سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۹۹۹۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷- ۲۹: ۱۳
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز:
با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز قزوین عملیات برداشت غیر مجاز شن و ماسه در اراضی روستای باورس این شهرستان متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، اکبر کشت پرور ضمن اعلام مطلب فوق گفت: مأموران یگان حفاظت این اداره در هنگام گشت و کنترل و پایش مناطق طبیعی و انسانی، در اراضی روستای باورس با عملیات برداشت غیر مجاز شن و ماسه توسط افرادی با یک دستگاه لودر و کامیون برخورد نمودند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز افزود: پس از بررسی مأموران مشخص شد که این افراد بدون اخذ مجوز‌های لازم از ارگان‌های ذیربط اقدام به برداشت شن و ماسه می‌کنند و طبق اقرار خودشان تاکنون ۷۵ بارگیری با خودروی ده تن انجام داده اند.
اکبر کشت پرور در ادامه بیان کرد: مأموران این اداره بلافاصله با اداره صنعت، معدن و تجارت تماس گرفته و با حضور کارشناسان آنان در محل موضوع صورتجلسه شده و عملیات برداشت متوقف گردید.
ایشان در پایان گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با اجرای عملیات گشت و کنترل مداوم با هرگونه برداشت و تخریب زیست محیطی بدون مجوز و برداشت‌های بیش از حد تعیین شده توسط پیمانکاران در مجوز‌های صادر شده توسط اداره کل صنعت معدن و تجارت برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهند کرد.
۱۰۱۰/پ ۲۰/ب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar