‌باشگاه خبرنگاران
اعزام زائرین ساوجی به حرم مطهر امام خمینی رحمه الله علیه
گزارش تصویری :
تعداد ۲۰۰۰نفر از عاشقان به ولایت و حضرت امام خمینی رحمه الله از شهرستان ساوه جهت تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و پیمانی دوباره با رهبر فرزانه حضرت امام خامنه ای به حرم مطهر اعزام شدند.
اعتماد امام(ره) به جوانان در پیشبردانقلاب مثال زدنی است
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ساوه در گفتگو بسیج:
حجت الاسلام و المسلمین محمدی گفت: یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت امام راحل ، استفاده از جوانان انقلابی و جهادی در مسئولیت های مهم و خطیر کشوری و لشکری بود.
بسیج کارگری پیشرو در عرصه های اقتصاد مقاومتی خواهد بود
فرمانده سپاه ناحیه ساوه:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت:جنگ امروز ما با دشمنان جنگ اقتصادی و روانی هست که شما بسیجیان کارگر که با توجه همت وپشتکار وعزم راسخ خود در عرصه های مختلف همچون صنعتی سرآمد و موفق خواهید بود
۲۰۰۰ نفر ساوجی به حرم مطهر امام خمینی(ره)اعزام می شوند
فرمانده سپاه ساوه خبرداد:
فرمانده سپاه ساوه گفت: ۲۰۰۰نفر روز چهاردهم خرداد ماه از اين شهرستان براي تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و خون شهدا به حرم امام خميني (ره) اعزام مي شوند.
حضورحماسی مردم شهیدپرور ساوه در روز قدس
گزارش تصویری:
مردم شهید پرور ساوه همانند دیگر مسلمانان آزاده جهت در لبیک به ندای امام عظیم الشان خمینی رحمه الله علیه یک بار دیگر خروش مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و بر ضد دسیسه های مستکبرین مبنی بر طرح معامله قرن،را کوبنده سر دادند.
راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان اسلام  یک حرکت عظیم است/ملت ما عاشق مبارزه با صهیونیست هاست
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ساوه در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمدی در خصوص روز قدس گفت:راه حل آزادسازی قدس،مقاومت ملت فلسطین و حمایت و راهپیمایی و اتحاد امت اسلامی در برابر صهیونیسم و حامیان جنایتکار آنهاست تا نتوانند به خواسته ها و طرح معامله قرن برسند.و راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان اسلام کار بسیار بزرگی است.
فتح خرمشهر نقطه عطف  تاریخ دفاع مقدس
فرمانده سپاه ساوه:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه سرهنگ دوم پاسدار حجت ا... دستجانی گفت: در واقع فتح خرمشهر خط بطلانی بود بر پندار خیالی دشمنان انقلاب اسلامی که می توانند انقلاب اسلامی را از طریق حمله نظامی سرنگون کرد.
دستاوردهای دفاع مقدس در شبیخون فرهنگی کارایی دارد/ دشمن جرات تجاوز نظامی به ایران اسلامی را ندارد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه:
سرهنگ دستجانی گفت به فرموده حضرت امام خمینی (ره) در جنگ تحمیلی، خسارات مادی زیاد داشتیم ولی از نظر معنوی، یک دانشگاه بود و فارغ التحصیلان با تجریه جنگ توانستند عزت و افتخار را برای میهن اسلامی ثبت کنند
تروریست خواندن سپاه، نشانه اوج عصبانیت دشمنان /انقلاب اسلامی در اوج قدرت ایستاده است
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع):
سردارعلی فضلی گفت: موفقیت های امروز محور مقاومت در منطقه نیز متاثر از پیروزی رزمندگان در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر است و اگر سپاه را تروریست می خوانند ، نشانه اوج عصبانیت دشمنان است .