‌باشگاه خبرنگاران
ترویج فرهنگ زیارت از راه دور از اهداف  اعزام کاروان خدام رضوی به مناطق مختلف کشور
حجت الاسلام ریایی
حجت الاسلام ریایی در حاشیه جشن مردمی زیر سایه خورشید در خمین گفت: توسعه معنوی زیارت و ترویج فرهنگ زیارت از راه دور از جمله اهداف اعزام کاروان خدام رضوی به مناطق مختلف کشور است.
با حضور کاروان خدام حرم رضوی به زادگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی،عطر رضوی استشمام شد.
شمیم عطر رضوی در زادگاه امام راحل(ره)
محبان امام رضا(ع) مقدم کاروان خدام رضوی به زادگاه امام راحل(ره) را به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، با استقبال گرم و پرشور گرامی داشتند.
فرماندارخمین
فرماندار خمین گفت: ظهر امروز برا ثر آتش سوزی در یک شرکت صنعتی در شهرک صنعتی خمین دو نفر جان باختند.
تاکید آموزه های دینی برای افراد جامعه در  انجام کار و امرخیر
استاندار تهران
استاندار تهران در حاشیه آیین افتتاح موسسه خیریه سرای خوبان آفتاب در خمین گفت: در آموزه های دینی به انجام کار خیر و داشتن سرعت در آن سفارش شده است و فردی که توان دارد می بایست با عجله در امر خیر وارد شود.
مشارکت و همکاری  25هزار تشکل غیر دولتی با سازمان بهزیستی در سطح کشور
معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور
معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور در آیین افتتاح موسسه خیریه سرای خوبان افتاب خمین گفت: در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر سازمان بهزیستی 25هزار تشکل غیردولتی و مردمی در سطح کشور با این سازمان همکاری و مشارکت دارند.
رویکرد فعالیت های بهزیستی در دو بخش علمی، تخصصی و توانبخشی
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی تاکید کرد
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی در آیین افتتاح موسسه خیریه سرای خوبان آفتاب خمین گفت: مجموعه فعالیت های سازمان بهزیستی در دو رویکرد علمی و تخصصی و بخش توانبخشی است.
عزیمت حضرت معصومه (س) به خراسان به منظور احیای حق و توحید بود
آیین گرامیداشت جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر
استاد حوزه علمیه و دانشگاه در آیین گرامیداشت میلاد حضرت معصومه(س)و روز دختر در جمع مدافعان حریم خانوداه گفت: عزیمت حضرت معصومه (س) به ایران(خراسان) برای احیای سنتی بود که امام رضا(ع) پایه گذاری کردند و آن احیای حق و توحید بود
اصالت خانوادگی اساسی ترین معیار انتخاب همسر
معاون فنی دانشکده علوم پزشکی خمین
معاون فنی دانشکده علوم پزشکی خمین در همایش ازدواج سالم و پایدار ویژه جوانان گفت: انتخاب همسر از مهمترین تصمیمات فرد در زندگی است و اصالت خانوادگی به عنوان اساسی ترین معیار انتخاب هسر شناخته می شود.
تحصیل 640هزار هنرجو در گرایش های کار و دانش و فنی و حرفه ای هنرستان های کشور
مدیرکل دفتر آموزش های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش:
مدیر کل دفتر آموزش های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر درکشور 640هزار هنرجو درهنرستان های کشور تحصیل می کنند که از این تعداد 350هزار هنرجو در شاخه های کار و دانش و 290هزار در شاخه فنی و حرفه ای است.
ضرورت تقویت رشته های مهارتی کار و دانش در هنرستانها در راستای اشتغال
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین
مدیر اموزش و پرورش خمین گفت: در بازار رقابت بین بنگاه ها و واحدهای تولیدی، توجه به بحث های زیباشناختی و هنر نقش موثری دارد و این موضوع در رشته های کارد و دانش و فنی و حرفه ای به وضوح دیده می شود.