‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۱
کارشناس خانواده:
جنگوک نشست هیئت صالحین پایگاه ام ابیها(س) با موضوع فروپاشی خانواده در سمنان گفت: فرهنگ ایرانی-اسلامی باید به نسل های بعد منتقل شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج ازسمنان، نشست هیئت صالحین پایگاه ام ابیها(س) با موضوع فروپاشی خانواده برگزار شد.

جنگوک در این پایگاه بیان کرد: اسلام وظایف همسران را مشخص کرده است و مادر خانواده را قلب خانواده می داند؛ مادران ابتدا باید به وظیفه مادری و پرورش فرزندان و سپس به مدیریت خانواده اهمیت دهد.

کارشناس مسائل خانواده تصریح کرد: مادر خانواده باید فضای عاطفی را در منزل ایجاد کنند و از بدخلقی و بداخلاقی پرهیز داشته باشند تا افراد منزل به دنبال رفع نیازهای عاطفی خود به بیراهه کشیده نشوند.

وی تصریح کرد: موضوع اومانیسم را نیز باید جدی بگیریم؛این افراد معتقد هستند که خدایی وجود ندارد و تمام اتفاقات خوب و بد به دست بشر رقم می خورد؛ آن ها کاملا خداوند و خداپرستی را زیر سوال برده اند و در شبکه های اجتماعی به زنان آزادی غیر اسلامی دادند.

جنگوک ادامه داد: انتقال فرهنگ ایرانی-اسلامی از جمله وظایف مادران است؛ و باید فرزندان خود را با آداب و ارزش های اسلام از همان ابتدای کودکی آشنا کنند.

این کارشناس افزود: در اسلام افرادی که دعای آن ها سریع و بدون واسطه مستجاب می شود شامل عروس و داماد ها،زن و شوهری که در حق یکدیگر دعا می کنند و دعای والدین در حق فرزندان، می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar