سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸- ۳۹: ۰۹
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود گفت: نمازخوانی نوجوانان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی الویت برنامه‌های تکمیلی مدارس شاهرود است.
نمازخوانی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اولویت برنامه‌های تکمیلی مدارس شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود؛ سید محمد موسوی در هفتاد و چهارمین جلسه فرهنگ عمومی و در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان با مروری بر کارنامه سال گذشته تحصیلی این مدیریت، دستاورد‌های کسب شده را بزرگ و چشمگیر دانسته و اظهار کرد: در سال گذشته بیشترین رشد عناوین و رتبه‌های کشوری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان را در کل کشور تجربه کردیم و در زمینه‌های علمی و آموزشی نیز رتبه‌ها ارزنده‌ای توسط فرهنگیان و دانش آموزان به دست آمده است که به این موفقیت‌ها باید افزایش رتبه‌های زیر ۲۰۰۰ کنکور سراسری و میزبانی بزرگ مسابقات کشوری دختران دانش آموز را اضافه کنم.
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود؛ از خیرین مدرسه ساز که حضور پررنگی در ساخت و مشارکت پروژه‌های مدرسه سازی شاهرود ایفا می‌نمایند؛ قدردانی نموده و گفت: سال گذشته دومیلیارد و دویست میلیون تومان، به این مدیریت از سوی خیرین اهدا شده است.
وی افزود: همینک در شاهرود نهضت بزرگی برای ساخت مدارس جدید شروع شده است که در تاریخ این شهرستان بی نظیر است.
مدیر آموزرش و پرورش شاهرودموسوی با بازخوانی و معرفی فعالیت‌های انجام شده در پروژه مهر مدارس امسال شاهرود ضمن قدردانی از همکاری و همراهی دیگر دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر همکاری و تعامل دستگا‌های اجرایی با آموزش و پرورش به ویژه در تأمین اماکن و فضا‌های آموزشی مورد نیاز تأکید نموده است.
موسوی در تدوین و ریل گذاری برنامه‌های مدیریت آموزش و پرورش شاهرود برای تحقق مدرسه صالح گفت: "پالایش‌" واژه مغفول مانده سند تحول بنیادین است، باید تلاش کنیم موانع دستیابی به تربیت سالم دانش آموز را تشخیص داده و حذف نماییم.
وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در اجلاسیه سراسری نماز گفت: آنچه که جوان را از آسیب‌های اجتماع حفظ می‌کند نماز است،، اما مطالبه رهبری ترویج "نمازخوانی نوجوانان" است و محدود به توصیه نمودن به نماز نیست.
موسوی در بخش دیگری از گزارش پروژه مهر بیان نمود: یکی از کار‌های بزرگ انجام شده، تحول نیروی انسانی و سازماندهی کلی همکاران است که با هدف رضایت شغلی، جوان گرایی و نیرو سازی انجام شده است.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش به رسانه‌هایی که به خبر‌های آموزش و پرورش توجه دارند یادآورشد: ضمن استقبال از نقد و بررسی فعالیت‌های انجام شده در آموزش و پرورش، توصیه می‌کنم تحلیل‌ها و نوع ارائه مطالب به گونه‌ای باشد که باعث بدبینی، نگرانی و کاهش اعتماد خانواده‌ها به دستگاه تعلیم و تربیت نشود.
موسوی روز‌های برگزاری زنگ‌های نمادین بازگشایی مدارس شاهرود؛ از مسئولین دستگاه‌های اجرایی نیز برای حضور در این مراسم دعوت نمود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar