سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۴۷۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۵۳: ۱۲
بعد از انتشار خبر دعوتنامه سفارت انگلیس برای جشن تولد ملکه انگلیس به هزینه مهمانان ایرانی این جشن، جمع کثیری از اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران نسبت به این مسأله واکنش نشان داده و بیانیه‌ای صادر کردند.
به گزارش سرویس بسیج اصناف خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ بعد از انتشار خبر دعوتنامه سفارت انگلیس برای جشن تولد ملکه انگلیس به هزینه مهمانان ایرانی این جشن، جمع کثیری از اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران نسبت به این مسأله واکنش نشان داده و بیانیه‌ای صادر کردند که متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت امام خمینی (ره):
آمریکاوانگلیس موردنفرت ملت ماهستند.

این روز‌ها شیطنت سفارت انگلستان در تهران علی الظاهر درقالب برگزاری جشن تولد ملکه درآن سفارت، نمایان شده وطی دعوتنامه‌ای سراسر تحقیرآمیز عده‌ای برای شرکت در آن با پرداخت پول، دعوت شده اند. عجیب‌تر اینکه گفته می‌شود که برخی شرکت کنندگان از تجار و بازرگانان ایرانی هستند و سهم خود را از هزینه‌های برگزاری پرداخت کرده اند.

ما اصناف و بازرگانان ایران ضمن محکومیت شدید این حرکت سخیف و تحقیرآمیز، برائت خود را از شرکت در این مراسم به اصطلاح جشن، اعلام میداریم و این کار را توطئه‌ای برای بدنام کردن ایران و ایرانی به ویژه تجار و بازرگانان قلمداد میکنیم.

ما هرگز خیانت‌های استعمار پیر انگلیس را در نابودی اقتصادایران از قبیل: معاهده ننگین تنباکو را فراموش نکرده و بدعهدی آن‌ها در برجام را هم آخرین خیانت این دولت نمیدانیم.

همچنین به افرادی که احیانا قصدشرکت در این بزم شبانه را دارند توصیه میکنیم که به خود بیایند و شرف و عزت خود را به زرق وبرق سفارتخانه، نفروشند.

جمع کثیری از اصناف، بازاریان وفعالان اقتصادی ایران
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar