سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۰۸۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۲
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم خبر داد
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم گفت: این سازمان در سال جاری ۳۰ جلسه آموزشی برای پرسنل نیروی انتظامی، ۹ جلسه آموزشی برای نیرو‌های ارتش، ۴ جلسه آموزشی برای نیرو‌های سپاه و سه جلسه آموزشی برای نیرو‌های وزارت دفاع در استان قم برگزار کرده است.
برگزاری ۳۰ جلسه آموزشی توسط قضات برای پرسنل نیروی انتظامی قم
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، حسین صیدی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان نظامی استان قم با اشاره به رسالت نیرو‌های مسلح اظهار کرد: رسالت اصلی این نیرو‌ها دفاع از جامعه و ارزش‌ها و تمامیت ارضی است و انجام این رسالت بر نظم و انضباط و اجرای قانون استوار است، هر چه نیرو‌های مسلح بیشتر به اجرای قانون آگاهی داشته باشند و کارهایشان را براساس قانون انجام بدهند، بیشتر موفق خواهند شد.

وی ادامه داد: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح پیشگیری از وقوع جرم را در دستور کار قرار داده است و این سازمان دارای برنامه ریزی مدون برای این منظور است، در این راستا قضات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح برای آموزش به یگان‌های مختلف نیرو‌های مسلح می‌روند.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم افزود: در بعضی از یگان‌ها نسبت به امر آموزش و آگاهی سازی سهل انگاری صورت می‌گیرد و در این یگان‌ها شاهد افزایش ارتکاب تخلف و جرم هستیم، به همین دلیل باید نسبت به امر آگاهی بخشی نیرو‌های مسلح به قوانین توجه بیشتری شود.

صیدی با اشاره به جلسات آموزشی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در استان قم اظهار کرد: این سازمان در سال جاری ۳۰ جلسه آموزشی برای پرسنل نیروی انتظامی، ۹ جلسه آموزشی برای نیرو‌های ارتش، ۴ جلسه آموزشی برای نیرو‌های سپاه و سه جلسه آموزشی برای نیرو‌های وزارت دفاع در استان قم برگزار کرده است.

وی خاطرنشان کرد: آمار رسیدگی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم در سال گذشته ۱۰۲ درصد بود و این آمار نشان می‌دهد که عملکرد این سازمان مثبت بود، قضات سازمان به صورت شبانه روزی پرونده‌ها را رسیدگی می‌کنند و پرونده معوق زندانی دار در سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم نداریم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar