‌باشگاه خبرنگاران
فراخوان گردان بیت المقدس شهرستان زرندیه برگزار شد.
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه خبر داد:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده سپاه شهرستان زرندیه با اعلام این خبر اظهار داشت : آموزش آحاد گردان بیت المقدس شهرستان زرندیه با هدف بالابردن توان رزم بسیجیان، افزایش توان و دانش تخصصی اعضای گردان، تمرینات تاکتیکی در منطقه عمومی امیر آباد شهرستان زرندیه برگزار شده است.
پیروی و تقلید از سلبریتی ها موجب تضعیف عفاف و حجاب
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه گفت :
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه گفت :تقلید و پیروی از برخی هنرمندان و ورزشکاران و بطور کلی سلبریتی ها از جمله عواملی هستند تا روحیه حجاب و عفاف را در جامعه اسلامی مورد هجمه خود قرار می دهند.
تلاش دشمن در توقف حرکت پویای انقلاب اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین سلطان زاده امام جمعه شهر زاویه تاکید کرد:
حجت الاسلام والمسلمین سلطان زاده با اشاره به این که قیام حضرت امام (ره) و لبیک ملت ایران، ما را بیدار نمود و از مسیر ذلت به عزت هدایت کرد، خاطر نشان ساخت: همه تلاش ها و اقدامات دشمن در 40 سال اخیر، برای متوقف کردن حرکت پویای انقلاب اسلامی و توقف جریان حق و غلبه دادن جریان باطل بر جریان حق بوده است.
گزارش تصویری از همایش یادگاران دفاع مقدس
با حضور کلیه رزمندگان شهرستان زرندیه برگزار شد:
همایش یادگاران دفاع مقدس با حضور خیل عظیمی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، رزمندگان و ایثارگران شهرستان زرندیه با سخنرانی سردار محمدحسین آل‌اسحاق معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیر عامل کل کشور در این مراسم غیر عامل در سالن نهم دی سپاه شهرستان زرندیه برگزار شد.
ایمان و روحیه شهادت طلبی، سلاح پیروزی رزمندگان
در حضور یادگاران دفاع مقدس شهرستان زرندیه مطرح شد:
سردار محمدحسین آل‌اسحاق گفت: سلاح پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس با آن شرایط خاصی که از نظر تجهیزاتی بسیار ضعیف بودیم و توانستیم در برابر تجاوز رژیم بعث عراق ایستادگی کنیم چیزی نبود مگر ایمان و روحیه شهادت طلبی ، که امروز دشمن به دنبال گرفتن این سلاح مهم از ما بوسیله جنگ نرم است.
یادواره شهدای شهر زاویه
گزارش تصویری:
یادواره شهدای شهر زاویه همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با حضور خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و مردم شهید پرور شهر زاویه با سخنرانی سردار حسین رضا صادقی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
مسیر شهدا در خط ولایت بودن است
سردار حسین رضا صادقی در یادواره شهدای شهر زاویه تاکید کرد:
سردار حسین رضا صادقی با بیان اینکه متاسفانه خیلی ها تا آخر نتوانسته اند با ولی فقیه بمانند تاکید کرد : مسیر شهدا مسیر واقعی و در خط ولایت بودن و امام شناسی و زمان شناسی است و انقلابی ماندن شرط است نه انقلاب کردن.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و بسیجیان شهرستان زرندیه
گزارش تصویری :
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و بسیجیان شهرستان زرندیه در قالب گردان بیت المقدس با حضور مسئولین شهرستانی و امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه برگزار شد.
ملت ناامید توانایی مقابله با دشمن را ندارد.
در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و بسیجیان شهرستان زرندیه عنوان شد:
حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی ضمن تشریح شرایط کنونی کشور در امور اقتصادی تصریح کرد : دشمن زمانی در جنگ اقتصادی پیروز می شود که در جنگ رسانه ای به نتیجه برسد و امروز تمام تلاش دشمن در جنگ رسانهای این است تا روحیه جهادی را از مسئولین بگیرد تا امید در بین مردم و جامعه ازبین برود و با رفتن امید از ملت هیچ نظامی توانایی ایستادگی و مقابله با دشمن را ندارد.
مسجد محوری ، ویژگی برنامه های هفته دفاع مقدس زرندیه
اهم برنامه های هفته دفاع مقدس سپاه شهرستان زرندیه در نشست خبری فرمانده این رده عنوان شد:
سرهنگ روح افزا در پایان با بیان اینکه مسجد زادگاه بسیج است، عنوان کرد: بسیاری از برنامه های هفته دفاع مقدس با محوریت مساجد برگزار می شوند چرا که بسیج متولد شده از مسجد است و باید جایگاه این مکان مقدس را روز به روز احیا نماییم و فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان را از مسجد ترویج دهیم.