سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۹۸۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴- ۵۱: ۱۹
مسئولان منطقه شمالشرق درجلسه هم اندیشی با اعضای کارگروه انرژی استان سمنان خواستار شدند؛
نخستین جلسه هم اندیشی مدير، معاونين و اعضای کمیته بحران منطقه شمالشرق با اعضای کارگروه انرژی استان سمنان و ستاد بحران شهرستان شاهرود به منظور افزایش همکاری‌های مشترک در زمینه کسب آمادگی بیشتر در مواقع بحرانی در ساختمان مرکزی این منطقه برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود؛ مسئول واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست این منطقه در این جلسه ضمن اشاره به حساسیت‌های موجود در مراحل مختلف فرآیند انتقال فرآورده‌های نفتی، خواستار برگزاری جلسات بیشتر با اعضای ستاد بحران استان سمنان و شهرستان شاهرود به منظور بحث و تبادل نظر برای شناخت نقاط قابل بهبود و تقویت نقاط قوت در مواقع بحرانی شد.

علی عرب یارمحمدی ضمن معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شرکت، آماری از عملکرد و رویکرد ستاد بحران منطقه شمالشرق ارائه داد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مانور "زلزله و نشت از مخزن تعادلی 202 نفت سفید با پیامد زیست محیطی آلودگی خاک" در مرکز انتقال نفت و تاسیسات شهید سربرزگر شاهرود؛ گفت: این مانور را با هدف ارتقاء سطح آمادگی دستگاه‌های مختلف اجرایی برای مقابله با حوادث طبیعی و غیرطبیعی در این زمینه برگزار کردیم.

در پایان، اعضای کارگروه انرژی استان سمنان از مرکز انتقال نفت شهید سربرزگر شاهرود نیز بازدید کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar