‌باشگاه خبرنگاران
کد خبر: ۸۹۶۰۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶- ۰۵: ۱۱
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام توطئه‌ها، سناریوها، پیش‌بینی‌ها و برنامه‌هایی که آمریکا برای منطقه داشته با تدابیر و رهبری امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) بی نتیجه مانده است، گفت: امروز می‌ینیم آمریکا آشفته و بهم ریخته است بنابراین در نهایت عصبانیت اقدام به انتقال پایتخت کرد.

تمام توطئه‌های آمریکا برای منطقه با تدابیر امام خامنه‌ای بی‌نتیجه مانده استامیر خجسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان ضمن محکوم کردن سخنان رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و اعلام قدس شریف  به عنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی اظهار داشت: این مسئله امروز به عنوان مهمترین مساله در جهان اسلام  مورد بحث است.

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای شکست‌های مکرر آمریکا، استکبار جهانی و صهیونیستها در منطقه است، افزود: این اقدام به معنای این است که آنها با شکست هایی که مواجه شدند دیگر هیچ ابزاری نداشتند و انتهای کارشان است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکامی های اخیر آمریکا و استکبار جهانی در منطقه عنوان کرد: آنها اقدام به  ایجاد گروهای تکفیری در سوریه، عراق، لبنان، یمن و... کردند که با رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری  جبهه مقاومت به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه در پیروزی جبهه مقاومت با وجود اینکه بسیاری از افراد در کشور عقب نشینی کردند، مقام معظم رهبری محکم و استوار ایستادگی کرد و موضع گرفت، گفت: بعد از ایشان سردار سلیمانی  به عنوان ذوالفقار رهبری و ولایت به خوبی نقش‌آفرینی کرد و شکست سختی به آمریکا و استکبار جهانی تحمیل کرد.

خجسته با اشاره به دیگر توطئه‌های آمریکا در منطقه تصریح کرد: آنها در بحث اقلیم کردستان،  موضوع لبنان، عربستان و ناتوی عربی  که اخیرا ایجاد شده به دنبال بهره‌برداری سیاسی و اقتصادی بودند که تمام این توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی شد.

وی ادامه داد: چون آمریکا خود را شکست خورده می دید اقدام به این عمل نابخردانه انتقال سفارت و به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به واسطه این اقدام آمریکا یک وحدت عمومی در جوامع اسلامی و یک انزجار بین المللی علیه آمریکا ایجاد شده و واکنش‌هایی جهانی به همراه داشت به طوری که رهبران کشورهای جهان اسلام و جامعه بین المللی، از این تصمیم انتقاد کردند و این تصمیم ترامپ را بر خلاف قوانین بین المللی و قطعنامه های سازمان ملل متحد دانستند.

وی با بیان اینکه تمام توطئه‌ها، سناریوها، پیش‌بینی‌ها و برنامه‌هایی که آمریکا برای منطقه داشته با تدابیر و رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی) بی نتیجه مانده است، افزود: امروز می بینیم آمریکا آشفته و بهم ریخته است بنابراین در نهایت عصبانیت اقدام به انتقال پایتخت کرد.

* اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم غاصب اسرائیل آخرین تیر آمریکا

خجسته با بیان اینکه انتقال سفارتخانه از تلاویو به قدس شریف و اعلام آن به عنوان پایتخت رژیم غاصب اسرائیل آخرین تیری بود که آمریکا شلیک کرد، گفت: نتیجه این حرکت ایجاد یک انزجار بین المللی و موضع گرفتن آنها در برابر آمریکا بود.

وی با اشاره به اینکه اقدام  ترامپ در راستای  انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به بیت المقدس با هدف تقویت رژیم صهیونیستی صورت گرفت، تاکید کرد: این از تصمیم‌های احمقانه ترامپ است که زمینه نابودی تدریجی رژیم غاصب اسرائیل را به سرعت  فراهم می‌کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به آیاتی از قرآن کریم با بیان اینکه خداوند متعال دشمنان ما را از احمق ها آفرید، اضافه کرد: این حرکت احمقانه آمریکا یک خود زنی بود  چراکه موجب وحدت و اتحاد هرچه بیشتر بین مسلمین با رهبری و روشنگری مقام معظم رهبری شد.

وی ادامه داد: به واسطه این اقدام ترامپ یک شکست مفتضحانه برای آمریکا ایجاد و اسرائیل در معرض نابودی قرا می گیرد.

خجسته گفت: اگر تا دیروز ایران اسلامی و برخی کشورها انقلابی از فلسطین دفاع می کردند امروز دیگر دولت‌های عربی به ناچار برای  بقای خود باید از آمریکا طلب انزجار کنند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی در محکوم کردن این حرکت آمریکا یادآور شد: انزجار و اعتراضات عمومی یک تودهنی محکم نسبت به اقدام آمریکا بود و مردم، مسئولین، احزاب و گروه‌ها با حضور در مراسم راهپیمایی یک بار دیگر نشان دادند که موج، موج عجیبی است که ریشه آمریکا را هدف می گیرد و با موج ایجاد شده آمریکا نابود خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه این اقدام آمریکا به نفع قدس و جهان اسلام  خواهد شد، عنوان کرد: به واسطه این حرکت آمریکا سیلی محکمی خواهد خورد و در نهایت مجبور به عقب نشینی می‌شود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar