سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶- ۴۸: ۱۲
در تنگه کنشت کرمانشاه؛
جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اكرم (ص) از اردوی سه روزه گردانهای امام حسین(ع) كه در تنگه كنشت كرمانشاه در حال برگزاری است بازدید نمود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اكرم (ص) از اردوی سه روزه گردانهای امام حسین(ع) كه در تنگه كنشت كرمانشاه در حال برگزاری است بازدید نمود.
 
 
سرهنگ مرتضی مرادی در جمع اركان گردانهای امام حسین (ع) در تنگه كنشت عنوان كرد: این اردوها بهترین فرصت و زمان برای تقویت بینش و دانش اعتقادی و معنوی گردانهاست.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اكرم (ص) استان كرمانشاه افزود: اگر نیرویی بالاترین آمادگی جسمانی را داشته باشد و بهترین تجهیزات نظامی را در اختیار بگیرد و از نظر مهارت رزمی در بالاترین درجه قرار گرفته باشد ولی از نظر اعتقادی، ایمان و بصیرت ضعیف باشد این نیرو در میدان نبرد كارایی لازم را ندارد و نمی تواند موفق عمل كند، پس این فرصت را غنیمت بشمارید و در جهت بالابردن بینش و دانش اعتقادی و سیاسی خودتان تلاش كنید.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اكرم (ص) اظهار داشت: در سازمان بسیج نیروهای مومن، مقید، متعهد و متخصص زیادی وجود دارد كه از ظرفیت این بسیجیان به نحو مطلوب برای جذب و سازماندهی در گردانهای امام حسین (ع) استفاده شود و در حفظ و انسجام این نیروهای بسیج با دادن آموزش های اعتقادی ،سیاسی ،رزمی باید تلاش كرد.

 

سرهنگ مرادی در پایان گفت: سابقه گردانهای امام حسین (ع) سابقه خوش نامی است و در ماموریت های رزمی خیلی خوب عمل نموده و باید این عملكرد حفظ و تقویت شود.

 

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: