، مردم‌داری و ولایت‌مداری بودند که این خصلت های و ویژگی های مهم در نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهفته است.
دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با فرمانده سپاه ناحیه کمیجان به مناسبت روز پاسدار
گزارش تصویری:
به مناسبت روز پاسدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کمیجان و مسئول عقیدتی سیاسی این یگان با با فرمانده سپاه ناحیه کمیجان دیدار و با تبریک روز پاسدار، از رشادت و دلاوری های سپاه در حفظ و حراست از دست آورد های انقلاب اسلامی و همچنین همکاری با نیروی انتظامی در تامین امنیت شهرستان تجلیل کردند
برگزاری همایش پیشرفت شهرستان گامی برای توسعه باشد نه گام آخر/تلاش و امدادرسانی مردم درسیل اخیر ستودنی بود
امام جمعه کمیجان مطرح کرد:
حجت الاسلام مقدسی پور گفت:ابعادسیل در کشورمابسیارگسترده تر از کشورهای دیگر بود واین رابایدبیان کرد که تلاش های مردم ودولت ونهاد های مختلف از جمله سپاه وارتش بسیج و..... ستودنی است واین ازخودگذشتگی ها در کم کردن آلام مردم تاثیرگذار است
حضور فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در روستای سیل زده چهرقان
گزارش تصویری:
روستای چهرقان در سیل اخیر که سد خاکی این روستاشکسته شد ومنجر به خسارات مالی چنیدن خانه شد هم اکنون دردست کمک رسانی وامداد است امروز هم فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در این روستا حضور یافتند ودرجمع مردم از روند امدادرسانی بسیجیان و گروه های جهادی بازدید کردند
نمایشگاه توانمندی بانوان بسیجی شهرستان کمیجان برگزارشد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س)کمیجان مطرح کرد:
طیبه عیسی آبادی گفت:انوان نقش بسزایی در رشد و توسعه جامعه دارند و توانمندی خود در عرصه‌های مختلف از جمله حوزه مدیریتی را ثابت کرده‌اند.
تاسی به سیره و سبک زندگی شهیدان، راه مقابله با مشکلات امروز است/شهدا با ایثار و شهادت عزت رابرای مابه ارمغان آوردند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام رفیعی گفت:اگر امروز ایران در پرتوی امنیت خود، نوای دین می‎نوازد و شب و روز در آرامش و آسایش به سر می‎برد، این مهم با اراده پدر و مادری پیوند خورده است که فرزند صالح خود را با نورانیت قرآن همراه ساخته است.