‌باشگاه خبرنگاران
گزارش تصویری
در ادامه ی برگزاری رزمایش محمد رسول الله (ص) گروه های جهادی با حضور در مناطق محروم شهرستان تفرش گامی بلند در جهت کمک به اقشار مستضعف برداشتند. انجام اقدامات عام المنفعه (عمرانی ، فرهنگی ) بخشی از خدمات گروه های جهادی در مناطق محروم تفرش است.
این برنامه با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی شهرستان با هدف بررسی مشکلات این روستا برگزار شد .
گزارش تصویری
گسترش عدالت از شاخصه‌های مهم دوران ظهور می‌باشد لذا اردو‌های جهادی آماده سازی زمینه‌های ظهور است.
گزارش تصویری
خدمات رسانی گروه های جهادی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفرش به مردم روستای کهک در قالب ویزیت رایگان بیماران ، برگزاری کلاس های آموزشی در راستای اشتغالزایی روستاییان ، اجرای طرح پایش سلامت بخشی از خدمات گروه های جهادی است .
گزارش تصویری
مناطق عملیاتی و یادمان های غرب کشور در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد مجاهدت ها و فداکاری های ملت ایران بوده است و آن دوره آزمایش بزرگی برای استان های کرمانشاه و ایلام بود.
گزارش تصویری 1
بسیجیان شهرستان تفرش نیز این بار به میدان آمدند تا با نمایش حضور ، اقتدار و خدمت رسانی ، دلگرمی و امیدواری را در بین شهروندان بسط داده و زمینه ساز همگرایی در مسیر ناامید کردن دشمنان باشند .
برگزاری رزمایش سپاهیان حضرت محمد(ص) ۲در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفرش :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفرش گفت : رزمایش سپاهیان حضرت محمد (ص) ۲ همزمان با سراسر استان در تفرش برگزار می شود.
گزارش تصویری
برنامه های بومی و محلی ناحیه تفرش به مناسبت دهه امامت و ولایت به مدت چند شب در پارک حکیم نظامی تفرش شروع به فعالیت می کند . اعم این برنامه ها برگزاری نماز مغرب و عشا ، برگزاری چند غرفه اقتصاد مقاومتی و ورزشی و ... ، برگزاری جشن دهه امامت و ولایت می باشد .
ولایت یکی از ارکان بنیادین اسلام
حجت السلام رجبی گفت : ولایت يکی از ارکان اصلی و آموزه هاي اساسی دين مبين اسلام و بلکه به تعبيري، اصلی ترين و اساسی ترين آموزه آن است .