سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۸۴۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸- ۵۱: ۲۳
خبرگزاری بسیج: به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان، طرح تعمیر و بهسازی وسایل بازی و مبلمان پارکی بوستان های شهر، با تاکید شهردار در دستور کار معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ وحید فروغی؛ معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک با اعلام این خبر گفت: باتوجه به تاکید شهردار کهریزک مبنی بر ارتقای کیفیت خدمت رسانی به شهروندان،  بهسازی وسایل بازی و مبلمان شهری بوستان های محلی کهریزک آغاز شد.

فروغی در تکمیل این خبر گفت: در بازدید های میدانی از بوستان های شهر، وسایل بازی و مبلمان های معیوب و فرسوده شناسایی شد و در مرحله اول تعویض و مرمت تجهیزات بوستان های معراج و آفتاب  از سوی نیروهای واحد تاسیسات معاونت خدمات شهری به اجرا درآمد.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: این طرح با هدف افزایش کمیت و کیفیت تجهیزات بوستان ها و جلب رضایت اهالی محلات شهر تا پایان مهرماه در تمامی بوستان های شهر کهریزک نیز اجرا می گردد.

وی خاطرنشان کرد: اهالی محلات که متقاضی بهسازی وسایل بازی و تجهیزات بوستان های محل سکونت خود هستند می توانند، درخواست خود را از طریق نیروهای معاونت خدمات شهری یا سامانه ۱۳۷ اعلام کنند تا وسایل بازی و مبلمان شهری واقع در بوستان ها برای افزایش رضایت و رفاه اهالی  بهسازی و تعمیر شود

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar