‌باشگاه خبرنگاران
افتتاح سالن نه دی سردار شهید احمد کاظمی شهرستان زرندیه
با حضور جانشین فرمانده سپاه روح الله صورت گرفت:
سرهنگ محسن گلشن زاده گفت: هدف از احداث سالن‌های نه دی ترویج ورزش به ویژه ورزش‌های همگانی و شناسایی و پرورش استعداد‌های ورزشی در رشته‌های مختلف تخصصی، جذب جوانان به سمت ورزش در راستای حفظ سلامت جامعه است.
انتقام خون شهدایمان را می‌گیریم
فرمانده سپاه:
سرلشکر جعفری گفت: اگر پاکستان به مسئولیت‌های خود در مبارزه با تروریست‌ها عمل نکند، جمهوری اسلامی ایران به مجازات مزدوران سازمان یافته توسط سرویس‌های جاسوسی منطقه و فرامنطقه‌ای خواهد پرداخت.
شهید شما از ملائکه هم بالاتر است
به مناسبت شهادت پاسداران جاده خاش زاهدان
رهبر انقلاب: من به فرزندانی که پدران شهید خود را هرگز ندیدند و به همسرانی که سنگینی فراق همسر و یار و غمخوار خود را تحمّل کردند، عرض میکنم: عزیزان من! با شهادت عزیزانتان، شما خسارت و ضرر نکردید.
یادواره شهید محله آبروی کوچه افتخار محله در صدر آباد
روایتگری تصاویر از
یادواره شهید محله آبروی کوچه افتخار محله به یاد بسیجی شهید محمد جهانگیری و پاسدار شهید حسین علیشاهی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مجید نجارلو و با حضور مردم شهیدپرور روستای صدر آباد در مقابل درب منزل این دو شهید برگزار شد.
بازخوانی وقایع صدر اسلام و تطبیق آن با انقلاب اسلامی
یادواره شهیدان جهانگیری و علیشاهی بهانه‌ای شد برای
حجت الاسلام والمسلمین مجید نجارلو با بیان نقشه‌هایی که یهود در صدر اسلام برای به انحراف بردن دین خدا کشیده بود گفت: پروژه نفوذی که توسط یهود به بدنه اسلام صورت گرفت موجبات این امر را فراهم کرد و امروز هم مقام معظم رهبری فریاد می‌زنند که مراقب نفوذ باشید و نباید اجازه بدهیم که نفوذ وارد کشتی بزرگ انقلاب شود تا ما را به قهقرا ببرد.
تصاویر یادواره شهدای آسیابک شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زرندیه ، یادواره شهدای آسیابک شهرستان زرندیه با سخنرانی دکتر علیرضا زاکانی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی و با حضور اقشار مختلف مردم ، خانواده های معظم شهدا در مسجد جامع آسیابک شهرستان زرندیه برگزار شد.
ویژگی‌های مشترک شهدا و حضرت زهرا
در یادواره شهدای محله آسیابک شهرستان زرندیه تشریح شد:
دکتر علیرضا زاکانی امام شناسی و بصیرت را از جمله ویژگی‌های مشترک شهدا و حضرت زهرا عنوان کرد و افزود: امروز در دوره جهاد اکبر از ویژگی‌های بسیار مهمی که مایه نجات ما و جامعه ما خواهد بود، بصیرت است، دقت در اینکه امروز انسان چه وظیفه و مسئولیتی بر عهده دارد که در آن بزنگاه تاریخی به موقع وارد صحنه شود.
یادواره شهید محله شهید مهدی همایون
روایتگری تصاویر از :
حجت الاسلام والمسلمین حمید فصیحی استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به عهد و پیمانی که شهدا با خداوند تبارک و تعالی بستند تصریح کرد : استقامت و پایداری شهدا تا آخرین لحظه عمرشان به خاطر عهدی بود که آن عزیزان با حضرت باری تعالی بسته بودند.
شما در قبال انقلاب و شهدا چه کرده اید؟
حجت الاسلام والمسلمین حمید فصیحی در پاسخ به شبهات شبهه افکنان:
حجت الاسلام والمسلمین حمید فصیحی استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به شبهاتی که در جامعه توسط برخی از جاهلان و یا خائنان نشر داده می‌شود تاکید کرد: همه این سوال را دارند که این انقلاب برای ما چه کرده، ولی هیچ موقع به این سوال پاسخ نداده اند که در قبال شهدا و فداکاری آن‌ها چه کرده ایم؟
سیلی محکم انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به استکبار جهانی
فرمانده سپاه زرندیه در جمع آحاد ورزشکاران شهرستان:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده سپاه زرندیه با تاکید بر اینکه دهه فجر فرصتی گران بها برای ارائه دستاورد‌های انقلاب اسلامی است خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی آنچنان قدرت‌های جهانی را در حیرت فرو برد و بر صورت ستمگران سیلی نواخت که برخی از آن‌ها هنوز هم نتوانسته‎اند تعادل خود را به دست آورند. به‌همین سبب، از روی سرگردانی و حیرت، گاهی نعرهٔ مستانه سر داده، تهدید به جنگ می‎کنند.