‌باشگاه خبرنگاران
فرهنگ اساس کار ما است /خط کشی قانونی برای فرهنگ نداریم
فرمانده سپاه ساوه :
سرهنگ دوم پاسدار حجت الله دستجانی ساوه در بازدید میدانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جهت مطالبه گری از اتحادیه پوشاک ساوه گفت:خط کشی قانونی برای فرهنگ نداریم تا طبق آن برخورد شود .
قانونگزاران و مسئولان عزم راسخ جهت مشکل الی حجاب و فروش پوشاک ندارند
امام جمعه ساوه در بازدید میدانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جهت مطالبه گری از اتحادیه پوشاک ساوه گفت:
حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در بازدید میدانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جهت مطالبه گری از اتحادیه پوشاک ساوه گفت: مشکل اصلی حجاب و فروش پوشاک خلا قانونی است که متاسفانه قانون گذاران و بعضی مسئولان فعلا عزمی راسخ نداشتند.
رمز عزت  و اقتدار جمهوری اسلامی ایران،برکت ولایت است که منشاء آن عید غدیر خم است
امام جمعه ساوه :
حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه ضمن تبریک عید غدیر #عید_بیعت گفت: پیامبر اکرم (ص) در محلی به نام خم همه حجاج را جمع کرد تا پیام ولایت علی بن ابیطالب(ع) را ابلاغ کند تا ملاک و مرجعی برای دست یابی به اسلام واقعی باشد.
غدیر، طرح اسلام برای چگونگی تشکیل حکومت و اداره ملت‌هاست
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه ساوه گفت:
محمدی با اشاره به اینکه مسئولان ما باید آموزه‌های علوی را در همه شئونات زندگی خود حاکم کنند اظهار کرد: غدیر به مهمترین و تعیین‌کننده‌ترین مسئله هر جامعه پرداخته است. بنا به دیدگاه مقام معظم رهبری ارائه الگوی اسلام برای مدیریت جامعه است. همچنین غدیر طرح اسلام برای چگونگی تشکیل حکومت و اداره ملت‌هاست و در جهان اسلام مهمترین مسئله اداره حکومت است.
رنگ آمیزی منزل شهید سید علی موسوی توسط جهادگران ساوجی
گزارش تصویری:
گروهی از بسیجیان جهادی حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء ساوه منزل شهید بزرگوار سید علی موسوی را رنگ آمیزی نمودند. مهم ترین هدف از برپایی اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به فرامین مقام معظم رهبری و کمک به محرومیت زدایی است. امروز دغدغه رهبر معظم انقلاب ،انجام کار فرهنگی و محرومیت زدایی است و باید با تلاش و کوشش در این راه جلوی حربه های دشمنان و تهاجمات فرهنگی آنها را سد کرد
سرنگوني پهباد آمريكايي ، پيام قدرت ايران را مخابره كرد/مقاومت آزادگان، نمایش قدرت معنوی رزمندگان بود
سردار استاد حسینی فرمانده سپاه البرز در جمع آزادگان ساوجی گفت:
سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه استان البرز در همایش آزادگان در ساوه ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: وقتی سامانه رهگیری و موشک بومی ایران که نسبت به اس 300 روسی نیاز به خدمه و تجهیزات کمتر و سرعت آماده سازی بیشتری دارد توانست پیشرفته ترین پهباد آمریکایی را رهگیری و ساقط کند علاوه بر دشمنان حتی کشورهای همسویی مانند روسیه و چین ، قدرت ایران را باور کردند در واقع سرنگوني پهباد آمريكايي ، پيام قدرت ايرران را مخابره كرد.
غدیر فقط یک حادثه تاریخی نیست،بلکه یک تفکر است
در دوره ولایت شناسی فرهنگیان بخش نوبران ساوه مطرح شد:
دوره ولایت شناسی ویژه فرهنگیان با محوریت واقعه غدیر خم و امامت و ولایت به همت کانون بسیج فرهنگیان شهید نظر فخاری نوبران با سخنرانی حجت السلام سعیدی مدیر حوزه علميه امام صادق(ع) ساوه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش نوبران برگزار گردید.
شهادت بشارت است و باید بر این بشارت،اشک شوق ریخت/ایثار و اخلاص و ولایتمداری شهدا را بازگو کنیم
امام جمعه ساوه :
دومین یآدواره لاله های حسنی روستای رضاآباد بخش مرکزی شهرستان ساوه با حضور مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولین این شهرستان با شکوه و جلوه خاصی برگزار گردید.
مطالبه گری و امید آفرینی ار رسالت مهم خبرنگاران می باشد/تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب نیاز به جریان سازی و گفتمان سازی رسانه ای دارد
فرمانده سپاه ناحیه ساوه در دیدار با اصحاب رسانه:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه در دیدار با خبرنگاران ساوه گفت: مطالبه‌گری و در عین حال امید آفرینی را از رسالت های مهم خبرنگاران است. در این راستا باید جریان انقلاب تقویت و در مقابل جریان معاندین انقلاب برای مردم روشنگری و مفهوم سازی شود تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.
مقاومت فعال را در حلقات صالحین،گفتمان سازی کنیم
فرمانده سپاه ساوه :
سرهنگ دوم پاسدار حجت الله دستجانی گفت: با رهبری حکیمانه امامین انقلاب و آبیاری نمودن درخت انقلاب با ریختن خون شهیدان و حضور مردم در صحنه ودر کنار ولایت، آمریکا و غرب رو به اضمحلال و نابودی هست و ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.