‌باشگاه خبرنگاران
به مناسبت سالروزوفات حضرت عبدالعظیم حسنی
حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام، یکی از شخصیت‌های بزرگ علمی، عملی و جهادی است که تاکنون آن گونه که شایسته است، شناخته نشده است.
حمزه سیدالشهدایکی از شخصیت‌های بزرگ در تاریخ اسلام است
مسئول تعلیم تربیت سپاه محلات:
حجت الاسلام رضایی:حمزه سیدالشهدایکی از شخصیت‌های بزرگ در تاریخ اسلام، که در راه اسلام ورضای الهی ثابت قدم بودو بی شک این مهم بابصیرت و پیروی از مقتدا و فرمانده خود پیامبراسلام میسرشد
آل سعود و تخریب بقیع!!!
به مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب بقیع
«بقیع» آرامگاه مردان و زنان مؤمنی است که دل‌های عاشقان را به سوی خود پرواز می‌دهد. غربت بقیع از چند جنبه است و دل را آتش می‌زند؛ غربت بهترین‌های خلق که در میان سرزمینی پر از خاک، بدون بارگاه هم می‌درخشند! و از آن بالاتر غربت عرشیان در میان فرشیان که حضورشان را نه تنها غنیمت ندانستند که بی هیچ کوتاهی، ستم‌ها بر آنان روا داشتند. براستی چرا بنای بارگاه و گلدسته و آرامگاهی باشکوه بر ساکنان بقیع را جایز نداسته اند؟! این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد.
راهپیمایی روزقدس در محلات
گزارش تصویری
شعار محوری روز جهانی قدس سال ۹۸ «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین» اعلام شد. در مراسم راهپیمایی روز قدس محلات که هم زمان با سراسر کشور آغاز شد، شعار‌های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در میان راهپیمایی کنندگان طنین انداز شد.
پیام فرمانده سپاه ناحیه محلات به مناسبت روز جهانی‌ قدس
فرمانده سپاه محلات:« روز قدس، روز حیات اسلام، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز غرور امت اسلامی و اتحاد جهان اسلام است، روزی که با تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام خمینی (ره)، باعث زنده نگاه داشتن مسئله فلسطین و دردهای مسلمانان مظلوم آن سرزمین در نزد افکار عمومی جهان بوده و ترسیم کننده مسیر مبارزه و منشور مقاومت آنان علیه دشمن غاصب صهیونیستی است.
کمیته هماهنگی و پشتیبانی برنامه های بسیج در آموزش و پرورش محلات برگزارشد
جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج در محل سالن جلسات به ریاست حجت‌اله محمدی مدیر آموزش و پرورش و با حضور سرهنگ نجفی فرمانده سپاه و اعضا در سالن جلسات برگزار شد.
شب های قدر فرصتی برای تزکیه نفس
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه محلات:
حجت الاسلام صحرایی گفت:رمضان ماه مبارکی است که فرصت نشستن بر خوان الهی برای بنده اش فراهم است تا با ندای همیشگی و جاودانی الهی مبنی بر" بازآی " کوله بار غم از اندوه فرصت‌های از دست رفته باید بندگی درگاه الهی بکاهد.
دیدار باخانواده شهدا در محلات به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
گزارش تصویری
به مناسبت سوم خردادسالروزآزادسازی خرمشهرتوسط شورای اداری شهرستان محلات وکارکنان سپاه محلات از خانوادهای محترم شهدای عملیات بیت المقدس(آزادسازی خرمشهر)سرکشی به عمل آمد.
سوم خرداد سالروز پیروزی بزرگ  ملت ایران اسلامی بر جبهه باطل بود
امام جمعه محلات:
امام جمعه محلات گفت: با فتح خرمشهر، مسیر جنگ تحمیلی به نفع ما تغییر کرد و دیوار خیالی و قدرت پوشالی استکبار درهم شکست، افزود: فتح خرمشهر؛ نگین دوران دفاع مقدس می‌باشد.
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان محلات به مناسبت سوم خرداد
گزارش تصویری
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان محلات با حضورنیروهای نظامی وانتظامی شهرستان بسیجیان وخانوادهای معظم شهدای عملیات بیت المقدس درناحیه مقاومت بسیج محلات برگزار گردید.