سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۱۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۲۶: ۰۸
نماینده، ولی فقیه در استان یزد:
نماینده، ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه فرهنگ سازی استفاده مناسب از فضا‌های مجازی در جامعه انجام شود، گفت: دشمن به دنبال ایجاد تزلزل در بنیان خانواده‌های ایرانی است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با جمعی از بانوان استان یزد با اشاره به ترفند‌های دشمنان در راستای مبارزه با فرهنگ اسلامی ایرانی جامعه به ویژه بانوان در ایران اظهار داشت: دشمنان اسلام پس از پیروزی انقلاب تا به الان تمام تلاش خود را در راستای نابودی ارزش‌های اسلامی در ایران به کار بسته‌اند.
وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهداف دشمن در این زمینه، خانواده‌های ایرانی است گفت: خانواده در ایران از ارزش و جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است و دشمن هم با توجه به شناخت اهمیت این موضوع، اقدام به تهاجم به این نهاد بسیار مهم در جامعه اسلامی ایران کرده است.
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه ایجاد تزلزل در کانون خانواده‌های ایرانی از مهمترین اهداف دشمنان است عنوان کرد: ترویج زندگی‌های تک فردی، ترویج زندگی با حیوانات و سرگرم شدن به برخی ابزار‌ها از جمله شبکه‌های اجتماعی از جمله برنامه‌هایی است که در این راستا توسط غرب در حال انجام است.
ناصری یزدی به آسیب‌های فضا‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در جامعه از کارکرد‌های مفید این شبکه‌ها به صورتی که باید استفاده نمی‌شود و بسیاری از افراد وقت خود را صرف کارکرد‌های نادرست این فضا‌ها می‌کنند.
نماینده، ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه خواه ناخواه فضا‌های مجازی در زندگی افراد جامعه وجود دارد و باید فرهنگ‌سازی در ارتباط با استفاده درست از آن در جامعه انجام شود خاطرنشان کرد: در این زمینه بانوان نقش بسیار مهمی بر دوش دارند و آن توجه به تربیت دینی فرزندان است.
وی بیان هدف زندگی برای کودکان، نوجوانان و جوانان، تولید محتوای مناسب دینی و آموزشی متناسب با شرائط سنی آنها، ارائه آموزش‌های دینی را از جمله راهکار‌های دور کردن افراد به ویژه جوانان از آسیب‌ها دانست و خاطرنشان کرد: در این زمینه بانوان با توجه به نقشی که در مدیریت خانه و خانواده دارند، باید به صورت ویژه تلاش کرده و جلوی آسیب‌های تهاجم فرهنگی دشمن را بگیرند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar