‌باشگاه خبرنگاران
کد خبر: ۹۰۱۷۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۷
با اخذ مجوزهای لازم؛
با صدور حکم اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان های شهید بهشتی و امیرالمومنین(ع)، همه بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی مراغه «آموزشی» شدند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج از مراغه، پس از دو سال پیگیری های مداوم معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی مراغه، حکم اعتبار بخشی آموزشی یک ساله بیمارستانهای شهید بهشتی و امیرالمومنین(ع) از طریق شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی صادر شد. بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی مراغه آموزشی شدند

معاون آموزشی پژوهشی و دانشجویی دانشکده در این خصوص گفت: پروژه آموزشی کردن بیمارستان های مذکور از سال ۹۵ شروع شد و با ایجاد بستر و زیرساخت های لازم و مناسب در این مدت تلاش براین بود تا مجوزهای لازم در این زمینه اخذ شود که با یاری خداوند و پیگیری های مداوم این امر محقق شد.

  غلامرضا فرید اعلایی در ادامه با اشاره به اهمیت بیمارستان آموزشی افزود: وجود بیمارستان آموزشی رابطه مستقیمی با جذب اعتبارات آموزشی، اخذ مجوز رشته های گوناگون تحصیلی و جذب هیات علمی دارد و همچنین باعث ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش دانشجویان خواهد شد.
وی افزود: این اتفاق بدون شک و با توجه به هدف گذاری های کلان دانشکده و ترسیم نقشه پنج ساله در جذب رشته های تحصیلی جدید متناسب با نیاز حوزه سلامت جامعه، گام بلندی برای رسیدن به این مهم خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar