سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۶۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۱: ۰۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در بازدید از نمایشگاه کتاب مدرسه شاهد شهید زمانی گفت: با همکاری و همراهی نهادهای فرهنگی امسال اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای نهایی پایتخت کتاب ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج از اسلام آباد غرب:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در بازدید از نمایشگاه کتاب مدرسه شاهد شهید زمانی گفت: با همکاری و همراهی نهادهای فرهنگی امسال اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای نهایی پایتخت کتاب ایران خواهد بود.
خسرو تمری  به اهمیت کتاب و کتابخوانی اشاره و بیان داشت : سال گذشته با همکاری اداره آموزش و پرورش و مجموعه ادارات و نهادها گام های موثر وارزشمندی را برداشتیم و شعار اسلام آباددر مسیر پایتخت کتاب ایران را محقق نمودیم.
وی افزود : خوشبختانه این اقدامات ارزشمند باعث شد اسلام آبادغرب هم در جام باشگاههای کتابخوانی و هم در پایتخت کتاب جزء شهرهای برتر کشور شود و این مسیر را در سال ۹۸ نیز با شعار اسلام آبادغرب نامزد دریافت پایتخت کتاب ایران ادامه پیدا خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar