‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۵۳: ۱۰
ناحیه مقاومت بسیج دزفول با مشارکت خیرین و سرمایه گذاری شماری از بسیجیان با هدف توسعه فضاهای ورزشی در این شهرستان سه طرح ورزشی اجرا کرد.
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول درگفتگوباخبرنگاردزفول گفت:نخستین سالن تیراندازی ناحیه مقاومت بسیج دزفول مجهز به هشت خط تیراندازی مکانیکی و 2 خط الکترونیکی با هزینه 550 میلیون ریال افتتاح شد.
سروان پاسدار علی مویدپور افزود: سالن تیراندازی شهید عادل سعد در زمینی به مساحت 580 متر مربع راه اندازی شده است.
وی افزود: برای ایجاد سالن بدنسازی ، پرورش اندام و پاورلیفتینگ شهید سید مجتبی ابوالقاسمی در فضایی به مساحت 120 متر مربع 700 میلیون ریال هزینه شده است.
مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول بهسازی سالن ورزش های رزمی شهید امیرعلی هیودی در زمینی به مساحت 200 متر مربع با صرف 250 میلیون ریال دیگر طرح ورزشی اجرا شده به همت این ناحیه برشمرد و گفت: هر سه طرح ورزشی مذکور مفتخر به نام شهدای مدافع حرم می باشند.
سروان پاسدار مویدپور با بیان اینکه هر سه طرح ورزشی در کانون بسیج جوانان در جنوب شهر دزفول اجرا شده و برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی آماده اند گفت:جمعی از خیرین هزینه ساخت و آماده سازی این فضاهای ورزشی را پرداخت کردند و شماری از نیروهای بسیجی نیز با دریافت وام خود اشتغالی تجهیزات ورزشی مورد نیاز را خریداری نمودند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar