‌باشگاه خبرنگاران
احداث سایت پسماند در ساوه ظلم بزرگ است
امام جمعه ساوه:
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه گفت: احداث سایت پسماند در ساوه ظلم بزرگ به مردم است و به عنوان امام جمعه در این خصوص سکوت نخواهم کرد.
خاطرات جنگ، بیانگر قیمت تمام شده جنگ است
مراسم تکریم از مادران شهدا در ساوه برگزار شد:
مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری گفت: خاطرات جنگ و تبیین لایه های پنهان هشت سال مقاومت ملت ایران در برابر دشمن تا بن دندان مسلح، بیانگر قیمت تمام شده جنگ هشت ساله است.
وظیفه سپاه پاسداران، دفاع غیرمحافظه‌کارانه در قبال انقلاب اسلامی است .
فرمانده سپاه ساوه گفت:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: وظیفه سپاه پاسداران، دفاع غیرمحافظه‌کارانه در قبال انقلاب اسلامی است. در عرصه عمل، سپاه توانسته با مبانی نزدیک عمل دینی و انقلابی، موفقیت های خوبی را به دست بیاورد
سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش کشور را بیمه می کند
علیرضا زاکانی :
علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس در مراسم گرامیداشت چهل سالگی انقلاب در حرم امامزاده سید حسین(ع) ساوه گفت: سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش پیشرفت جویانه ، کشور را از توطئه های دشمنان ایمن می کند.
پیام تشکر روابط عمومی سپاه ساوه از امت انقلابی و شهید پرور شهرستان ساوه
بار دیگر شما مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان ساوه در دهه فجر97 که معطر به عطرفاطمی گشت با حضور پر شور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه با آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) تجدید میثاق نمودید و برگ در خشان دیگری بر دفتر افتخارات این خطه افزودید .
آمریکا در دستیابی به توطئه‌هایش علیه جمهوری اسلامی ناکام مانده است
مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی در جمعه پرشکوه راهمپیایی۲۲بهمن ساوه گفت:
مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی در مراسم پرشکوه راهمپیایی۲۲بهمن ساوه گفت:با اقتدار انقلاب اسلامی، آمریکا در دستیابی به توطئه‌هایش ناکام مانده است.
مردم ارباب مسئولین هستند نه برعکس/ وحدت و روحیه انقلابی ، تحریم شکن است
امام جمعه ساوه:
حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: مردم ارباب مسئولین هستند، نباید مسئول بر مردم سروری کند و بر دوش مردم سوار شود، ژن خوب دانستن خود دور از شان مسئول انقلاب اسلامی است.
دشمن با ماهیت ایران اسلامی مخالف است
فرمانده سپاه ساوه:
سرهنگ دوم پاسدار حجت‌الله دستجانی ظهر امروز در مصلای امام علی (ع)ساوه به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ،در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: از آنجایی‌ که ایران اسلامی هرگز با تفکر غرب سازش ندارد، بیگانگان با نقشه‌های مختلف به دنبال ضربه به‌نظام هستند.
دشمن با ماهیت ایران اسلامی مخالف است
فرمانده سپاه ساوه:
حجت‌الله دستجانی ظهر امروز در مصلای امام علی (ع)ساوه به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ،در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: از آنجایی‌ که ایران اسلامی هرگز با تفکر غرب سازش ندارد، بیگانگان با نقشه‌های مختلف به دنبال ضربه به‌نظام هستند.
اقتدار ایران به سراسر دنیا پرتو افشانی کرده است
سردار رودکی:
رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: به برکت انقلاب اسلامی امروز قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مرزهای جغرافیایی به غرب آسیا، خاورمیانه و به سراسر دنیا پرتو افشانی کرده است.