سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۶۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۱
در جلسه شورای زکات شهرستان سنقروکلیایی عنوان شد؛
فرماندار سنقرو کلیایی در جلسه شورای زکات شهرستان با قدردانی از امام جمعه، رئیس کمیته امداد امام (ره) و سایر اعضاء ستاد زکات شهرستان که درپایان سال گذشته، جمع آوری 11میلیارد ریال زکات محقق شده است، قدردانی نمود.

به گزارش خبرگزاری بسیج سنقر، جلسه شورای زکات با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضاء در محل دفتر امام جمعه سنقرو کلیایی برگزار شد.

امام جمعه سنقرو کلیایی در این جلسه فراهم شدن زمینه ظهور حضرت ولی عصر(عج) را نیازمند ترویج دین دانست.

حجت الاسلام و صفدری اعتقاد به پرداخت زکات را موجب عمیق تر شدن اعتقادات دینی دانست و گفت: فرد مسلمان با پرداخت زکات نمازش مورد قبول درگاه خدواند قرارمی گیرد.

فرماندار سنقرو کلیایی با قدردانی از امام جمعه، رئیس کمیته امداد امام(ره) و سایر اعضاء ستاد زکات شهرستان که درپایان سال گذشته، جمع آوری 11میلیارد ریال زکات محقق شده است، قدردانی نمود.

محمد ناصرمعصومی زاده ترویج فرهنگ زکات و آگاه سازی مردم در خصوص محل هزینه شدن زکات که کمک به مستمندان و آبادانی خود روستاها می باشد را ضروری دانست و گفت اگر این فرهنگ نهادینه شود مردم خودشان در امر جمع آوری زکات فعال می شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: