‌باشگاه خبرنگاران
روستا‌های خسارت دیده از بارش نوروزی زرندیه نیازمند توجه بیشتر مسئولان
مردم روستا‌های زرندیه که براثربارش نوروزی منازلشان تخریب شده به توجه بیشتر مسئولان نیاز دارند.
مردم روستا‌های امیرآباد و گرِگ باغی از توابع بخش خرقان شهرستان زرندیه که بر اثر بارش باران منازلشان تخریب شده از مسئولان شهرستان خواستند به این مناطق کمک و رسیدگی بیشتری داشته باشتند.
قرارگاه مردمی امام سجاد زرندیه در جهت استحکام بخشی سیل بند‌ها
قرارگاه مردمی امام سجاد (ع) شهرستان زرندیه که زیر نظر ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه کار می‌کند، در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و سازندگی با استفاده از نیرو‌های مردمی و بویژه در بخش محرومین مشغول به فعالیت است و با استحکام بخشی سیل بند‌ها واقعه را قبل از وقوع علاج می‌کند.
خروش سیل مهربانی مردم زرندیه
همزمان با خروش سیل مهربانی مردم نوع دوست کشورمان، کمک‌های مردمی شهرستان زرندیه نیز در قالب موکب شهدای این شهرستان به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند.
برگزاری یادواره برادران شهید «مفیدی»
گزارش تصویری/
همزمان با چهلمین روز درگذشت پدر شهیدان علی‌اکبر و علی‌اصغر مفیدی، یادواره این دو شهید بزرگوار با سخنرانی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سردار علی فضلی و حضور اقشار گسترده مردم شهیدپرور شهرستان زرندیه در مسجد جامع آسیابک برگزار شد.
امروز برای حل مشکلات مناطق سیل زده به بیت المقدسی دیگر نیاز است.
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع):
سردار علی فضلی با اشاره به بصیرت مردم و بخصوص خانواده‌های معظم شهدا در حمایت از، ولی زمان خود و با حضور به موقع خود در تمامی عرصه‌ها از جمله سیل ویران گر ابتدای سال اظهار داشت: برای حل مشکلات پیش آمده امروز نیاز به بیت المقدسی دیگر است تا بار دیگر دشمنان قسم خورده این ملت را ناامید کنند.
سپاه پاسداران ، محور اقتدار نظام و انقلاب
دیدار پاسداران زرندیه با امام جمعه در آستانه روز ولادت امام حسین (ع)
حجت اسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه در این جلسه از ولایت مداری و بصیرت پاسداران انقلاب اسلامی تجلیل کرد و گفت: رسالت سپاه پاسداران به عنوان محور اقتدار نظام و انقلاب و پاسداری از تداوم انقلاب اسلامی است و پاسداران ادامه دهنده راه حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در دفاع از آموزه‌های اسلامی و انقلابی هستند و این مسیر را باید با قدرت ادامه دهند.
اعزام گروه جهادی بسیجیان و ارسال کمک های مردمی شهرستان زرندیه به مناطق سیل زده
سنگ تمام مردم نوع دوست شهرستان زرندیه
گروه جهادی بسیجیان شهرستان زرندیه به همراه چهارمین محموله کمک های مردمی شهرستان زرندیه جهت خدمت رسانی به مردم عزیز سیل زده استان های ایلام و لرستان اعزام شدند.
آغاز جمع آوری کمک‌های مردمی شهرستان زرندیه به مناطق سیل زده
بنی آدم اعضای یک پیکرند
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده سپاه زرندیه با بیان این خبر اظهار داشت: پیرو اشاره مقام معظم رهبری برای کمک رسانی به مناطق سیل زده رده‌های سپاه و بسیج شهرستان زرندیه اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم همیشه در صحنه شهرستان زرندیه نمودند.
تصاویر بدرقه شهید گمنام در زرندیه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زرندیه ،مراسم بدرقه شهید گمنامی که یک شبانه روز میهمان مردم شهید پرور شهرستان زرندیه بود با حضور اقشار مختلف مردم ، رزمندگان ، ایثارگران و خانوادهای معظم شهدا و جانبازان از مسجد فاطمه الزهرا(س) شهرک فاطمیه شهرستان زرندیه برگزار شد.
استاد کلامی زنجانی در یادواره شهدای گمنام شهرستان زرندیه
شعر خوانی و مدیحه سرایی مداح حسینیه اعظم زنجان:
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زرندیه، استاد ولی الله کلامی زنجانی از شاعران برجسته کشوری و مداح حسینیه اعظم زنجان در ششمین یادواره شهدای گمنام شهرستان زرندیه و شهدای شهرک فاطمیه با نوای گرم و طنین حماسی خود ضمن خواندن اشعاری پیرامون شهدا، انقلاب، دفاع مقدس و اهل بیت عصمت و طهارت شور و حال خاصی را در مسجد فاطمه الزهرا شهرک فاطمیه آفرید.