‌باشگاه خبرنگاران
فعالیت های قرآنی توطئه های فرهنگی را خنثی می کند
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان :
سرهنگ پاسداراکبری گفت:فعالیت های قرآنی در عرصه های فردی و اجتماعی را بسیار مهم خواهدبود ودراین راستا باید هم در عرصه فردی و هم در عرصه جامعه، آموزه های قرآنی پیاده سازی و انجام شود.
۸۰ زائر بسیجی از میلاجرد به مشهد مقدس اعزام شدند
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبر داد:
پاسدارمحمدحسینخانی گفت:درراستای ترویج فرهنگ سفرهای زیارتی به مکان های مقدس بسیجیان بالای چهل سال به مدت یک هفته بااتوبوس به اردوی زیارتی وسیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.
از فعالان فرهنگی پایگاه و مساجدشهرمیلاجردتجلیل شد/بسیجیان بااقدامات فرهنگی توطئه های دشمنان راخنثی خواهندکرد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای میلاجرد:
پاسدارآقامحمدی گفت: استکبار و غرب با بهره‌گیری از ابزار تبلیغات و گسترش رسانه‌های غیر اخلاقی در صدد مخدوش جلوه دادن ارزش‌های دینی و از بین بردن اعتقادات جوانان در جامعه اسلامی هستند.
اسلامیت و مردم سالاری دینی از ویژگیهای مهم انقلاب اسلامی است/آرامش کشور مرهون فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثاگران است
جانشین فرماندهی ناحیه کمیجان مطرح کرد:
سرهنگ کمیزی گفت:انقلاب اسلامی ایران، تنها محدود به یک جغرافیا و زمان خاص نیست بلکه انقلابی است که طلوع کرده ونور آن با روح ایمان، تقوا، عدالت، معنویت و پیشرفت با تمام ابعاد ابتدا در ایران و تمام جهان اسلام را فرا می گیرد.
انقلاب اسلامی تجلی حماسه و سرافرازی ملت ایران است
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید نبیری کمیجان:
پاسدار ابوالفضل زارع گفت:به منظور گسترش فرهنگ قرآنی و اشاعه تلاوت قرآن در سطح جامعه همزمان با دهه مبارک فجر محافل انس با قرآن کریم باحضور مردم شهید پرور و انقلابی درمسجد جامع شهر کمیجان برگزار شد.
یادواره شهدای انقلاب اسلامی در شهرستان کمیجان برگزار می شود
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد:
پاسدارمحمدحسینخانی گفت:رشادت ها، مجاهدت ها برای پیروزی انقلاب اسلامی، فداکاری ها و جان نثاری های شهدا و بزرگمردان ایران اسلامی برگی زرین در دفتر تاریخ معاصر ایران اسلامی است لیکن این مفاهیم می بایست به نسل های جوان نیز منتقل شود.
دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردهای مردمی ترین انقلاب جهان است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام رفیعی گفت:همه افراد از مسئولین تا آحاد مردم باید از فرصت دهه مبارک فجر استفاده کرده و فعالیت ها و نگرش های خود را با اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقایسه و بازبینی کنند.
محموله سیگار قاچاق در کمیجان کشف و ضبط شد
فرمانده انتظامي شهرستان كميجان خبرداد:
سرهنگ فکوری گفت:در پی اعلام گزارش هایی از فعالیت سه توزیع کننده دخانیات قاچاق در شهرستان کمیجان، تحقیقات نامحسوس پلیس برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد.
اردوی جهادی نماد خدمت گذاری ماندگار به مردم مناطق محروم است/اردوی جهادی یک روزه در روستای خسرو بیگ میلاجرد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج فاطمیه میلاجرد:
نیره غلامحسینی گفت:یکی ازاقدامات بسیج ببه مردم در جامعه، برگزاری اردوهای جهادی در قالب محرومیت زدایی و ارائه مشاوره های رایگان می باشد. وبی شک بسیج در جهت پیشبرد و آبادانی کشور نقش موثری را در چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، انجام داده است.
ائمه جماعات مساجد نقش مهمي در جذب جوانان در مساجد دارند/همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه بسیج برگزارشد
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کمیجان:
پاسدار محمد حسینخانی گفت:هماهنگی و هم افزایی بیشتر ائمه جماعات و امنای مساجد با بسیج،تقویت جایگاه مسجد و فراهم شدن امکان فعالیت های بیشتر مسجد و بسیج ،ایجاد علاقه و انگیزه در بین دست اندرکاران مسجد برای تقویت برنامه های بسیج خواهدبود.