‌باشگاه خبرنگاران
در یادواره شهید روحانی سید علی طباطبایی مطرح شد:
حجت الاسلام مجید نجارلو گفت: تمامی شهدا آبرو و افتخار جامعه ما هستند و نسل جوان ما باید با عمل گرایی و با توجه به منویات مقام معظم رهبری راه شهدا را ادامه دهند تا این ارزش ها برای همیشه تاریخ ماندگار باشد.
گزارش تصویری:
با حضور خادمان آستان بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا جشن های زیر سایه خورشید با استقبال مردم مومن و انقلابی شهرستان زرندیه برگزار شد.
ورود سفیران امام مهربانی ها به شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه با حضور خادمان گرانقدر آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) برگزار شد./عکاس: جواد سرخیل
کاروان سفیران حرم رضوی وارد شهرستان زرندیه شد
همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت
فرمانده سپاه زرندیه با بیان اینکه مردم ایران همیشه عشق و ارادت خود را به ولایت و ائمه اطهار ثابت كرده‌اند، خاطرنشان كرد: جشن‌های دهه كرامت با حضور گسترده مردم شهرستان زرندیه برگزار خواهد شد.
فرهنگ حجاب مستلزم برنامه ریزی اصولی
در تجمع عظیم مدافعان حریم خانواده شهرستان زرندیه عنوان شد:
حجت الاسلام گلمحمدی گفت :آموزش و پرورش و خانواده باید حجاب را با شیرینی و جذابیت برای فرزندان بیان کنند تا فرزندان زیبایی حجاب را درک کنند تا بسیاری از مشکلات و تهدیدهای اجتماعی برطرف شود. 
حجاب حافظ شخصیت و ارزش زنان در جامعه است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه زرندیه گفت:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه زرندیه : حجاب فریضه الهی موجب حفظ عزت و کرامت زنان و تشخص و ارزش‌گذاری به مقام زن مومن و صیانت از حریم و شخصیت انسانی آنان می‌شود.
برخورد مناسب و مقتدر ، پدافند غیرعامل ناجا
در جلسه هماهنگی و تعامل سپاه شهرستان زرندیه با نیروی انتظامی شهرستان عنوان شد:
این جلسه ی تعامل و هماهنگی که در راستای بررسی مشکلات با محوریت تحولات داخلی کشور و مشکلات اقتصادی برگزار گردید فرمانده سپاه شهرستان زرندیه گفت :دشمن در صدد است تا با بدست آوردن یک نقطه ضعف کوچک وضعیت کشور را امنیتی کند.
ادعای حقوق بشر آمریکا ، طنز تلخ تاریخ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت : آمریکا مولد تروریسم جهانی است و این طنز تلخی است که این کشور با وجود تمام فجایع و انحرافاتی که داشته مدعی حقوق بشر است و حتی به کشورهای دیگر می‌گوید شما حقوق بشر را رعایت نمی‌کنید.
شب‌های قدر تجلی پیوند قرآن و عترت(ع) است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه زرندیه :
اکبر قنبری با بیان اینکه شب‌های قدر تجلی پیوند قرآن و عترت(ع) است؛ یادآور شد : از یک سو، شب نزول قرآن و برکات آسمانی و احیای آن معادل بیش از هزار ماه است و از طرفی شب‌هایی است که یادآور شهادت مظلومانه مولای شیعیان حضرت علی(ع) است. اما با وجود آنچه گفته شد یکی از مهم‌ترین مصادیق و ایام مهجوریت قرآن، شب‌های قدر است.
گذری بر زندگی‌نامه حضرت عبدالعظیم
به مناسبت وفات حضرت سید الکریم(ع)