‌باشگاه خبرنگاران
طنین آوای قرآن کریم توسط قاریان بسیجی  و حافظان بین المللی
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مراسم معنوی محفل انس با قرآن کریم با حضور حاج جعفر فردی قاری بین المللی و برتر کشوری و حافظ کل قرآن کریم حاج امیر مهدی گودرزی به عنوان میهمانان ویژه این برنامه و برخی از مسئولین شهرستانی و مردم ولایت مدار شهرک فاطمیه در مسجد فاطمه زهرا(س) برگزار شد.
امام عزت و سربلندی را برای ما رقم زد/ امام خمینی (ره) سر سلسله یک حرکت بزرگ در تاریخ بود
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه در گفتگوبابسیج:
حجت الاسلام اکبر قنبری گفت: پیروان راه الهی امام خمینی (ره) باید با تمام وجود مراسم ۱۴ خرداد را که همه جهانیان به آن توجه دارند با شکوه هرچه تمامتر برگزار کنیم
بشریت تشنه اندیشه ناب و حقیقت اسلامی امام خمینی (ره)
به مناسبت عروج ملکوتی بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی:
فرمانده سپاه شهرستان زرندیه سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با بیان اینکه شناخت شخصیت امام خمینی (ره) نیاز به بررسی‌های دقیق در سیره زندگی این مرد خدایی دارد و هر اهل خردی با تاسی از زندگی امام راحل (ره) راه سعادت خویش را انتخاب خواهد کرد؛ اظهار داشت:امروز بشریت تشنه اندیشه ناب و حقیقت اسلامی همچون تفکر امام راحل در مقابله با مستکبران و ترویج بیداری اسلامی است که بی‌شک ملت‌های مسلمان را در برابر زورگویان عالم پیروز و کامیاب می‌کند.
تجلیل از جهادگران عرصه خدمت
در همایش مقاومت تا مقاومت صورت گرفت:
همایش مقاومت تا مقاومت جهت تجلیل از جهادگران عرصه خدمت همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با حضور تمامی جهادگران و اعضای موکب شهرستان زرندیه که جهت خدمت رسانی به مناطق سیل زده در ابتدای سال 1398 اعزام شده بودند در سال نهم دی سپاه شهرستان زرندیه برگزار شد.
آزادسازی خرمشهر موازنه منطقه‌ای خلیج فارس را به نفع ایران رقم زد.
در مراسم تجلیل از جهادگران خدمت عنوان شد:
حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی با اشاره به اینکه هر ملتی در طول تاریخ خود گردنه‌های متعددی پیش روی دارد تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر موازنه منطقه‌ای خلیج فارس را به نفع ایران رقم زد و آغازی بر پیروزی‌های پیاپی بعدی ایران شد.
دشمن در تلاش برای تغییر محاسبات ما/ امروز ما باید خرمشهر‌ها را بشناسیم
فرمانده سپاه زرندیه در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مطرح کرد:
سرهنگ پاسدار روح افزا گفت: دشمن با تمام توان تلاش می‌کند تا شناخت ما را نسبت به آن عرصه‌ای که در آن قرار داریم به اشتباه بیاندازد و محاسبات ما رو تغییر بدهد و امروز ما باید خرمشهر‌ها را بشناسیم .
دیدار با خانواده های معظم شهدا در سالروز آزاد سازی خرمشهر
به مناسبت سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر از خانواده های شهدای گرانقدر ، حسنعلی و غلامحسین احمدی و شهید سید علی طباطبایی در شهر زاویه ، حاج علی رمضانلو در شهر پرندک و شهید علیرضا طیاری در محله آسیابک شهر مامونیه با حضور ائمه جمعه شهرستان و برخی از مسئولین شهرستانی دیدار به عمل آمد.
ایستادگی در برابر دشمنان، ارث شهدا به ما/شهدا عظمت برای ایران اسلامی و ملت مسلمان ایران به ارمغان آوردند
امام جمعه زرندیه:
امام جمعه محترم مرکز شهرستان زرندیه با تصریح بر اینکه همه عزت و عظمت ما به خاطر ایستادگی در برابر دشمنان بوده است خاطرنشان کرد: اگر در دوران دفاع مقدس در حالی که مرز طولانی ایران و عراق تحت هجمه عراق قرار داشت، ما دلخوش می‌کردیم به مذاکره با دشمن مطمئنا این عظمت را نداشتیم و این راه همان راهی است که شهدا به ما ارث گذاشتند.
شب قدر، موهبت خداوند بر انسان
در آستانه فرا رسیدن شب های قدر:
حجت الاسلام اکبر قنبری ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و لیالی پر فضیلت قدر با بیان اینکه شب قدر شب نزول قرآن و مقدر شدن امور یکساله انسان هاست اظهار داشت: سزاوار نیست انسان مومن روزه دار در غفلت به سر برده و خود را از همنشینی با ملائکه و اولیای الهی محروم سازد، چرا که شب قدر، شب سلام و رحمت است و شبی است که از موهبت‌های خداوند بر انسان است