‌باشگاه خبرنگاران
مراسم نمادين هفته كتاب و كتابخواني در شهرستان کمیجان برگزارشد
باحضور جمعی از مسئولین شهرستان کمیجان:
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مهندس سعید فائض پور فرماندار شهرستان کمیجان به اتفاق جمعی ازمسئولین ادارات در مدرسه ابتدایی مولوی کمیجان حضور یافته و در مراسم نمادین شرکت نمودند.
تکریم خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه همگانی است/ ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است
فرماندار شهرستان کمیجان:
مهندس سعیدفائض پورگفت:استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است و خانواده‌های شهدا برکت جامعه ما هستند که باید برای تکریم و سپاس از خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان مسئولان مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.
همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی کمیجان برگزار شد
باحضورمسئولان و والدین دانش آموزان کمیجانی:
این همایش با حضور والدین دانش آموزان دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم بصورت تخصصی با موضوعات مختلف و محوریت فرزند پروری، مخاطرات فضای مجازی و مبارزه با اعتیادو پیشگیری از آسیب های اجتماعی فضای مجازی برگزار شد.
بسیج مظهر ایمان و روحیه جهادی وخدمت بی منت است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان مطرح کرد:
سرهنگ پاسداراکبری گفت:بسيج پيكره عظيم مردمي است كه با اقتدار در برابر همه عوامل كه ارزش‌ها و اصول انقلاب را نشانه رفته‌اند، ايستادگي و فرصت تحرك را به هيچ معاندي نخواهد داد. بسیج آمادگي براي انجام وظيفه در همه عرصه‌ها و بكارگيري تمام قوا در راه اسلام رادارد
برگزاری دوره های آموزشی گردان بیت المقدس سپاه کمیجان در آذرماه
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد:
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: به منظور آموزش گردان های بیت المقدس و حفظ انسجام وآمادگی نیروهای بسیجی رزمایشی باحضور حداکثری آحاد بسیجیان شهرستان کمیجان در شهر میلاجرد برگزار می شود.
اعزام 120 دانش آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبر داد
سرهنگ پاسدار اکبری گفت:اردو های راهیان نور دانش آموزی برای الگوگیری دانش آموزان از رشادتها وفداکاری های رزمندگان اسلام وتجدید عهد وپیمان باآرمانهای شهداء و مقابله باتهدیدات وتهاجم فرهنگی دشمن ،اجرا می شود.
تقوا زیر بنای حرکت انسان به سمت سعادت واقعی است/بصیرت به معنای آگاهی ، تصمیم به موقع و اقدام قاطعانه است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله مطرح کرد:
حجت الاسلام رضوی راد گفت:بصیرت به معنای تشخیص توطئه دشمن ،تشخصیص حق از باطل و بیداری و آگاهی و تصمیم و حضور به موقع و اقدام قاطعانه است و پیوسته مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند و مردم ایران اسلامی همواره در دروان مختلف انقلاب با بصیرت خود توطئه ها راخنثی کرده اند.
ارائه آموزش های صحیح درخصوص آسیب مواد مخدر ضامن سلامت جامعه است / مبارزه با مواد مخدر فراگیر شود
فرماندار کمیجان مطرح کرد:
مهندس فائض پورگفت:بايد نسبت به سلامت و آينده جامعه اسلامي خود دغدغه داشته باشيم و هم اينك كه بخشي از افراد گرفتار اعتياد مي شوند نيازمند توجه ويژه هستند که در این راستا شوراي مبارزه با مواد مخدر باید تمامي اين نيازمندي ها را رصد كنند. اين امر نياز به جديت و پشتكار بيشتر در ميان خانواده ها ، مسئولين ، و شوراي مبارزه با مواد مخدر است و بازگشت اين افراد به سلا مت جامعه كمك زیادی خواهد كرد.
بازدید مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کمیجان از پایگاه موفق بسیج روستای چهرقان
گزارش تصویری:
پایگاه مقاومت بسیج روستای چهرقان از پایگاه های فعال وبرتر در شهرستان کمیجان می باشد که اکثر جوانان ونوجوانان چهرقانی در این پایگاه فعالیت دارند این پایگاه در سال های اخیر به عنوان پایگاه برتر ونمونه معرفی شده است برنامه های شاخص این پایگاه عبارت است از برگزاری برنامه های فرهنگی ،محرومیت زدایی،ارتقای سطح علمی دانش آموزان ودانشجویان ساکن روستا،نشر کتب بامضمون سیره شهدا،تولید محصولات فرهنگی بامضمون شهدا از جمله فعالیت های این پایگاه موفق می باشد
رویکرد بسیج تربیت جوانانی کارآمد وانقلابی است/هرجاکه نیاز باشد بسیج باهمه توان وارد خواهدشد
فرمانده پابگاه موفق بسیج برتر کمیجان در گفتگو بابسیج :
بسیجی روح الله یوسفی گفت:بسیج با ظرفیت‌های بسیاری که دارد این اعتمادبه‌نفس را در جوانان میهن ما شکل داده است و با داشتن نیروهای ارزشی و انقلابی در سازمان‌های مختلف کشور، با اتکا به خداوند بزرگ و وعده‌های الهی و با مدیریت فرماندهی معظم کل قوا، امام خامنه‌ای، راه پرصلابت انقلاب را محکم‌تر از گذشته ادامه داده و کشور را به قله‌های سربلندی خواهد رساند.