‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۹۵۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶- ۳۶: ۱۴
گزارش تصویری
به مناسبت هفته دولت پروژه های شهرستان میامی با حضور استاندار سمنان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از میامی، استاندار سمنان به همراه هیئت همراه در بدو ورود به شهرستان میامی در گلزار شهدای میامی حضور یافته و پس از ادای احترام به مقام والای شهدا، در آیین افتتاح ساختمان ثبت اسناد این شهرستان حضور یافت.

ساختمان اداره ثبت، اسنادواملاک شهرستان میامی 620 متر زیربنا داشته و 580 میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

همچنین بعد از این آیین استاندار سمنان به همراه جمعی از مدیران استان وشهرستان در محل اداره تازه تاسیس ثبت اسناد بطورهمزمان 44 پروژه شهرستان میامی را افتتاح کردند.

همچنین محمدرضا خبازدر سفر یک روزه خود در شهرستان میامی بعد از افتتاح همزمان پروژه ها رمان طرح آبیاری تحت فشار به همت سرمایه گذاربخش خصوصی را قیچی کرد.

محمدرضا خباز بعد از برنامه های میامی عازم بکران شد تا طرح بهسازی و روکش آسفالت محور بکران-پل ابریشم به طول 10 کیلومتر با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان را افتتاح کند.

استاندار سمنان از بکران عازم روستای عباس آباد این شهرستان شد و در میان استقبال مردم کلنگ پروژه گازرسانی روستای عباس آباد و چشمه سفید را به زمین زد وبا مردم این روستا دیدار کرد.

برنامه بعدی سفر یک روزه استاندار سمنان به شهرستان میامی دیدار با خانوه شهید قربانعلی عطاخوانی ومردم روستای حسین آباد پل ابریشم بود.

استاندار سمنان در ایستگاه آخر سفر خود در شهرستان میامی از مجتمع بین راهی وتیرپارک محور سبزوار-میامی بازدید و ازآنجا مجمع بین راهی و جایگاهCNG در محور میامی-سبزوار را به عنوان پایان بخش حضور خود در میامی افتتاح کرد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar