سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۶۱۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۳۹: ۱۹
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی منشأ آرامش و اقتدار کشور در مواجهه با طوفان سهمگین توطئه‌ها است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر جمعه در خطبه های نمازجمعه بندرعباس، با بیان اینکه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار ملی و عامل حفظ ثبات کشور است و هیچ دلسوز و علاقه‌مند به ایران نباید انتخابات را تحریم کند، اظهار کرد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی منشأ آرامش و اقتدار کشور در مواجهه با طوفان سهمگین توطئه‌ها است و ملت ما در طول تاریخ 37 ساله انقلاب اسلامی بارها ثابت کرده‌اند که همدل و همراه با نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی اضافه کرد: انتخابات ریاست جمهوری در کشور ما یک فرصت بزرگ برای تعیین شرایط اداره کشور برای مدت چهار سال آینده است و انتخابات شوراها نیز به دلیل نقش و جایگاهی که شوراها در اداره شهرها دارند و اهمیتی که در قانون اساسی برای آن‌ها قائل شده است، اهمیتی ویژه دارند.

امام‌جمعه بندرعباس ضمن درخواست از مردم شهر بندرعباس و استان هرمزگان برای شرکت در انتخابات، افزود: از مردم هرمزگان می‌خواهم به شکل واقعی رأی دهند و به کاندیداهایی که حاضرند برای رأی مردم هزینه کنند و یا قصد خریدن رأی مردم را دارند، هرگز رأی ندهند چراکه این کار نه‌تنها خیانت است بلکه شأن و جایگاه انتخابات را نیز تقلیل می‌دهد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی عنوان کرد: انتخابات این دوره اهمیتی ویژه دارد چراکه اوضاع داخلی بسیاری از کشورهای همسایه ایران آشفته است و دشمنان قصد دارند تا فضای داخلی کشورمان را نیز ناامن کنند اما به مدد مشارکت عظیم امروز موفق نخواهند شد و توطئه‌های آنان شکست سهمگینی خواهد خورد.

وی با بیان این‌که مردم در تمامی تحولات کشور نقش اساسی و محوری دارند، ابراز کرد: هر انتخاباتی که تا به امروز در کشور برگزار شده، منشأ تحقق خواست و رأی مردم بوده و همه اجزای نظام جمهوری اسلامی پای رأی مردم استوارانه ایستاده‌اند و در صدر آن رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده که هرگز اجازه تعدی به رأی مردم را نداده است.

امام‌جمعه بندرعباس تصریح کرد: هر کس پیروز انتخابات شود، برگزیده مردم است و باید همگان به رأی برآمده از اراده مردم تمکین کنیم.

آیت‌الله نعیم‌آبادی همچنین عنوان کرد: از مردم می‌خواهم که سریع‌تر رأی خود را به صندوق بیندازند و حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar