‌باشگاه خبرنگاران
اقدامات جهادی سپاه ناحیه شازند همچنان ادامه داد
فرمانده سپاه شازند گفت: گروه جهادی صادقین سپاه ناحیه شازند همچنان در جهت خدمت به مردم شهید پرور شهرستان در تلاش اند.
دانش آموزان در تاریخ انقلاب اسلامی و در طول هشت سال جنگ تحمیلی فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه خود قرار دادند
فرمانده سپاه شازند:
محمد مهجوری در جمع دانش آموزان بسیجی حاضر در گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان شازند، اظهار کرد: شما جوانان شهید فهمیده دوران هستید .
بازسازی واقعه بزرگ و تاریخی غدیر خم در شهر شهباز صورت پذیرفت
به همت سپاه ناحیه شازند:
فرمانده سپاه ناحیه شازند گفت: بدون شک مراسم با شکوه بازسازی واقعه غدیر خم امسال ، مصداق حقیقی وحدت و همدلی همه مردم مومن، خداجو، موحدان و آزادگان این بخش بر محور ولایتمداری، استکبارستیزی و مبارزه با انحراف بود.
ملت ایران اعم از شیعه و سنی، آگاه و هوشیار در برابر توطئه های آنان می ایستند
فرمانده سپاه شازند:
مهجوری گفت: دشمن می خواهد از اختلاف و دو دستگی برای رسیدن به اهداف پلید خود استفاده كند اما غافل از آن است كه ملت ایران اعم از شیعه و سنی، آگاه و هوشیار در برابر توطئه های آنان می ایستند.
حجاب مهمترین سنگر بانوان در جامعه اسلامی است
فرمانده سپاه شازند:
فرمانده سپاه شازند در طی دیدار با خواهران بسیجی در اداره آموزش و پرورش شهرستان یادآور شد: اگر والدین به پوشش مناسب اهمیت بدهند و خود را به گوهر حجاب و حیا آراسته کنند، فرزند نیز از آنها الگوبرداری خواهد کرد.
تلاش بی وقفه بسیج طلاب شازندی در اردوهای جهادی
بازسازی خانه های تخریب شده در اثر بارش های سال جاری در شازند، جلوه‌ای از همدلی و همراهی اقشار مختلف در کمک‌رسانی به هموطنان است تا مرهمی بر دردهای بسیار مردم سیل‌زده قرار گیرد که طلاب و روحانیون نیز در این راستای به اقدامات جهادی پرداختند.
مهم‌ترین فلسفه غدیر گسترش عدالت و ولایت ‌مداری است
مدیر اجرایی بازسازی واقعه غدیر خم در شازند:
مدیر اجرایی بازسازی واقعه غدیر خم در شازند با اشاره به اینکه واقعه غدیر نقش سرنوشت سازی در تعیین مسیر آینده اسلام داشته است گفت: مهم‌ترین فلسفه غدیر گسترش عدالت و ولایت ‌مداری است.
جامعه باید ولایتمداری و جوانمردی را از حادثه کربلا بیاموزد
فرمانده سپاه شازند با بیان اینکه جامعه باید ولایتمداری و جوانمردی را از حادثه کربلا بیاموزد، گفت: جوانان و نوجوانان باید با تفکر، آرمان و اهداف انقلابی، اسلامی و عاشورایی بیشتر آشنا شوند.
اردوی جهادی بسیج فرهنگیان در شازند
گزارش تصویری:
باحضور فرهنگیان بسیجی در غالب گروه های جهادی در شهرستان شازند دو واحد منزل مسکونی تکمیل خواهد شد.
بدون بصيرت و هوشياری و دشمن‌شناسی، نمی‌توان بر توطئه‌های دشمنان پيروز شد
فرمانده سپاه شازند:
فرمانده سپاه شازند بیان داشت: با نگاهي به عملكرد و فعاليتهاي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، به وضوح مي توان بحث كينه توزي آنها را ديد، دسيسه ها و حيله گري ها براي تخريب و تضعيف ايران از همان ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون وجود داشته و خواهد داشت.