‌باشگاه خبرنگاران
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در محلات
گزارش تصویری
همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان شهرستان محلات با حضور مسئولان این شهرستان در محل سپاه ناحیه محلات برگزار شد.
هیمنه آمریکا در حال فروپاشی است
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور:
سردارقاسمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان محلات کفت:در گذشته اگر آمریکا به کشوری نهیب می‌زد آن کشور به سرعت در برابر استکبار سر فرود می‌آورد اما امروز در برجام دیدید که پای میز مذاکره آمدند و امضا کردند ولی از جریان مذاکره خارج شدند که این نشان از سردرگمی آنان است
اجرای بیش از40عنوان برنامه درهفته دفاع مقدس/اردو‌های جهادی و فعالیت‌های خدمت رسانی یکی از محور‌های مهم برنامه‌های هفته دفاع مقدس درمحلات
فرمانده سپاه محلات خبرداد:
سرهنگ نعمت اله نجفی در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌های ملت ایران دانست كه توانست با دست خالی در برابر دنیای استكبار ایستادگی كند.
اردوی جهادی، عامل گسترش روحیه‌ جهادی
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه محلات مطرح کرد:
حجت الاسلام صحرایی درحاشیه دیدارازاردوهای جهادی طرح جهادهمبستگی وجهادگران عاشورایی گفت: اردوهای جهادی عامل ترویج تفکر انقلاب اسلامی در روستاها و مناطق محروم است.
اردوهای جهادی عامل دوام انقلاب/آغاز رزمایش جهادگران عاشورایی ویژه محرومت زدایی درمحلات
فرمانده سپاه محلات عنوان کرد:
سرهنگ نجفی دحاشیه اعزام نیروهای جهادی به مناطق محروم، با بیان این که فعالیت اردوهای جهادی در سازندگی و آبادانی کشور، باید الگوی همه باشد، افزود: این یک حرکت ارزشمند و انقلابی است و باید به عنوان یک حرکت ماندگار برای نظام اسلامی، تداوم داشته باشد.
ساخت4واحدمسکونی توسط گردان پیاده یازهرا(س)محلات/تنها راه مقابله و برون رفت از مشکلات خدمت به مردم است
فرمانده گردان پیاده یازهرا(س)محلات درگفتگو با«بسیج»:
پاسدارحمید بیگی:در قالب طرح"جهادهمبستگی" از مردم سراسر کشور با محوریت مساجد دعوت میشود در ساخت وبازسازی و نوسازی منازل مسکونی مناطق محروم مشارکت کنند.
رزمایش جهادهمبستگی گردان پیاده یازهرا(س)محلات2
گزارش تصویری
به همت گردان پیاده یازهرا(س)شهرستان محلات رزمایش جهادهمبستگی شهرستان در روستای بزیجان محلات برگزارگردید.
رزمایش جهادهمبستگی گردان پیاده یازهرا(س)محلات1
گزارش تصویری
رزمایش جهاد همبستگی گردان پیاده یازهرا(س)شهرستان محلات برگزارگردید.
اجلاسیه شهدای روحانی تلفیق دوجهادتبلیغی ودفاعی
امام جمعه محلات:
حجت الاسلام ربانی گفت:اجلاسیه شهدای روحانی دراستان مرکزی باردیگر یادوخاطر این پرچمداران عشق ایثار رادر دل های مردم تازه کرد مردم ولایتمدار باحضورخود باردیگر باآرمان های انقلاب اسلامی بیعت نمودند