‌باشگاه خبرنگاران
مسجد محوری ، ویژگی برنامه های هفته دفاع مقدس زرندیه
اهم برنامه های هفته دفاع مقدس سپاه شهرستان زرندیه در نشست خبری فرمانده این رده عنوان شد:
سرهنگ روح افزا در پایان با بیان اینکه مسجد زادگاه بسیج است، عنوان کرد: بسیاری از برنامه های هفته دفاع مقدس با محوریت مساجد برگزار می شوند چرا که بسیج متولد شده از مسجد است و باید جایگاه این مکان مقدس را روز به روز احیا نماییم و فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان را از مسجد ترویج دهیم.
تکیه بر آرمان های عاشورا ، راه غلبه بر استعمار آمریکا
حجت الاسلام اکبر قنبری در گفتگو با بسیج:
حجت الاسلام اکبر قنبری گفت:فرهنگ عاشورا به ما می‌آموزد که حق در برابر باطل باید ایستادگی کند و رای اکثریت دلیل بر حقانیت نمی‌شود.
توزیع 29 سبد جهیزیه بین محرومان
در راستای محرومیت زدایی از روستاهای 14 محله زرندیه صورت گرفت:
مسئول گروه جهادی جبهه منتظران خورشید گفت: 29 سبد جهیزیه‌ به ارزش ۱۰ میلیون تومان شامل یخچال فریزر، اجاق گاز، فرش، ماشین لباسشویی، جاروبرقی ، اتوبخار، روفرشی، پشتی، پتو و سرویس آشپزخانه است که به هر زوج داده شد.
امروز رزمنده جنگ اقتصادی کم داریم
در همایش مقابله با جنگ اقتصادی دشمن مطرح شد:
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی سختی که امروز کشور مواجه آن است تصریح کرد : متاسفانه با مشاهده احتکارهایی که کشف می شود می توان به این مطلب پی برد که امروز رزمنده جنگ اقتصادی کم داریم.
گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان زرندیه توان و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند
امروز بسیجیان شهرستان زرندیه همزمان با سایر شهرستان‌های استان مرکزی توان و اقتدار خود را در قالب رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) به نمایش گذاشتند.
بسیج همواره یاریگر دولت ها و خدمت رسان مردم است
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه:
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه گفت: بسیجیان امروز هم در عرصه جهاد اقتصادی با کمک به اشراف اطلاعاتی در تبلیغ و تبیین شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی دولت را یاری خواهند کرد.
خدمات رسانی جهادگران در  در مناطق محروم بخش خرقان
گزارش تصویری:
اعزام گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهدای آسیابک و فعالیت های جهادگران در مناطق محروم بخش خرقان
اردوهای جهادی ، انتقال پیام به یاد محرمان بودن
گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهدای آسیابک به مناطق محروم بخش خرقان اعزام شدند.
مسئول روابط عمومی سپاه زرندیه : یکی از آثار مهم اردوهای جهادی این است که به محرومان هم وطن عزیزمان این پیام را انتقال می‌دهد که هنوز از یاد نرفته‌اند و هنوز افرادی هستند که به فکر آن‌ها و محرومیت زدایی از آن‌ها باشند.
ولایتمدار تربیت کردن فرزندان مهمترین وظیفه والدین + تصاویر
استاد حوزه و دانشگاه در جمع سادات زرندیه :
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا تراشیون گفت : ولایتمدار تربیت کردن فرزندان مهمترین وظیفه والدین برای یاری امیرالمومنین (ع) و امام زمان( عج) است
امامت و ولایت بزرگترین نعمت در اسلام است
گفتگوی کارشناس مذهبی با بسیج پیرامون دهه امامت و ولایت:
حجت الاسلام اکبر قنبری گفت: امامت و ولایت بزرگترین نعمت در اسلام است و دشمنان اسلام و ولایت همواره تلاش می کنند با ایجاد تفرقه، مردم را از ولایت جدا کنند تا به اهداف پوچ و خیالی خود برسند.