سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۰۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۴- ۱۵: ۱۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس با اشاره به نقش بسیج در حماسه آفرینی 9 دی 88 گفت: در حال حاضر تنها سازمان و نیرویی که بدون هیچ گونه ملاحظه ای نقش فتنه گران را مشخص و به مردم معرفی می کند بسیج است.

سرهنگ صادق احمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج خراسان جنوبی با بیان اینکه دولت از ظرفیت بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده نمی کند اظهار کرد: دولت اعتقادی به سپاه و بسیج ندارند و فقط در شعار و سخنرانی از سپاه و بسیج حمایت می کنند.

وی ادامه داد: از طرفی اکثریت وزرای اقتصادی دولت تحصیل کرده غرب هستند و اعتقادی به اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری ندارند.

فرمانده ناحیه سپاه طبس افزود: آمریکا به دنبال نفوذ سیاسی و فرهنگی از طریق برجام در ارکان و مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام است.

وی عنوان کرد: روشنگری آحاد جامعه جهت آشنایی با دیدگاهها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص آمریکا و نفوذ در ارکان نظام و جذب افراد نخبه و تحصیل کرده در بسیج اقشار و مدیریت های بسیج و توجیه و روشنگری آنان در زمینه های مختلف وظیفه بسیج به عنوان مامور اصلی مبارزه با تهدیدات نرم دشمن است.

صادق احمدی با اشاره به نقش بسیج در حماسه آفرینی 9 دی 88 افزود: در حال حاضر تنها سازمان و نیروی که بدون هیچ گونه ملاحظه ای نقش فتنه گران را مشخص و به مردم معرفی می کند بسیج است.

وی تصریح کرد: دیگر سازمانها و نهادها معمولا ملاحظاتی را در نظر می گیرند اما بسیج با اشراف اطلاعاتی که دارد در زمینه مبارزه با سیاست بازان و فتنه گران داخلی و خارجی نقش خود را بخوبی ایفا می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar