سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۳۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴- ۵۲: ۱۴
دبیرجشنواره مردمی فیلم عمار:
دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار با بیان اینکه امروز دشمن با قلم خود به جنگ با حقایق امت اسلامی آمده است، گفت: باید با ابزار هنر مین‌های فرهنگی هالیوود را خنثی کنیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حجت السلام سیدجلال رضوی امروز در افتتاحیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در همدان با بیان اینکه امروز در سراسر ایران دوربین ها و هنر تعهد ساز در خدمت اهداف نظام قرار گرفته است، گفت: جشنواره عمار توانسته زوایایی که بعضی احزاب و گروه ها نمی پسندند را به روی پرده بیاورد.

وی با بیان اینکه کسانی که به دنبال اغراض سیاسی در کشور هستند را باید پس زد، گفت: باید جنبش و حرکت مردمی که زمینه ساز رشد و تعالی میهن اسلامی باشد را رقم زد.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در ادامه با اشاره به بیان امام(ره) که فرمودند ما مخالف سینما نیستیم اما مخالف فساد سینما هستیم، گفت: سینما را باید ارج نهاد و آن را اوج داد.

وی با تاکید بر اینکه در سینمای ایرانی اسلامی باید سبک اسلامی زندگی را به تصویر کشید، گفت: اگر تصویری از صبر خانواده شهدا و مظلومیت مردم جهادگر در دورترین نقاط کشور را به روی پرده نیاوریم آن هنر توانمند و بالنده نیست.

رضوی با تاکید بر اینکه هنر باید رمز ماندگاری را در خدمات رسانی جهادی به جامعه و ارتباط و تعامل با مسئولین خدمت گزار بیان کند، افزود: امروز هنرمندان از بدن ها و خون خود دیوار دفاعی درست کرده اند و شاهدیم که دوربین ها تا آخرین سنگر دفاع از حرم زینب (س) در سوریه کشیده شده اند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با قلم خود به جنگ با حقایق امت اسلامی آمده است، گفت: این روزها فیلم هایی در پرده هالیوود به نمایش در می آید که قلب جهان اسلام را نشانه گرفته و باید با ابزار هنر مین‌های فرهنگی هالیوود را خنثی کنیم.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار هم چنین با بیان اینکه جشنواره عمار با کمک های مردمی و بدون کمک گرفتن از احزاب و گروه ها شکل گرفته است، عنوان کرد: سینمای حقیقی اسلامی باید در مقابل سینمای میکروبی دنیا شکل بگیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: امروز دیگر حروف ۳۲ گانه فارسی برای نوشتن ایثارگری های سردار همدانی ها کافی نیست و آمده ایم تا این همه مجاهدت را در راه اسلام و نظام به روی پرده بیاوریم.

رضوی با بیان اینکه هنر پل ارتباطی بین گذشتگان و آیندگان است، گفت: هنرحقیقی رسیدن به خلقت های زیبای الهی است و هنر باید با زبان مخصوص خود به تشنگان راه جهاد و شهادت کمک کند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar