همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان جاجرم برگزار شد
نخستین جمعه محرم به‌ عنوان روز جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) نام‌گذاری شده و به همین مناسبت همایش بین‌المللی شیرخوارگان حسینی صبح امروز در جاجرم ، سنخواست و شوقان برگزار شد.
100 برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد
سرپرست سپاه ناحیه شهرستان جاجرم:
سرپرست ناحیه سپاه شهرستان جاجرم با بیان اینکه دفاع مقدس امتداد راه عاشوراست گفت: امسال در هفته دفاع مقدس با شعار محوری من انقلابیم بیش از صد برنامه اجرا خواهد شد.
احترام به سالخوردگان وظیفه همه اقشار جامعه است
امام جمعه موقت جاجرم:
نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته شهر جاجرم به امامت حجت الاسلام مقصودی امام جمعه موقت جاجرم اقامه شد.
حضور گسترده مردم جاجرم در پیاده روی خانوادگی
صبح روز جمعه 24/6/96 همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت سپاه ناحیه جاجرم برگزار شد.
سبک مدیریتی رجایی و باهنر؛نیاز امروز جامعه/ مسئولان اسیر قدرت نشوند
امام‌جمعه موقت جاجرم:/
حجت‌الاسلام سید عباس موسوی با تبریک هفته دولت و با اشاره به هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر از این دو شهید به‌عنوان الگویی برای همه دولتمردان یاد کرد.
کارگر ساده از شهرستان جاجرم 2000 کیلومتر راه را برای تسلیت به خانواده شهید حججی پیمود
جاجرم :
 مهدی سعیدی که در رستوران کارخانه آلومینا جاجَرم  به عنوان یک کارگر ساده مشغول فعالیت است در مصاحبه ای تلفنی گفت :« 2000 کیلومتر راه را پیموده ام تا با پدر شهید محسن حججی دیدار کنم و عرض تسلیتی به والدین آن شهید والا مقام داشته باشم.
باید شخصیت شهید رجایی و باهنر سرلوحه  تمام مردم به خصوص دولت مردان باشد
حجت الاسلام موسوی  امام جمعه موقت جاجرم :
حجت الاسلام موسوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهید رجایی و باهنر و عرض تبریک هفته ی دولت به دولتمردان کشور و مسئولین شهرستانی ابراز داشت: باید شخصیت این دو بزرگوار الگو و سرلوحه ی تمام مردم به خصوص دولت مردان باشد.
اردوی 4روزه آموزش تکمیلی بسیجیان شهرستان جاجرم برگزار شد
جاجرم :
شهرستان جاجرم اردوی 4روزه آموزش تکمیلی بسیجیان شهرستان جاجرم در منطقه یوسف آباد شهرستان جاجرم با حضور بسیجیان حوزه محمد رسول الله  جاجرم ومربیان وفرمانده ناحیه مقاومت بسیج جاجرم برگزار شد که بسیجیان در این اردو با رزم شبانه  وستاره شناسی واسلحه شناسی و غیره آشنا شدند.
کودتای رنگی 28 مرداد یکی از روزهای تلخ کشور است
موسوی جاجرمی امام جمعه موقت جاجرم :
امام جمعه موقت جاجرم سالروز کودتای رنگی 28 مرداد را به عنوان روز تلخ کشور یاد کرد و گفت : باید ببینم منشا و ریشه اینگونه اتفاقات چیست و باید حواسمان باشد که این واقعه های تلخ دوباره اتفاق نیوفتد.
60 نفر از دانشجویان شهرستان جاجرم در اروی جهادی روستای قلی شرکت کردند
اردوی جهادی :
این اردو جهادی که به همت بسیج دانشجویی شهرستان جاجرم برگزار شد  در بخش های عمرانی و فرهنگی فعالیت هایی را انجام داده اند. و مسئولین شهرستان جاجرم از عرصه های عمرانی و فرهنگی این اردو بازدید کرد.
قبلی۳بعدی