سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵- ۴۱: ۱۱
فرمانده سابق ناحیه بسیج سپاه سرایان:
فرمانده سابق ناحیه بسیج سپاه سرایان گفت: افراد انقلابی باید از دسیسه هایی که متوجه نظام است همچون تهاجم فرهنگی ، تهدیدات نظامی و.... غفلت نورزند و اجازه ندهند آثار و نتایج زیان بار فعالیت های مخرب دامن گیر جامعه شود .

 علی سهی فرمانده سابق ناحیه بسیج سپاه سرایان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی گفت: شاخصه های یک فرد انقلابی و راههای حفظ انقلاب پایبندی به مبانی وارزش های اساسی اسلام و انقلاب و تبعیت محض از رهبری و ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران  است.

وی هدفگیری آرمانهای انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آنها، پایبندی به استقلال کشور  یعنی فریب دشمن نخوردن، حساسیت در برابر نقشه های دشمن و عدم تبعیت از آنها، تقوای دینی و سیاسی  بر اساس دین مبین اسلام، قرآن و عترت پیامبر از دیگر شاخصه های انقلابیون است.

 سهی اظهار داشت: بیداری خلق مسلمان و آگاهی بخشی نسبت به آنها، پیروی محض و بدون قید و شرط از ولایت مطلقه فقیه، ایجاد اتحاد و انسجام در بین قاطبه مردم و حل معضلات اقشار مردم کشور و رسیدگی بیشتر به قشر کم درآمد و متضره با  بهره گیری از اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی خط مشی آن  تبیین و تاکید شده است توسط همه دولت ها در هر مقطع تاریخ برای حفظ و حراست از ارزش های انقلاب لازم و حیاتی است.

این پیشکسوت دوران انقلاب افزود:  مردم ایران که از بزرگترین نعمت های الهی ( انقلاب اسلامی ) برخوردار گردیده است . بزرگترین تکلیف این است که بیش از هر ملت دیگری باید به راهکار حفظ آن بیندیشد .

وی خاطرنشان کرد:   افراد انقلابی باید از دسیسه هایی که  متوجه نظام است همچون تهاجم فرهنگی ، تهدیدات نظامی و.... غفلت نورزند و اجازه ندهند آثار و نتایج زیان بار فعالیت های مخرب دامن گیر جامعه شود .

سهی ادامه داد: تحکیم باورها و ارزش های اسلامی ، اهتمام نسبت به مسایل فرهنگی ، تقویت و برتری نظام  و حفظ وحدت و انسجام باید استمرار یاید .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar