‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۱۴۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: همزمان با افتتاح بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند در همدان ۱۵۲ پروژه بهداشتی درمانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

افتتح ۱۵۲ پروژه بهداشتی درمانی در همدانبه گزارش خبرگزاری بسیج از نهاوند، حبیب‌الله موسوی بهار امروز در حاشیه افتتاحیه بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تشکر از شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند بیان داشت: همزمان با افتتاح بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند در همدان ۱۵۲ پروژه بهداشتی درمانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از این تعداد، ۱۳۹ پروژه در حوزه بهداشت است که اغلب این پروژه ها سال گذشته کلنگ زنی شده بودند و امسال به بهره برداری خواهند رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت : بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها در نظر گرفته شده بود که از این میزان ۶۰ میلیارد تومان اعتبار متعلق به بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند و ۵ میلیارد تومان نیز در حوزه بهداشت و درمان نهاوند هزینه شده و مابقی اعتبار دیگر نقاط استان هزینه شده است که به بهره برداری خواهند رسید.

وی گفت: بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند اولین بیمارستانی است که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان نهاوند ساخته شده است و قصد داریم این بیمارستان را به یک بیمارستان معتبر تبدیل کنیم بیمارستانی که در منطقه جنوب استان با اتصالی که به استان کرمانشاه هم هست این بیمارستان مرکز پروما (آسیب‌ها و حوادث) خواهد بود.

موسوی بهار خاطرنشان کرد: این بیمارستان به صورت‌ نمادین افتتاح خواهد شد و تا تکمیل شدن کادر پزشکی و خدماتی و... طی چند هفته نیز کارهای فنی پزشکی نیز به بهره برداری کامل خواهد رسید .

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: