سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۹۹۹۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷- ۳۲: ۱۳
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود:
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود دانش آموزان با تقویت ارتباط با خالق و توکل به خدا هیچ وقت شکست نخواهند خورد، گفت: در نوجوانی احترام به دیگران، نحوه ارتباط خوب و موثر و همچنین عفت و پاکدامنی را همانند درس‌های خود مرور کنند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سید محمد موسوی در آیین نمادین نواختن زنگ جوانه‌ها برای شروع سال تحصیلی در مدرسه نجابت شهرک البرز شاهرود در سخنانی با گرامیداشت ایام ماه محرم و هفته دفاع مقدس و بهار تعلیم و تربیت افزود: دانش آموزان در سه ساله دوره متوسطه اول برای تصمیم‌های مهم آینده زندگی خود و هدایت تحصیلی آماده می‌شوند.
وی با بیان اینکه دانش آموزان با گذر از دوران ابتدایی برای مهارت‌های مدیریت در دوره متوسطه اول باید قدر لحظه‌های زندگی بی بازگشت خود را بدانند، ادامه داد: این افراد با عضویت در بسیج، تشکل‌ها و انجمن‌های مدرسه مهارت‌ها و مسئولیت‌های مدیریتی را بیشتر تمرین خواهند کرد.
موسوی با اشاره به اینکه دانش آموزان با تقویت ارتباط با خالق و توکل به خدا هیچ وقت شکست نخواهند خورد، تاکید کرد: در نوجوانی احترام به دیگران، نحوه ارتباط خوب و موثر و همچنین عفت و پاکدامنی را همانند درس‌های خود مرور کنند.
در مراسم دیگری با حضور مسئولان، دانش آموزان والدین در مدرسه دخترانه شاهد شهید باکری شاهرود زنگ نمادین شکوفه‌ها نواخته شد.
لازم به ذکر است: در شهرستان شاهرود برای سال تحصیلی جاری ۲ هزار و ۴۰۰ نفر در دوره اول متوسطه و ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در دوره ابتدایی نام نویسی کرده اند؛۳۱ هزار دانش آموز شاهرودی در ۵۰ پیش دبستانی، ۱۷۶ مدرسه دولتی و ۳۲ مدرسه غیردولتی تحصیل می‌کنند، ۱۲ مدرسه هم ۲ نوبته فعال است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar