سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵- ۳۱: ۱۳
در جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرداری بیرجند عنوان شد:
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری بیرجند به ریاست شهردار و اعضای ستاد در دفتر شهردار تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، دکتر مدیح شهردار بیرجند با تاکید دوباره بر آماده باش بودن کامل نیروها اظهار داشت: در بازدید میدانی که از رودخانه 14 به طرف انتهای خیابان بهمن ، داشته خوشبختانه مسیر آب باز می باشد .

وی تصریح کرد: لیستی از دیوارهای خطر ساز سطح شهر توسط مناطق دو گانه آماده و به استحضار دادستان محترم برسد که پس از دستورات لازم نسبت به تخریب انها اقدام تا خطری همشریان عزیز را تهدید نکند.

شهردار بیرجند با اعلام اینکه شب گذشته 150 نفر از پرسنل شهرداری در محل کارشان مستقر بودند اظهار داشت: 3 مورد افتادگی درخت گزارش شده که نسبت به جمع آوری آن اقدام شد .

وی با اشاره به اینکه در برف اخیر 7 مورد از درختانی که دچار انحراف شده بودند نسبت به اصلاح آن اقدام شده یادآور شد: هرس عمده درختان که با شبکه برق ارتباط داشتند انجام شده است.

دکتر مدیح خاطر نشان کرد: با اداره برق شهرستان مکاتبه شده تا نسبت به اصلاح شبکه برق به صورت زمینی مخصوصا در خیابانهای معلم و غفاری اقدام نمایند تا شاهد حوادث و قطع برق همشهریان نباشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar