‌باشگاه خبرنگاران
تصویب کلیات منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان مرکزی:
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی هفته آینده میتوانند با رای قاطع به یک طرح کاربردی، در امید بخشی دوباره به جوانان نقش مهمی ایفا کنند.
خادمان حرم رضوی میهمان شهدای گمنام شهرستان محلات
گزارش تصویری
با توجه به برنامه‌ای که از سوی آستان قدس رضوی در دهه کرامت تحت عنوان زیر سایه‌ خورشید برنامه‌ریزی شده‌ است، خادمان و خدمتگزاران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به همراه پرچم متبرک این حرم شریف به سمت شهرهای ایران اسلامی حرکت می‌کنند.
تقواراه رسیدن به کرامت/یکرنگی مسئولین راه خروج ازمشکلات موجود
امام جمعه شهرستان محلات:
حجت‌الاسلام ربانی به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س)،حضرت امام رضا(ع) و بزرگداشت حضرت احمد بن موسی (ع)و امامزادگان و بقاع متبرکه و عرض تبریک این مناسبت ها کفت: راه رسیدن به کرامت فقط تقوا است و الگو و اسوه ما در رفتن به مسیر نورانی تقوا پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) واهل بیت مکرم ایشان است .
شجاعت و بخشش ویژگی‌های درخور توجه حضرت احمد بن موسی (ع)
 مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج محلات:
حجت الاسلام صحرایی با اشاره به شجاعت و بخشش ویژگی‌های درخور توجه حضرت احمد بن موسی (ع)، از توجه به حقوق و آزادی انسان‌ها توسط پسر گرامی امام هفتم (ع) سخن گفت.
حضورخادمان رضوی در میان دلدادگان امام رضا(ع) درمحلات
کاروان زیر سایه خورشید با حضور خادمان حرم رضوی شهرستان محلات را منور و معطر به پرچم سبز گنبد حرم امام رضا (ع) کرد.
برگزاری جشن دهه کرامت به همت ناحیه مقاومت بسیج محلات
همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع)جشن ها و برنامه های فرهنگی و متنوع ویژه بزرگداشت دهه کرامت در نیم ور برگزارگردید.
کشف دو خمره متعلق به دوره ساسانی در استان مرکزی
‍ مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: حین حفاری در یکی از روستاهای استان مرکزی دو خمره سفالی متعلق به دوره ساسانی کشف شد.
اجرای39پروژه درسطح استان مرکزی
معاون مشارکتهای مردمی اداره کل بهزیستی استان:
عاون مشارکتهای مردمی اداره کل بهزیستی استان گفت: یک واحد مسکونی معلولین در شهر محلات و سه واحد مسکونی معلولین در روستا های خورهه و نخجیروان محلات افتتاح شد.
شورای نگهبان حاصل دوراندیشی و ژرف نگری امام(ره)
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات:
سرهنگ نجفی:قانون اساسی وظایف خطیر متعددی را برعهده این شورا نهاده است و اهمیت هر یک از این وظایف باعث شده تا این نهاد همواره مورد حمایت حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام اسلامی باشد.
نیروی انسانی آموزش و پرورش را کرامت می‌بخشد
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان محلات:
محمود الاه‌یاری ضمن تبریک دهه کرامت اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) خطاب حضرت علی(ع) می‌فرمایند: چهار خصلت اگر در کسی وجود داشته باشد، می‌توان او را مؤمن واقعی نامید؛ صدق و راستی، شکرگزاری، حیا و خوش‌خلقی. اگر کسی در نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی را می‌پذیرد باید متعهد باشد که در جهت اهداف انقلاب خدمت کند.