‌باشگاه خبرنگاران
روز جهانی قدس ،روز غلبه مستضعفین بر مستکبرین است
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در با گفتگو بسیج:
سرهنگ اکبری گفت:روز قدس غلبه مستضعفین بر مستکبرین است و همچنین این روز متعلق به اسلام است که حضرت امام خمینی (ره) در مورد روز قدس فرمود :در این روز همه مسلمانان با مشت محکم و کوبنده خود باید استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار محو کنند
گلباران قبور مطهر شهدا در کمیجان به مناسبت سوم خرداد
گزارش تصویری:
به مناسبت آزادسازی خرمشهر شهر خون ،مسئولین دولتی وفرماندهان نظامی وانتظامی شهرستان کمیجان باادای احترام به مقام شامخ شهدا قبور مطهرشان را گلباران کردند
دیدار باخانواده معظم شهدا درشهرستان کمیجان به مناسبت سوم خرداد
گزارش تصویری:
به مناسبت آزادسازی خرمشهر وگرامیداشت این فتح الفتوح برنامه دیدار وسرکشی از خانواده معظم ومعزز شهدا در شهرستان کمیجان باحضور مسئولین دولتی و فرماندهان نظامی وانتظامی شهرستان برگزار گردید.
گرامیداشت حماسه سوم خرداد در کمیجان
گزارش تصویری:
برنامه بزرگداشت آزادسازی خرمشهری وپیروزی در عملیات بیت المقدس سال1361 باحضور رزمندگان وپیشکسوتان شهرستان کمیجان در شهیرمیلاجرد برگزارشد
برگزاری نشست های بصیرتی و قرآنی در سپاه کمیجان/محفل انس باقرآن کریم باحضور قاریان برجسته شهرستانی برگزارشد
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کمیجان خبرداد:
پاسدارحسینخانی گفت باتوجه به این که ماه رمضان ماه نزول قرآن است و تاکیدات ویژه ای دراین خصوص داریم محافل انس باقرآن کریم باحضور قاریان برجسته شهرستانی در این سپاه برگزار می شود.
رمضان؛ ماه رحمت الهی/این ماه فرصت ویژه ای برای رشد و تعالی بندگان است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام رفیعی گفت: بهترین فرصت برای به دست آوردن کمال و معنویت ؛ ماهی که می توان در آن به تقرب رسید و حقایق را آنگونه که هست نظاره کرد.در این ماه شریف ؛ روحانیت خاصی بر جسم و روح انسان حاکم است و آدم خاکی به واسطه تاثیر این حالات احساسی آسمانی دارد .
دیدارپاسداران وبسیجیان شهرستان کمیجان باامام جمعه شهرمیلاجرد
گزارش تصویری:
به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی وگرامیداشت هفته معلم و یادبود شهادت فیلسوف معاصراستاد مرتضی مطهری در سپاه وبسیج پاسداران وبسیجیان فرهنگی شهرستان کمیجان باحضور در دفترامام جمعه محترم شهرمیلاجرد باایشان دیدار نمودند
آمادگی سپاه کمیجان برای جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده
مسئول روابط عمومی سپاه کمیجان :
پاسدارحسینخانی گفت:سپاه ناحیه کمیجان آمادگی کامل دارد تا کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم ولایتمدار وشریف کمیجان را برای مردم و مناطق سیل زده ارسال نماید.
ارسال محموله کمک‌های مردمی شهرستان کمیجان به مناطق سیل زده
گزارش تصویری:
سپاه ناحیه کمیجان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان را به مناطق سیل زده کشورمان جمع آوری و ارسال کرد.واین محموله‌ها شامل اقلام حمایتی و کمک‌های خیرین شهرستان کمیجان برای سیل زدگان است که شامل دو کامیون: آب معدنی، البسه، فرش، موکت، پتو، مواد غذایی، و... می باشد.
تجمع مردمی  شهرستان کمیجان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
گزارش تصویری:
مردم همیشه در صحنه شهرستان کمیجان، در کنار مسئولان با فریاد شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، اقدام سخیف دولت مستکبر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی را به شدت محکوم کردند.