‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۳۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸- ۵۹: ۰۸
امام جمعه فرمهین:
امام جمعه فرمهین با انتقاد از عملکرد استانداری در تغییر فرماندار در آستانه انتخابات گفت: این تغییر تدبیر برای مردم است یا برای انتخابات، اگر نقشه و خوابی برای انتخاباتی آتی دیده اید، بازگو کنید، از قهر خدا بترسید و برای رضای خدا کار انجام دهید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فراهان؛ حجت‌الاسلام فیض کرمیان ، امام‌جمعه فرمهین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به تغییر فرمانداری فراهان گفت: فرماندار سابق فراهان، فردی با اخلاق، کار بلد، کارشناس و پاک دست بود و از زحمات ایشان در سمت فرمانداری فراهان نهایت تقدیر و تشکر را داریم و عملکرد ایشان سبب شد تا نام نیک از ایشان در تاریخ فراهان بماند.

وی افزود: مسئولیت امانتی در دست افراد است و مادام العمری نیست ، فراهان به عنوان قله فرهنگ استان مرکزی ، شایسته انتصاب مسئولی شایسته است و انتظار می رود که یک «آقای کارشناس» برای منصب فرمانداری فراهان انتصاب شود و نظم و آرامش در فرمانداری شهرستان برقرار شود.

فیض کرمیان با انتقاد از عملکرد استانداری در تغییر فرماندار در آستانه انتخابات اظهار کرد: ما عملکرد خوبی را از فرماندار سابق در شهرستان سراغ داریم، این تغییر قابل توجیه نیست و چه دلیلی می تواند داشته باشد؟! فرمانداری که با تمام توان کارها را پیش می برد در آستانه انتخابات تغییر می کند.

امام جمعه فرمهین ادامه داد: معاون سیاسی استانداری مرکزی چندی پیش اعلام می کند که تغییر فرمانداران تا پایان انتخابات متوقف می شود و اگر ضرورتی باشد تغییرات را خواهیم داشت، حال شاهد تغییر در فرمانداری فراهان هستیم، کجا این کار تدبیر است.

وی گفت: این تغییر تدبیر برای مردم است یا برای انتخابات ، اگر نقشه و خوابی برای انتخاباتی آتی دیده اید ، بازگو کنید ، از قهر خدا بترسید و برای رضای خدا کار انجام دهید.

فیض کرمیان افزود: ما از دولت تدبیر، تدبیر انتظار داریم ، نه تدبیری مانند تدبیر بازار دلار که الان رئیس بانک مرکزی به خاطر آن در حال محاکمه است.

امام جمعه فرمهین ادامه داد: فعالیت‌های انتخاباتی آغازشده است و در آستانه انتخابات، اعتماد مردم را به دولت مخدوش نکنید.
وی با اشاره به مناسبت‌های اعیاد قربان و غدیر خم گفت: افرادی که تمکن مالی دارند در عید قربان، قربانی کنند ، قربانی در این روز سبب تقرب الهی می شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar