سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۹۶۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵- ۴۷: ۱۴
فرمانده سپاه ناحیه قاینات:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات با بیان اینکه امام(ره) همه چیز را برای رضای خدا انجام دادند گفت: اگر نیت کنیم و کار را برای خدا انجام دهیم نتیجه قطعا نتیجه ای خواهد بود که مورد رضای خداوند متعال است و در این مورد باید از امام(ره) الگو بگیریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خراسان جنوبی، سرهنگ برات زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات در همایش سالیانه مودت که با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج مساجد و محلات و پایگاه های بسیج اقشار برگزار شد ضمن تشکر از همراهی خانواده ها در برنامه های بسیج گفت: قطعا اگر همراهی خانواده ها دردوران دفاع مقدس نبود شاید این رزمندگان نمی توانستند به اهداف مد نظر دست پیدا کنند و امروز هم همین گونه است و همراهی خانواده ها در موفقیت برنامه های بسیج موثر است.

وی افزود: یکی از رموز موفقیت بسیج اخلاص است چه آنهایی که در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و چه آنهایی که در این دوران جنگ نرم در پایگاهها فعالیت می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات با بیان اینکه امام(ره) همه چیز را برای رضای خدا انجام دادند و نتایج بزرگی رقم خورد  عنوان کرد: اگر نیت کنیم و کار را برای خدا انجام دهیم نتیجه قطعا نتیجه ای خواهد بود که مورد رضای خداوند متعال است و در این مورد باید از امام(ره) الگو بگیریم .

فرمانده سپاه قاین گفت: از دیگر رموز موفقیت بسیج این است که ولایت مداری را عملی اثبات کنیم و ببینیم ولایت از ما چه می خواهد.

وی گفت: در برنامه های بسیج باید وقت گذاشته شود و اگر قرار است شاگرد ولایت وسرباز ولایت باشیم باید فرمایشات رهبری به صورت جدی مد نظر ما باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar