‌باشگاه خبرنگاران
جشن بزرگ دختران آسمانی در شهرستان کمیجان برگزار شد
همزمان با دهه کرامت و گرامیداشت هفته عفاف وحجاب؛
همزمان با دهه کرامت به همت ستاد برگزاری دهه کرامت در شب میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)تجمع عظیم حافظان حریم خانواده با حضور پر شکوه مردم شهرکمیجان در پارک این شهر برگزار شد.
اردوی  گروه جهادی بسیج دانش آموزی سپاه کمیجان / معبری به سوی بهشت
گزارش تصویری:
سفرهای جهادی « إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ » معنا می‌شود و سخن پیامبرت را که فرمود: "اگر مى‏خواهید خدا به شما کمک کند شما هم کمک مردم باشید" آری! اگر هنوز فرصت جهادی‌بودن پیدا نکرده‌ای و مشتاقی تا طعم شیرین اخلاص، ایثار و از خودگذشتگی را بر وجود بی‌بدیلت بچشانی، پس با جهادگران هم‌قسم شو تا خداوند تو را در زمره احسان‌کنندگان قرار دهد./عکاس: محمد حسینخانی
صیانت از هویت اسلامی ، انقلابی ، ولایی و مردمی سپاه و بسیج وظیفه نمایندگی ولی فقیه در سپاه/مکتبی،انقلابی،مردمی بودن سه مولفه وجودی پاسداران انقلاب اسلامی
در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کمیجان مطرح شد:
مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کمیجان با حضور حجت‌الاسلام رضوی راد نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه روح الله و امام جمعه شهر کمیجان و جمعی از مسئولان شهرستانی در حسینیه شهید حججی ناحیه کمیجان برگزار شد.
اردوی طرح هجرت گروه جهادی بسیج دانش آموزی  سپاه کمیجان
گزارش تصویری:
در راستای محرومیت زدایی مناطق محروم شهرستان کمیجان دانش آموزان بسیجی سپاه کمیجان در قالب اردوی جهادی هفت روزه در روستاهای چاپار و کوت آباد حضور یافتند
برگزاری جشن های دهه کرامت در  10نقطه شهرستان کمیجان
مدیر روابط عمومی سپاه کمیجان خبرداد:
مدیر روابط عمومی سپاه کمیجان گفت: همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) از برگزاری جشن ها و برنامه های فرهنگی و متنوع ویژه بزرگداشت دهه کرامت در سطح شهرستان کمیجان خبر داد.
آغاز به کار اردوی جهادی طرح هجرت در چهار منطقه از شهرستان کمیجان/ حرکتی در مسیر محرومیت زدایی و خدمت به مردم
مدیر روابط عمومی سپاه کمیجان گفت:
مدیر روابط عمومی سپاه کمیجان گفت: توسعه فرهنگ محرومیت زدایی و ایجاد روحیه سازندگی از وظایف مهم جهادگران است؛ باید بدانیم حرکت‌های جهادی صرفا یک کار عمرانی نیست بلکه آثار و برکات فرهنگی زیادی در خودسازی افراد دارد.
موفقیت در عرصه حجاب و عفاف نیازمند کار فرهنگی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه کمیجان تاکید کرد:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه کمیجان گفت:رعایت عفاف و حجاب موجب صیانت از کرامت و سلامت انسانی می‌شود و هر چه این صیانت بیشتر و بهتر باشد به کرامت و شخصیت انسانی نیز افزوده می‌شود.
هدف از قیام امام حسین (ع) ترویج امر به معروف و نهی از منکر بود
امام جمعه کمیجان در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر تاکید کرد :
امام جمعه شهر کمیجان گفت : امر به معروف و نهی از منکر یک نظارت همگانی و مردمی است که همه باید در مقابل آن احساس مسئولیت کنند و برنامه‌ای اتخاذکنند تا هر کس وظیفه شرعی خود را بداند. امر به معروف و نهی از منکر موضوعی است که امام حسین(ع) آن‌چه را که برای ترویج آن در اختیار داشت، تقدیم خداوند کرد.
امام صادق(ص) بزرگترین خدمت را به اسلام راستین انجام دادند
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه کمیجان:
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه کمیجان گفت: سراسر زندگی امام صادق(ع) درس‌های روشنی از ابعاد مختلف زندگی است که همه دلدادگان و پیروان آن حضرت باید این درس‌ها را سرمشق زندگی خود قرار دهند.
جلسه هماهنگي وپشتيباني اردوهاي جهادي شهرستان كميجان برگزار شد
مسئول روابط عمومی وتبلیغات سپاه کمیجان :
مسئول روابط عمومی وتبلیغات سپاه کمیجان بااشاره به شروع برگزاری اردوهای جهادی در شهرستان کمیجان گفت:جلسه هماهنگي و پشتيباني از اردوهاي جهادي شهرستان کميجان باحضور دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداري کمیجان برگزار شد.