‌باشگاه خبرنگاران
سران فتنه 88 برای فشار به جمهوری اسلامی آدرس تحریم اقتصادی ایران را به دشمنان دادند/لزوم هوشیاری ملت در فتنه 98
مظفری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با بسیج:
یک فعال فرهنگی گفت: در فتنه 88 یک آدرس از نقاطی که فتنه انگیزی بیشتر می شود در آن تولید شود توسط سران فتنه به دشمنان داده شد،عناصر فتنه سال 88 به دشمنان این اطمینان را دادند که با نارضایتی مردمی و هدف گرفتن معیشت مردم می توانند ملت را به کف خیابان ها بکشانند که آمریکایی ها هم از آن زمان تحریم های اقتصادی را روانه کشور کردند.
فرار شاه در ۲۶ دی‌ماه نشان داد که عاقبت ظلم  به مردم ،پایدار و ماندنی نیست
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک:
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: ۲۶ دی ماه مصادف با یکی از وقایع مهم تاریخ معاصر ایران است و این فرار زمینه را برای سرعت بخشیدن به پیروزی انقلاب اسلامی فراهم کرده و ثابت شد که عاقبت ظلم و ظالم پایدار و ماندنی نیست.
برای عبور از جنگ اقتصادی باید همانند دفاع مقدس جوانان ایرانی اراده کنند/ قدرت های دنیا در برابر اراده و توانایی جوانان ایرانی حیرت زده هستند
کاکاوند طراح ربات کاوشگر معدن در گفتگو با بسیج:
یک کارشناس فنی خودرو سازی گفت: در جنگ دفاع مقدس که ابرقدرت های دنیا هشت سال مقابل ایران بودند جوانان ایرانی با اراده و همتی که داشتند، نگذاشتند ذره ای از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.
به همت حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده سه
در راستای اشتغال زایی و کارآفرینی
پاسدارصابرحیدری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیدچمران سپاه ناحیه اراک درگفتگوباخبرنگارافتخاری خبرگزاری بسیج استان مرکزی ازبرگزاری دوره های آموزشی طراحی وبسایت به صورت رایگان درراستای اشتغال زایی وکارآفرینی توسط پایگاه مقاومت بسیج شهیدمحمدزهره وند این حوزه خبر داد.
کارشناس پیشگیری از اعتیاد در جمع بسیجیان پایگاه فاطمیه شش حوزه کوثر یک گفت:
در کارگاه پیشگیری از اعتیاد پایگاه فاطمیه شش حوزه کوثر یک بسیجیان با انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی و دلایل روی آوردن افراد معتاد به این مواد مخدر آشنا شدند
کارگاه پیشگیری از اعتیاد برای خانواده های دانش اموزان باسخنرانی آقای سمیعی در دبستان فدک برگزار گردید.
نشست اعتقادی باموضوع آفات زبان باسخنرانی حاج اقا عبدی در حوزه کوثر4 برگزار گردید.
نشست روشنگری
به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي درمورخ 97/09/18 جلسه نشست روشنگری با حضور نماینده محترم ولی فقیه در سپاه اراک حجت الاسلام والمسلمین عبدی، در حوزه شهدای بدر برگزار گردید.
برگزاری جلسه ارکان حلقات صالحین در حوزه شهید بهشتی
این جلسه که با حضور فرمانده ناحیه اراک ، مسوولین تعلیم و تربیت صالحین سپاه ناحیه و استان ، فرماندهان پایگاه هاو سرگروه های حلقات صالحین در حسینیه حوزه شهید بهشتی اراک برگزار شد این جلسه با هدف هم اندیشی در جهت بهبود کیفی سازی جلسات حلقات صالحین برگزار شد .