‌باشگاه خبرنگاران
خروش مردم تفرش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس مردم مؤمن و روزه دار شهرستان تفرش با حضور حماسی در راهپیمایی فریاد حمایت از ملت مظلوم فلسطین سردادند.
اعزام دختران تفرشی به مناطق عملیاتی جنوب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: دختران دانش‌آموزی شهرستان تفرش در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.
اجتماع بزرگ بسیجیان شکوه ومقاومت در شهرستان تفرش برگزار شد
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ «شکوه مقاومت» با حضور بسیجیان شهرستان تفرش برگزار شد..
پایگاه مقاومت بسیج خواهران در تفرش افتتاح شد
در چهارمین روز از هفته بسیج؛
پایگاه مقاومت بسیج خواهران نجمه 5 تفرش در فضایی به وسعت ۱۱۲ مترمربع با اعتباری معادل 400 میلیون ریال با حضور فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.
شهدا؛ مایه آبرو، عزت و برکت کشور/شهدا ره صد ساله را یک شبه پیودند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش شهدا را مایه آبرو، عزت و برکت کشور دانست و گفت: همه ما عزت و اقتدار و آزادی کشور را مدیون خون شهدا هستیم، شهدا نه تنها با نثار جان خود موجب عظمت و اقتدار این کشور شدند.
جمع‌آوری و بسته‌بندی کمک‌های مردمی تفرش در پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان
در راستای کمک به مردم زلزله‌زدگان کرمانشاه؛
پس از وقوع زلزله درکرمانشاه سپاه ناحیه مقاومت تفرش با ایجاد ایستگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر، به یاری مردم زلزله زده کرمانشاه شتافته است.
شهید «حججی» رفت تا ایثار را به ما بیاموزد
فرمانده لشگر عملیاتی علی‌بن ابیطالب(ع) قم:
فرمانده لشگر عملیاتی علی‌بن ابیطالب(ع) قم به شهادت شهید مدافع حرم «محسن حججی» اشاره کرد و افزود: شهید «حججی» به همه یاد داد که باید از خود شروع کرد، از خود گذشت تا به خدا رسید.
شهدا‌ در اخلاص، ایمان، علم بهترین و برگزیده‌ترین بودند
امام جمعه تفرش:
امام جمعه تفرش گفت: شهدا‌ در اخلاص، ایمان، علم بهترین و برگزیده‌ترین بودند و امروز وظیفه ما پیروی و عمل به وصیت‌نامه شهدا و پیروی از راه این عزیزان است.
اجرای راپل صعود و فرود بسیجیان تفرش
به مناسبت  فرارسیدن هفته دفاع مقدس به همن حوزه شهید بهشتی(ره) تفرش و با مشارکت هلال‌احمر، برنامه راپل صعود و فرود در محل پل شهید سلیمانی این شهرستان به منظور آمادگی هر چه بیشتر بسیجیان اجرا شد.
بصیرت مهمترین ویژگی شهدا
مسئول علمی پژوهشی سپاه روح‌الله مطرح کرد
مسئول علمی پژوهشی سپاه روح‌الله گفت: شهدا همانند ستاره‌هایی هستند که راه حق را نشان می‌دهند، اگرچه برخی از شهدا سن و سال کمی داشتند ولی توانستند با بصیرت و آگاهی، راه خود را پیدا کنند.