‌باشگاه خبرنگاران
حمایت قاطع از دولت تکلیف همگانی است 
امام جمعه ساوه:
امام جمعه ساوه گفت: حمایت قاطع از دولت تکلیف همگانی است و همانگونه که مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با هیات دولت تاکید کرد وحدت باید محور کارها قرار گیرد. 
بسیج جامعه زنان اولین و گسترده ترین تشکل مردمی زنان انقلاب اسلامی
فرمانده حوزه حضرت زینب ( س) ساوه گفت:
دوره آموزشی ارتقاء عضویت عادی به فعال پایگاه های روستایی حوزه بسیج خواهران حضرت زینب(س) در سالن اجتماعات شهدای گمنام سپاه ساوه برگزار شد.
پیشرفت های معنوی در سایه خانواده آرام و با انگیزه
مدیر روابط عمومی سپاه ساوه:
مدیر روابط عمومی سپاه ساوه گفت:پیشرفت‌های معنوی مثل حفظ قرآن هم مانند سایر پیشرفت‌ها به یک خانه آرام و خانواده‌ای با محبت نیاز دارد.
اروپائیها بعد از خروج آمریکا از برجام، قصد تلف کردن وقت را دارند
خطبه های نماز جمعه ساوه:
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه ساوه به تشریح نحوه شکل گیری جنگ اقتصادی و الزامات آن پرداخت و عنوان کرد: دشمن با صراحت اعلام جنگ کرده است .
حجاب اسلامی مصونیت اجتماعی می آورد
حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم حسینی :
حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم حسینی گفت: فلسفه حجاب اسلامی طهارت درون است که باید با نوع پوشش اعلام شود تا مصونیت اجتماعی بیاورد.
همایش محیط اداری سالم با حضور بانوان ساوجی برگزار شد
همایش محیط اداری سالم با حضور جمع کثیری از بانوان ادارات و ارگانها به همت بسیج ادارات در ساوه برگزار شد.
مسئول بسیج جامعه زنان ساوه تاکید کرد:
مسئول جامعه زنان شهرستان ساوه گفت:در اسلام، حجاب مانع گمراهي و خودنمایی و حافظ حرمت و آداب عفت حيا و حضور بانوان در جامعه است. هدف اسلام از حجاب آن است که زن مسلمان با فراغت کامل بتواند وظايف و رسالت اساسي خويش را انجام دهد.
بکارگیری مدیران جهادی و انقلابی از اقتضائات جنگ اقتصادی/ وزرا و مسئولان بی انگیزه از بدنه دولت کنار گذاشته شوند
امام جمعه ساوه:
امام جمعه ساوه گفت: دشمنان درصدد القای جدایی مردم از نظام هستند اما کارآمدی دولت و تلاش بیشتر در خدمت به مردم مانع از موفقیت این توطئه دشمنان خواهد شد.
اجرای سه طرح برون دانشگاهی در صنعت /ایجاد مرکز مشاوره تحصیلی دردانشگاه ساوه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان ساوه دانشگاه ازاد است که با 180عضو هیئت علمی متخصص و 5 هزار دانشجو و500کارمند تاثیر زیادی روی شهرستان ساوه دارد.
حج همه ما دفاع از میهن اسلامی است
در دیدار با خانواده شهیدان مهدی و هادی ناصری
برادر شهیدان ناصری گفت : سال 65 آقا مهدی به حج واجب می بایست مشرف می شدند که ایشان از رفتن به این سفر معنوی سرباز زدند و گفتند که حج همه ما الان دفاع از میهن اسلامی ما می باشد .