‌باشگاه خبرنگاران
فرمانده ناحیه خنداب گفت:
فرمانده سپاه خندا گفت: اردوهای جهادی در پنچ منطقه از شهرستان خنداب و پنج منطقه از پخش قره چای انجام خواهد گرفت و ملاک از انتخاب مناطق را میزان محرومیت از لحاظ امکانات ،اموزشی و فرهنگی است.
شبهای با کرامت
10 شب جشن و مراسم دهه کرامت در خنداب
برگزاری 10 شب مراسم ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا(ع) در شهر خنداب
غربت شهدای گمنام خنداب در سایه بی‌توجهی مسئولان
غبار غربت بر مزار شهدای گمنام خنداب/نیمه کاره ماندن بنای یادبود
با گذشت بیش از پنج سال گنبد سیمانی بنا شده بر مزار شهدای گمنام شهرستان خنداب و جلوه نازیبای آن بر مزار مطهر این شهدا نارضایتی بسیاری از خانواده‌های شهدا و مردم شهر را برانگیخته است.
به ثمر نشستن رؤیای خودباوری و تلاش جوان روستایی؛
«ابوذر کریمی» از جمله جوانانی است که با معرق‌کاری و پیکرتراشی دست به خلق آثاری فاخر در زمینه‌های مختلف هنری زده است و ضمن حفظ این هنر اصیل و فرهنگ ایرانی برای خود کسب درآمد می‌کند.
یادواره شهدا ،تکریم ایثار و از خود گذشتگی/دفاع مقدس فرهنگ و الگوی خودباوری
یادواره شهدای روحانی شهرستان خنداب
حجت الاسلم حق دادی گفت: یادواره شهدا در واقع پاسداشت و تکریم ایثار و اخلاص و ازخودگذشتگی است که شهدا به بهترین نحو آن را به انجام رساندند .
دیدار با خانواده شهدا
نشست سبک زندگی فاطمی
دیدار با خانواده شهدا
شهدا در راه اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی مجاهدانه جهاد کردند
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی:
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: شهدا در راه اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی مجاهدانه جهاد کردند و نشان دادند که باید برای صیانت از این ارزش‌ها و آرمان‌ها با تمام وجود وارد عرصه جهاد شد و حتی از نثار جان ابایی نداشت.
دومین محموله کمک‌های مردمی خنداب به مناطق زلزله‌زده ارسال شد
در ادامه کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور دومین محموله از کمک‌های مردمی شهرستان خنداب به همت ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.