‌باشگاه خبرنگاران
۱۹ دی یادآور قیام حماسه ساز مردم قم
فرمانده سپاه محلات:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات با بیان اینکه ۱۹ دی روز تجلی بصیرت بود گفت: ۱۹ دی یادآور قیام حماسه ساز مردم قم است
به مناسبت قیام19دی مردم قم
بدرستی اگر این دهه را (یعنی فاصله 9دی 1388و 19 دی1356) دهه بصیرت ملت ایران بنامیم، فرآیند تاریخ سه دهه انقلاب اسلامی و تمام رخدادهایی که به معارضه با انقلاب اسلامی و ملت ایران آمد و تنها با بصیرت حل و فصل شد؛ را بهم پیوند خواهیم زد.
دستگيري زوج توزيع كننده مواد مخدر در محلات
زوج سابقه داري كه قصد داشتند مقدار يك كيلوگرم ماده مخدر تریاک را به شهرستان محلات وارد كنند، در عمليات پليس اين شهرستان دستگير شدند.
ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی از ولایت و آرمان های انقلاب دفاع کردند
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه محلات:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج محلات گفت: ملت بزرگ و با بصیرت ایران اسلامی با خلق این حماسه بزرگ پشتیبانی خود از نظام مقدس اسلامی، ولایت و آرمان های متعالی انقلاب را بار دیگر نشان دادند.
۸ ماه فتنه برابر با ۸ سال دفاع مقدس
فرمانده سپاه محلات:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در پیامی به مناسبت گرامی داشت حماسه 9 دی گفت: رهبر انقلاب با مدیربت پیامبر گونه خود فضای فتنه ۸۸ را مدیریت و انقلاب را نجات دادند.
فتنه‌های 78 و 88 با حضور مردم در صحنه خنثی شد/ اعتماد به دشمن به سبب دوری از آموزه های قرآن است
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه:
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: طبق صریح آیات قرآن، "نمیشود"، "نمیتوانیم" و "میترسیم" از کلید واژه های ادبیات منافقین است و کسانی که با این سخنان کشور را خوار و ذلیل کردند باید بدانند دنیای لیبرالیسم و مستکبر غربی، زبان زور را میفهمد و دنیای امروز دنیای مذاکره و گفتمان نیست.
برگزاری کارگاه آموزشی حقوق شهروندی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای محلات
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع کارگاه آموزشی حقوق شهروندی باحضور مربیان و کارکنان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات برگزارشد.
6میلیون و 768 هزار قطعه ماهی زینتی در محلات تولید شد
مسئول شیلات جهاد کشاورزی محلات گفت: 6 میلیون و 768 هزار قطعه انواع ماهیان زینتی امسال در کارگاه های پرورش ماهی این شهرستان تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی شد.
9 دی روز بصیرت و تجدید میثاق ملت با ولایت است/برگزاری نشستهای روشنگری همزمان با ایام الله دهه بصیرت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات از پیش بینی برگزاری جلسات روشنگری و بصیرت افزایی در دهه بصیرت خبر داد.
بودجه 98 با مولفه های تولید ثروت و پیشرفت همخوانی ندارد
مشاور سیاسی جامعه مدرسین؛
مشاور سیاسی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اقتصاد مقاومتی، زمینه ساز ایجاد توازن در مولفه های قدرت اقتصادی است و انقلاب اسلامی در طول عمر 40 ساله خود ظرفیت ایجاد توازن بین مولفه‌های ثروت و پیشرفت را فراهم کرده است.