‌باشگاه خبرنگاران
ارتباط با نامحرم از دام های شیطان/ محبت در خانه منجر به استحکام بنیان خانواده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه فراهان در گفتگو با بسیج؛
حجت الاسلام قاسم طاهریان گفت: در تکامل فرد و اجتماع، نهاد خانواده از جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردار است به طوری که اگر از این امر مهم و اساسی غفلت شود، موجب انحراف فرد و جامعه می گردد.
آغاز برداشت ۲۰۰۰ هکتار گندم از مزارع بخش خنجین
رئیس اداره جهاد کشاورزی بخش خنجین شهرستان فراهان گفت؛
رئیس جهاد کشاورزی بخش خنجین شهرستان فراهان گفت:برداشت گندم و جو از اوائل تیر ماه آغاز شده است که اینکار با فعالیت حدودا بیست دستگاه کمباینی که وارد منطقه شده اند و کار برداشت گندم را انجام می دهند، ادامه دارد.
تبلیغات ماهواره ای از عوامل اصلی شیوع بدحجابی است / باید به جایگاه دختران در خانواده توجه بیشتری شود
حجت الاسلام عبدی تاکید کرد:
حجت الاسلام و المسلمین عبدی گفت: کسی که حیا ندارد گویا دین ندارد، زیرا حیا زیربنای عفت و عفت زیربنای حجاب است و حیای درونی است که انسان را در بسیاری موارد حفظ می کند
گزارش تصویری :
راهپیمایی و تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده در راستای گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) در شهرستان فراهان برگزار شد.
جنگ نرم نبردی است برای تسخیر افکار و قلب‌ها / اجرای برنامه های متنوع در هفته عفاف و حجاب در ناحیه مقاومت بسیج فراهان
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج فراهان خبر داد؛
مدیر روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: یکی ار برنامه های مفید و موثر در رابطه با تبیین مساله حجاب در جامعه، حضور در میان مردم و جوانان و خصوصا جمع‌های دانشجویی و حتی دانش آموزی است که فرصت گفتگوی صمیمی و چهره به چهره در موضوع حجاب و فلسفه آن را فراهم می نماید.
غدیر فرصتی برای تعمیق پیوند امامت و امت
فرمانده سپاه فراهان در گفت و گو با بسیج:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت:برنامه های دهه امامت و ولایت باید با محتوای معرفی و تبیین جایگاه امامت و ولایت پیش بینی گردد و خصوصاً می بایست پیوندی عمیق میان قلوب پاک و تشنه جوانان این عصر را هرچه بیشتر با معرفت و مودت اهل بیت (ع) برقرار کرد.