‌باشگاه خبرنگاران
دوخت لباس فُرم مدارس ویژه خانواده‌های بی‌بضاعت به همت جهادگران دانش‌آموز
دوخت لباس فُرم مدارس در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند در طرح اردوهای هجرت دانش‌آموزی استان مرکزی اجرایی می‌شود.
پسرم در دیدار اخر گفت؛ برای شهادتم دعا کن/نذر صلوات شهید برای رسیدن به شهادت/شهید داودآبادی ؛ باید کار حسینی کرده و پرچم حسین را یاور باشیم
مادر شهید والامقام ماشاالله داودآبادی گفت:
شهید ماشاالله داود آبادی :اینکه ما می گوییم حسین جان لبیک، و ای اسلام لبیک، ای پیشتاز و ای رهبر لبیک و این روش یک عاشق حقیقی است و باید این گونه باشیم که کار حسینی کرده و پرچم حسین را یاور باشیم.
دیدار امام جمعه شهرستان کارچان با فرمانده سپاه ناحیه اراک
امام جمعه محترم شهر کارچان و جمعی از پیشکسوتان حوزه شهدای ابراهیم آباد با فرماندهی محترم ناحیه دیدار کردند و راه‌های تسهیل امور جهت بهبود بیشتر و ارتقاء سطح کیفی امور
مسئول سیاسی سپاه ناحیه اراک:
مسئول سیاسی سپاه ناحیه اراک گفت: ماهیت انقلاب اسلامی صرفا «دفع کننده تهدیدات» نیست بلکه تهدیدات را به فرصت تبدیل می‌کند.
مسئول کانون الغدیر بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی اراک
به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ مسئول کانون الغدیر بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی اراک، دکترامیر عباس رضایی آشتیانی از اعزام تیم شهید رهنمون کانون بسیج جامعه پزشکی خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت:
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: امروز ایران اسلامی و فرزندان مقاومت به تاسی از فرهنگ مقاومت و آزاد اندیشی که منشعب از آرمانهای انقلاب اسلامی است در جهان خط مقاومتی آزاد منشانه و اسلامی را در پیش گرفته اند
حوزه بسیج خواهران کوثر 2
فرمانده حوزه کوثر 2 گفت: در راستای پاسخگویی به شبهات و پرسش‌های شهروندان، ایستگاه‌های مشاوره مذهبی در پارک امیر کبیر به مناسبت هفته عفاف وحجاب راه‌اندازی شده است.
برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب توسط حوزه کوثر یک
نمایشگاه عفاف و حجاب
نمایشگاه عفاف و حجاب به مدت یک هفته در پارک آزادی دایر شد
فرمانده حوزه کوثر2 در راستای پاسخگویی به شبهات و پرسش‌های شهروندان، ایستگاه‌های مشاوره مذهبی در پارک امیر کبیر به مناسبت هفته عفاف وحجاب راه‌اندازی شده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت اراک
مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت اراک گفت: یکی از ویژگی های جامعه منتظر و نیز شخص حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه و یاران ایشان بنا بر آنچه در اخبار و روایات اسلامی ذکر شده، امر به معروف و نهی از منکر است.