3 هزار راس دام علیه بیماری تب برفکی در کمیجان ایمن سازی شدند
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کمیجان خبرداد:
رضا رضایی گفت: 100 درصد دام های سنگین مناطق روستایی و عشایری شهرستان کمیجان توسط 2 گروه واکسیناسیون دولتی دامپزشکی استان مرکزی به صورت رایگان علیه بیماری تب برفکی ایمن سازی شدند.
بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال پایدار توسعه مناطق روستایی است/ایجاد ناحیه صنعتی در روستای سمقاور کمیجان
استاندارمرکزی مطرح کرد:
سیدعلی آقازاده گفت:شهرک صنعتی سمقاور نقش مهمی در کاهش بیکاری و افزایش درآمد اقتصادی برای این منطقه به همراه دارد و می طلبد که با ایجاد شهرک صنعتی منبت کاری در روستای سمقاور زمینه تکمیل زنجیره صنعت تولید مبل در این منطقه نیز فراهم شود.
بسیجی در میدان های سخت انقلاب چالش ها را به فرصت تبدیل کرده است/مطالبه‌گری شاخصه دانشجوی جوان انقلابی است
دانشجوی بسیجی کمیجان در گفتگو بابسیج:
دانشجو کمیجانی گفت:اگر دانشجوی بسیجی درمقابل انحرافات نایستد بسیجی نیست، اگر امروز بسیج دانشجویی مطالبه نکند و آتش به اختیار درمیدان تهاجم فرهنگی حاضر نباشد چطور می‌توان نام اش را افسر جنگ نرم گذاشت.
عامل اصلی موفقیت های سپاه وجود معنویت در این نهاد مقدس است/تجلیل ازمدیران برتر بسیج دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کمیجان گفت:
پاسدارحسینخانی گفت:تقدیر ازمدیران ورابطان برتر بسیج دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کمیجان باحضور مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در اراک وکمیجان و فرماندهان حوزه مقاومت بسیج و آحادبسیجیان شهرستان به عمل آمد
الگوگیری از سبک زندگی اسلامی؛مؤثرترین راه افزایش نشاط اجتماعی/سبک زندگی اسلامی، تضمین کننده قوام و بقاء خانواده است
کارشناس مسائل خانواده مطرح کرد:
کلوانی گفت:نقش خانواده ها در تربیت صحیح و دینی فرزندان پرداخت قابل توجه است و خانواده باید از دوران کودکی فرزند خود را با محبت پیامبر و اهل بیت علیهم السلام و در مسیر عمل به قرآن تربیت کند که این روش تربیتی می تواند بر پایه محبت و تشویق باشد.
روز دانشجو روز مطالبه گری و آتش به اختیار است/دانشجو باید نماد تفکر اسلامی باشد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کمیجان در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام رفیعی گفت:دانشجو با اندیشه و قلم خود جامعه ای که دچار خواب غفلت شده را به حرکت واداشته و زنده می کند و در حقیقت روز دانشجو روز مطالبه گری، آتش به اختیار است و روزی است که کلمه دانشجو معنای اصلی خود را می یابد.
سبک زندگی اسلامی با عمل به آموزه های قرآنی ودینی تحقق می یابد/سیره اخلاق پیامبرمهمترین عامل گسترش اسلام بود
حجت الاسلام عبدی مطرح کرد:
حجت الاسلام عبدی گفت:پیامبر مکرم اسلام (ص) در جامع های مبعوث شدند که عدم آگاهی وجهالت در جامعه فرا گرفته بود وباابن وجود علت مهم وشاخص بعثت ایشان هم مسئله اخلاق وسیره و سبک زندگی بود و امروز نیز جامعه باید بر مبنای اخلاق و سبک زندگی به اهداف خود دست پیدانماید
همه سازمان ها و ادارات باید مدیریت منابع کنند و این یک بحث فرابخشی می باشد
فرماندار شهرستان کمیجان مطرح کرد:
مهندس فائض پورگفت: آب، کالای یک بار مصرف نمی باشد و باید باز چرخانی و بطور متعدد استفاده گردد، منابع آب بی نهایت نیست، بلکه محدود و نیاز به کنترل ، حفظ و حراست دارد .
شهرستان کمیجان به نقش آفرینی تشکل های مردمی نیازمند است
فرماندارکمیجان گفت:
مهندس فائض پور گفت:سمن ها باید مطالبه گر حقوق خود و مردم باشند و در این راه باید با اقتدار و آگاهی گام بردارند سازمانهای مردم نهاد نباید بر سر منافع مردم با جناح های سیاسی و مدیران دستگاهها معامله کنند.
آموزش و حفظ انسجام گردان بیت المقدس کمیجان
گزارش تصویری:
یکی از مأموریت های بسیج مسئله آموزش و ایجاد آمادگی های سازمان یافته بسیج در راستای تحقق اهداف دفاع همه جانبه و امنیت پایدار است که همواره مورد توجه و تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) بوده و هست که در این راستا فراخوان گردان های بیت المقدس جهت اردوی آمادگی و حفظ انسجام نیروهای گردان در کمیجان برگزار شد.
قبلی۹بعدی