‌باشگاه خبرنگاران
باز سازی واقعه عظیم غدیر با حضور انبوه مردم ولایت مدار زرندیه
گزارش تصویری:
همزمان با فرا رسیدن ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم ، به همت سپاه شهرستان زرندیه و با همراهی ستاد غدیر شهرستان ، واقعه عظیم غدیر خم با حضور انبوه مردم ولایت مدار شهرستان زرندیه برگزار شد.
مهم‌ترین امر اسلام در تجلیگاه غدیر
اسعد الله ایامکم
حجت الاسلام اکبر قنبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه با بیان اینکه عید غدیر تجلی مهم‌ترین امر اسلام یعنی امامت و ولایت است اظهار داشت: به گفته رسول خدا روز غدیر خم برترین عید‌های امت است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد برادرش علی ابن ابی طالب به عنوان پرچمدار امت منصوب شود تا بعد از پیغمبر مردم توسط او هدایت شوند.
اردوی جهادی دانش آموزان بسیجی در مدارس شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
در این اردو زیباسازی، مرمت، رنگ‌آمیزی، دیوارنویسی و نقاشی 3 مدرسه در مناطق محروم شهرستان زرندیه و 4 مدرسه در بخش مرکزی شهرستان تحت نظر استاد کاران مربوطه انجام خواهد شد که تا امروز امورات مربوط به 4 مدرسه به پایان رسیده است
آغاز اردوی هجرت دانش آموزان زرندیه در مناطق مختلف شهرستان
فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان زرندیه خبر داد:
پاسدار سعید تیمار فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان زرندیه در گفتگویی با خبرگزاری بسیج از زرندیه با بیان این خبرگفت: این اردوی ۲۰ نفره به مدت ۲۱ روز و از هفته گذشته توسط دانش آموزان دختر از پایه‌های مختلف آموزشی (متوسطه اول و دوم) آغاز شده و تا پایان هفته آینده ادامه دارد.
غدیر حادثه‌ای ماندگار در تاریخ
فرمانده سپاه زرندیه از آیین بازسازی واقعه غدیر خم خبر داد:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با اشاره به برگزاری ستاد شهرستانی بازسازی واقعه عظیم غدیر با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان زرندیه خاطر نشان کرد: واقعه غدیر حادثه‌ای ماندگار در تاریخ است و اگر نبود ، بشریت در یک گمراهی عظیمی قرار می‌گرفت.
حفظ نظام توسط جوانان متخصص و متعهد، اصلی‌ترین وظیفه بسیج
در کارگاه توجیهی گروه‌های هفتگانه مرکز راهبردی مجمع بسیج زرندیه عنوان شد:
در این کارگاه توجیهی سرهنگ پاسدار عباس کبیری اصلی‌ترین وظیفه بسیج را حفظ نظام و ارزش‌ها توسط جوانانی که در کنار مسئولیت‌ها و تخصص، تعهد لازم را هم داشته باشند، دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف باید همه جوانب را بسنجیم؛ بنابراین رویکرد و هدف شکل گیری بسیج با توجه به تهدیداتی که شکل می‌گیرد تغییر خواهد کرد.
تشریح دلایل تفاوت دیدگاه ما، در مسائل سیاسی با غربگرا‌ها
دکتر مجتبی صدیقی در کارگاه توانمند سازی هادیان سیاسی عنوان کرد:
دکتر مجتبی صدیقی با بیان اینکه فهم ما نسبت به مسائل منطقه‌ای یک فهم غیرعقلانی نیست بلکه یک عقل توحیدی در کنار آن است که می‌گوید کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره باذن الله تصریح کرد: اگر دیدگاه صرفا مادی بود فشار یکسال امریکا برای برچیده شدن نظام جمهوری اسلامی کافی بود.
اجتماع مردمی مدافعان حریم خانواده در زرندیه
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن هفته حجاب و عفاف و همزمان با دهه کرامت همایش اجتماع مردمی مدافعان حریم خانواده شهرستان زرندیه با حضور بانوان محترم از اقشار مختلف و با سخنرانی کارشناس مذهبی و استاد حوزه و دانشگاه دکتر معصوم اسماعیلی در امامزاده سیدمنصور شهر مامونیه برگزار شد.
ایجاد امنیت روانی و حفظ سلامت اخلاقی از نتایج رعایت حجاب و عفاف است
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد:
دکتر معصوم اسماعیلی گفتت: در خانواده‌هایی که مبانی ارزشی و اخلاقی رعایت می‌شود، افراد با آرامش خیال از حمایت اعضا دیگر خانواده برخوردار هستند. وی افزود: یکی از مهم‌ترین دلایل رعایت حجاب و عفاف، ایجاد امنیت روانی و حفظ سلامت اخلاقی برای بانوان جامعه است و خانمی که در جامعه دارای حجاب باشد معمولاً مورد طمع قرار نمی‌گیرد.
طنین آوای قرآن کریم توسط قاریان بسیجی  و حافظان بین المللی
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مراسم معنوی محفل انس با قرآن کریم با حضور حاج جعفر فردی قاری بین المللی و برتر کشوری و حافظ کل قرآن کریم حاج امیر مهدی گودرزی به عنوان میهمانان ویژه این برنامه و برخی از مسئولین شهرستانی و مردم ولایت مدار شهرک فاطمیه در مسجد فاطمه زهرا(س) برگزار شد.