سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۷۴۰۷۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴- ۰۸: ۱۰
با حضور 800 نفر از بسیجیان؛
رزمایش اردوی دوره تکمیلی بسیجیان گردان های امام حسین(ع) در لشکر عملیاتی مردم پایه 17 علی بن ابی طالب(ع) برگزار قم برگزار شد.

داوود آبادی، فرمانده محور یکم گردان های امام حسین(ع) در گفتو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم طی سخنانی با اعلام اینکه بیش از 800 نفر از بسیجیان در رزمایش اردوی دوره تکمیلی بسیجیان گردان های امام حسین(ع) شرکت کردند، اظهار کرد: اهم برنامه های این دوره از تمرینات را اجرای پدافند غیر عامل مقابله با حملات هوایی از جمله اصول پراکندگی، استتار، اختفاء و همچنین مقابله با حملات شیمیائی و میکروبی، پیاده روی برد بلند شبانه و روزانه با تجهیزات را تشکیل می داد.

وی برنامه های فرهنگی را از دیگر اقدامات موثر این دوره برشمرد و خاطرنشان کرد: ذکر سیره شهداء، پرده خوانی، قرائت قرآن و آشنائی با جنگ نرم از جمله برنامه های فرهنگی بود که مورد استقبال برادران بسیجی قرار گرفت.

فرمانده محور یکم گردان های امام حسین(ع) رزمایش کمین و ضد کمین را برنامه پایانی این دوره از آموزش های عملی اعلام کرد.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar