‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۵۵۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷- ۲۹: ۱۰
مسئول بسیج سازندگی اردبیل در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
مسئول بسیج سازندگی اردبیل گفت: در بخش خدمت رسانی در مناطق محروم، 1393 جهادگر بسیجی در قالب 149 گروه جهادی از استان اردبیل در مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان مشغول به خدمت رسانی شده اند.

سرهنگ علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی اردبیل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، به برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) 2 اشاره کرد و گفت: چند سالی بود چنین رزمایشی در این حجم گسترده صورت نگرفته بود و امسال برای اولین بار اردوهای جهادی هم وارد این فاز شده است که به همین خاطر ما به ثمرات مطلوب این رزمایش در جامعه بسیار امیدوار هستیم.

وی ادامه داد: پیش از آغاز رزمایش مسئولین استان نگران بودند که آیا امکان دارد بسیجیان در این حجم گسترده به میدان بیایند و خدمت رسانی کنند؟! اما با شروع رزمایش و با به میدان آمدن بیش از هزار جهادگر بسیجی متوجه ظرفیت عظیم بسیج شدند.

پیرجاهد در ادامه بیان کرد: در بخش خدمت رسانی در مناطق محروم، 1393 جهادگر بسیجی در قالب 149 گروه جهادی از استان اردبیل در مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان مشغول به خدمت رسانی شده اند و به لطف خدا هر روز بر تعداد بسیجیان جهادگر نیز افزوده می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar